320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thierry Henry tuleb Arsenali 1.Jaanuarist laenule

    Ründeliini kohapealt peaks selline kogemus isegi kasuks tulema teile

    Kommentaar


      Ma olen järjest pahasemaks saanud hooaja vältel, jah. Sama nagu Oxiga tegelikult. Esiteks kuna noori solgutatakse mööda väljakut ringi, enne kui neil üks positsioongi veel tervenisti selge pole. Ma tean, et see on Wengeri meetod, et noored õpiks mängu erinevatest aspektidest tundma, aga mõlema puhul tundub see pigem kahju toovat praegu. Teiseks on see olukord endiselt, nagu ka eelmine aasta, pealesunnitud tänu mänedzmendile kes otsustasid Diabyga vene ruletti mängida. Rosicky vigastust oldi juba niigi valmis ilma vaseliinita kannatama.

      Ramsey puhul ma suudaks rahulikuks jääda kui ta hoolimata rumalatest vigadest siiski ka toodaks. Ma tõesti ei taha haukuda oma meeste kallal, aga ma viskasin huvipärast pilgu statistikale - positiivsest saab rääkida 1 key passi näol ja 2 successful dribble'it. Negatiivne - 2 dispossessi, 4 turnoverit, 76% pass accuracy, 0 shotsi. Kuigi eks on veel palju faktoreid mida arvestada, aga mu dodgy striimist nähtud pildile andsid need numbrid kinnitust, et tema tegutsemisest jääb palju rohkem negatiivset silma kui positiivset.

      Kuigi veenid on punnis ja pidevalt tahaks midagi lõhkuda või purustada siis samas ma tean ka, et Wenger temast niisama lihtsalt juba ei loobu. Seega sügaval sisimas surun ma ennast rahulikuks ja tuletan meelde, et alles eelmise hooaja alguses tegutses ka Walcott veel vägagi frustreerival tasemel (ehk Ramsey vanuses). Pole üldse võimatu, et aasta-kahe pärast hakkavad kõik liigutused puhtalt välja tulema.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Diaby peale panmustamine on vene ruleti mõistes sama , mis viimast mängