320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    jesus fuck wright....
    Ära saa valesti aru, ma ei solvunud su algupärase posti peale. Ja ma tean väga hästi kui perses on Arsenali majanduslik seis, mängijate ostu/müügi/alleshoidmise poliitika, mängutaktikaline paigalseis jne , on seda olnud juba 6 aastat vähemalt kui mitte rohkem. Kuigi jah eelmainitud hooajal ei võidetud FA´d ega Premieri tiitlit siis püüdlesime nende kahe eest kõvasti reaalsemalt ning konkurentsivõimelisemalt kui eelnevalt ja pärast seda oleme suutnud .Maikuu lõpus 3./4. kohta omava Arsenalil ei ole miski priima, heal juhul keskpärane.
    Miski ei saagi muutuda kuniks:#1 Wenger kasutab aastate tagust mänguformatsiooni, kus nüüd peavad mängima kas oma pos. väljaspool olevad mängijad või siis lihtsalt sitad mängijad.
    #2 Müües ära või lahkuda lastes parimatel mängijatel.
    #3 Sisse ostetakse diletante/sitta nagu Santos , kes toodavad keskpärasust oma positsioonil ja siis arvavad järsku,et neil on vaja oma niigi hõredalt kaitstud positsioonilt liikuda ründesse. Ega teisedki süüst puhtad pole aga mõte jääb samaks. Santosest veel eraldi rääkides, mis asi see toimus peale poolajavilet? Kui ma oleks nii sita töö teinud, ma oleks pea norus kogu selle 15 pluss minutit mõelnud sellele kuidas enda mängu parandada mitte särki küsinud (rääkimata sellest,et see, kellelt ta seda särki tahtis, oli cunt isiklikult).
    Või siis on meil ebastabiilsed mängijad nagu Theo või Shava .

    Ei olegi reaalne loota/arvata ,et me sel aastal premieri eest võitleme, lihtsalt pole seda meeskonda, kes küllalt hea individuaalse taseme,stabiilsusle ning kokkumänguga oleks. Võib olla on/tuleb mäng, kus tõesti Accrington Stanley või St Pauli võidab Manu´t/Barca´t aga sa ei näe neid võistkondi CL´i finaalis oma võtmas, sest nad ei ole kas enam või pole olnudki TOP team´id. Teisipäevase mängu tagasitulek ning võit oli minu jaoks absoluutne miinimum ning midagi erilist ma selles küll ei leidnud.

    E: Sinu postile kirjutatud vastus oli pigem sõbralik banter kui õigustus( See oleks umbes sama tõsiselt võetab õigustus, kui laps ütleb emale vastuseks, et klassivend lasi ka samast tunnist jalga). Hetke Arsenal ei ole manust kuidagi kõvem, nii raske kui seda ka tunnistada ei ole, olenemata võlast/juutidest/millest iganes (oleks meil vaid enda juut Dein alles, oleks vähemalt midagigi positiivset peale Theo,Jacki Gibbsi,Alexi ning Santi )

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      ega midagi hullult katki ei ole, sest stanile toodab bisness siukest plekki, et paha hakkab.
      sellest kohast ma ei saa hästi aru. kuidas ta seda täna teeb? minuteada ei ole klubi omanikule divikate või muul kujul väljamakseid teinud. või mis garanteerib, et tema omanduses oleva aktsiapaki tulevast ostuhinnaga võrreldes kõrgemat väärtust? tänase majandamise tarkust mõõdetakse ilmselt jalgpallimajandusmulli lõhkemisel.

      Kommentaar


        eeldan seda alustel, et olete viimasel gazillion aastal clis olnud (möönan, et ei tea kaua kroenke klubi omand), isegi finaali jõudnud. samuti on statka üksjagu aastaid valmis ja ka viimase viisaastaku mängijate müügitulu ei tohiks -kulule väga alla jääda, kui üldse. lisaks ei ole ka mingit joecolelikku palgaröövlit.
        kui finantsid on presses, siis tunnistan eksimust. sel juhul on klubi tulevik halva stsenaariumi kohaselt veelgi tumedam.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          kui siin juba jällegi kellegi tagasituleku igatsuseks vahepeal läks( diaby ntkst), siis kuidas asjad tsehhi vana-toomasega üldse on? saab tast enam elulooma?

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            lisaks ei ole ka mingit joecolelikku palgaröövlit.
            Meil on neid lausa mitu, kes ei lahku ainult sellepärast, et Arsenal on neile sellise palga peale pannud (Squib, Chamakh, Bendtner, Denilson, Park) ning on rahul ainult selle iganädalase tšeki kätte saamisega. Kunagi oli ju "suurepärane" idee, et kõik lootustandvad noored, põhimeeskonna mehed või seal lähedal olevad mehed võiksid saada sama palka. Siis ei ole kellelgi näpuga näidata, et vahi kus tema saab alles palka ning miks mina ei saa. Visatigi siis kõigile korralik 50k või rohkem paberile. See oli aga korralik endale jalga laskmine. Hea, et suvel vähemalt mõnest mehest lahti sai (kasvõi laenuks) ning sellega natukenegi palgakärpeid tehtud.
            Varem oli ju ka samas rongis nt Almunia.

            Kommentaar


              ehk et mis number teil eelmine aasta aruandesse läks ja mis märk seal ees oli (+ või -)?
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Lingike kust inf pärineb
                Arsenal's profit before tax in 2012 was £37M (£30M after tax). These numbers are up significantly from 2011 (£15M before tax, £13M after)

                Kommentaar


                  Jutt kisub finantsiks ära...

                  It has been a mixed start to the season for Arsenal, as promising away performances at champions Manchester City and a rejuvena...


                  Alati suurepärane SwissRamble detailanalüüs Arsenali finantsidest selle sügise seisuga. Väga hea lugemine, enne kui siin valimatult puusalt tulistama hakata minge visake pilt peale. Ei hakka siia kõiki tabeleid ja graafikuid kleepima, kellel sügavam huvi on siis läheb ja loeb ise.

                  Aga ülimalt pinnapealse kokkuvõtte siiski luban endale. Arsenali viimase 5 aasta keskmine maksueelne kasum on olnud 38M£ kuid ära tuleb märkida, et ilma mängijatemüügist tulnud tuludeta oleks viimased kaks aastat juba punases. Selle põhjuseks on peamiselt tormiliselt kasvav palgafond mis on praguseks 143M, aastal 2007 oli see 89M, seega ligi 55%-ne tõus. Või veelgi parem viis iseloomustamaks palgafondi tõusust tulenevat koormat klubile, on võrrelda seda protsentuaalselt klubi kasumiga - 2009 aastal oli see 46%, tänaseks 61%. Lisaks on Higbury Square kinnisvaraarendus ja müük lõpusadamasse triivimas, mis tähendab et kas selles valdkonnast enam märkimisväärset lisa kasumilahtrisse tulemas ei ole. Seega üha suurenev palgafond ja kordades aeglasemalt kasvav kasum tähendab seda, et Arsenal on pidanud tekkinud vahe kinni lappima mängijate müügiga. Et sellele lõpp panna, tuleb ärikasumit tõsta ja palgafondi kasvu pidurdada. Tõestused viimase kallal töötamisest on kõigile silmaga näha, klubi on keeldunud viimastel aastatel mängijate üha abstraktsemate palgasoovide rahuldamist - RvP, Song ja Theo head näited selles vallas. Lisaks on üritatud iga aasta kuigi palju raha tagasi teha mängijate väljalaenamise näol ja uute lepingute pakkumisel tundub et ollakse natule kaalutlemavad. Seega järgmine samm on kasumi tõstmine. Hetkel on meie 227M kasumimarginaal Euroopa klubidest 5ndal kohal Hispaania hiidude, Bayerni ja Manu järel kuid ära tasub märkida, et vahed Hispaania tippudega on ligi 200M ja Manuga ligi 100M.

                  Alljärgnev graafik illustreerib suurepäraselt peamist põhjust, miks me pole isemajandava klubina suutnud teiste klubidega mängijateturul konkureerida ja oleme pidanud aastast-aastasse suurendama oma mängijate müügist saadud tulusid: http://2.bp.blogspot.com/-4K4IHhxBhT...Commercial.jpg

                  Siit näeb, et tippudest oleme ligi 100M maas ja ManUst u 70M. Aastal 2007 oli Arsenali kommertssissetulek £42M mis oli vaid £14 M madalam kui Manu £56M, kuid alates sellest ajast on Arsenali käive tõusnud 26% £53 miljonile, kui Manu oma on tõusnud 110% £118 miljonile, mis tähendab igaastaaselt £65M erinevust. Peamine põhjus selleks, on mõistagi staadionehituse ajal sõlmitud pikaajalised lepingud Emiraatidega - särgileping jookseb kuni 2013/14 ja staadioni nimeõigused rentisime välja kuni 2020/21. Illustreerimaks, kui tapvalt maas oleme oma särgil ilutsevast sponsorilt saadud rahadest, on sobiv see: http://4.bp.blogspot.com/-_nCg_GLjai...ponsorship.jpg

                  Ja paraku särgitootjaga pole samuti hetkel paremad lood - kes viimasel ajal seda teemat jälginud on teab täpsemalt aga alljärgnev graafik võtab hetkeolukorra ka selles vallas hästi kokku. http://3.bp.blogspot.com/-U-bQfvu-4D...t+Supplier.jpg

                  Ehk siis ei jõua ära oodata, millal saab ükskord uued arvestatavad lepingud välja rääkida, aga ka siin on konks sees nagu ma ka korra varem juba kirjutasin - sellel ajal kui meie saame ehk endale uued arvestatavad lepingud on teised hiiud juba uusi, kordades massiivsemaid lepinguid sõlmimas. Taaskord parim näide sellest on kodune kunagine konkurent manu kes on Chevylt välja rääkinud £45 milkut aastas 2014/15 hooajaks ning £11 milkune tõus järgneval kahel aastal ja seda kõike sellel ajal, kui AoN on veel nende pragune sponsor. Lisaks on suudetud veel DHLilt £10 milkut aastas oma treeningsärgi eest välja lüpsta!

                  Mis puudutab CLi, siis alljärgnev tabel näitab kenasti ära vahed CLi ja ELi vahel: http://4.bp.blogspot.com/-U_9LdNGGVY...nal+Europe.jpg Nagu näha siis CLi asendumine ELiga võrduks kuskil €20-25M suuruse vahega. Muidugi praegusel hetkel, kui uute sponsorlepingute läbirääkimised on ukse ees, CLst välja jääda oleks äärmiselt õnnetu ja selles valguses olen kindel, et vajadusel klubi kindlasti läheb talvises aknas ala Arshavin2008 turule.

                  Ehk siis, kuhu raha läinud on? Mängijateturul oleme praktiliselt igaaastaselt kasumit näidanud ja palgafond on kõvasti tõusnud alles viimastel aastatel. Noh, ehitasime staadioni koos põhjalike infrastruktuuridega, erinevad projektid nagu ´Arsenaliseerimine`, uus medikeskus ja hetkel planeeritakse investeerida noorteakadeemiasse. Ehk siis põhimõtteliselt olema ehitanud kõvat vundamenti nagu on ühele korralikule tippklubile kohane - suur staadion keset Euroopa rahvarohkeimat linna koos tasemel infrastruktuuriga, kaasaegsed meditsiiniruumid, vana hea Arsenali hõngu toomine Groveile jpms. Need sammud on võetud, järgmiseks tuleb keskenduda edule kommertsvallas ja kui see on tehtud, saame loodetavasti taaskord jälle karikate eest võitlema hakata. Ja usutavasti varsti ukse ees olev FPP saab meie seisu vaid parandada. Seniks aga...

                  Tule nüüd Sa Arsenal!

                  Kommentaar


                    Schalke vastu me ei näe kindlasti platsi peal Ramseyt.

                    Kommentaar


                      Erilist optimismi homse suhtes ei ole. Walcott pidi ka haige olema, ei tea kas jutumärkides või päriselt. Hea kui viigi välja venitaks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Shoddy Arsenal remind Robin van Persie why he left to join United

                        Võtab vist teie praeguse olukorra päris hästi kokku. MIs toredaid hüüdlauseid RVP-le hõigati siis?
                        ma leian, et selle artikli viimane lõik võtab lausa suurepäraselt kokku meie praeguse olukorra.

                        ja vastuse oma küsimusele leiad:



                        eks see oli juba ammu teada, et ega ta küllasõitvatelt arsenali fännidelt just südantsoojendavat vastuvõttu ei pälvi aga isiklikult leian sellise käitumise olevat üsna silmakirjalik. eriti see "she said no" chant. seda enam, et umbes 7 aastat tagasi alustasid sellega hoopis ühe teise meeskonna fännid. ilmselt olen ma üks vähestest arsenali poolehoidjatest, kellele see rvp risti löömine närvidele käib. jah, ma olen ka täiega pettunud, et ta lahkus aga selles osas tuleks ikkagi eelkõige klubi juhtkonnale küsivalt otsa vaadata. ja siis veel need twitteris edastatud surmaähvardused tema naisele/perekonnale? mis kuradi fännid need sellised on? täiesti putsis kui ebanormaalne käitumine ju. ma saan aru, et ükski mängija ei ole suurem kui klubi, aga samas ei ole ka üksi fänn suurem kui mängija. no nüüd sain selle südamelt ära vähemalt.

                        Kommentaar


                          Nõus sinuga. Oleks ta läinud Citysse nagu nasri, clichy, oleks ta läinud chelseasse, saaks ma aru. Ta läks manusse kus tal on täiseti reaalne tiitli chance. Ta ei tähistanud oma väravat, ta keeldus löömast penaltit. Lisaks arvan ma, et oleks vähe neid kes oleks teise valiku teinud. Arsenal pole enam see mis ta oli ja loodame väga, et see FFP midagi muudab. Kui mängijad igaastaselt lähevad on raske uuesti tee peale saada ja sitast välja ujuda on väga raske. Varsti oleme liverpooli kõrval tabeli tagumises otsas.

                          Kommentaar


                            Arsenali fännina saab öelda, et tema käitumine oli lugupidamatu ja pärast selliste avalduste tegemist praktiliselt suurima rivaaliga liitumine tegi temast täieliku cundi.
                            Aga samas erapooletult ja ratsionaalselt vaadates jääb hetkel mulje, et järjekordne õnnelik, kes pääses uppuvalt laevalt ja selle mängu tulemus ning tabeliseis kinnitavad seda, et ta enda karjääri seisukohalt tegi õige otsuse.
                            Kuigi sellisel hetkel on kellelgi ehk kombeks öelda, et tibusid loetakse kevadel, siis ka kõige optimistlikum arsenalifänn mõistab ilmselt, et oleks imet vaja, et Arsenal hooaja edukamalt lõpetaks, kui Manu.


                            Aga Ramsey asemel võeti kaasa Djourou. See tähendab seda, et saksamaale reisis 7 kaitsjat (nendest 4 keskkaitsjat), 4 keskväljamängijat ning 5 ründavat mängijat. Ja kui läheb ikka õnneks, et Walcott alustab, siis ründavamatest mängijatest jäävad pingile vaid Chamakh ja Arshavin, ning see tulemuse suhtes head tunnet ei tekita..
                            Kui nii palju kaitsvaid mängijaid on, peakski ehk 5 kaitsjaga peale minema ja üritama vähemalt nulli peal hoida

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                              Kui nii palju kaitsvaid mängijaid on, peakski ehk 5 kaitsjaga peale minema ja üritama vähemalt nulli peal hoida
                              Loodan, et see oli ikkagi naljaga mõeldud. Ei ole veel mina näinud mängu, kus Arsenal läheks kaitsma. Pigem ikka üritatakse hoida ise palli keskväljal ja ehk keegi teeb siis hea jooksu ette. Räägitakse küll, et meil head kaitsjad aga no kammoon! Loodan täna näha ründavat jalgpalli, mille Arsenal võidab.

                              Kommentaar


                                Norwichist alates meenutab meie ründemäng mulle halvimaid päevi Cesci-aegsest tiki-takast kus me hoidsime 65% palli ja tiksusime sellega ümber vastaste kasti ilma mõtestatud liikumise või julgusega kasvõi kaugelt proovida. Kaitse on enam-vähem korras ikkagi suures plaanis ja isiklikud käkkimised tuleb lihtsalt ära lõpetada.

                                Chamakh võib talvel lahkuda!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X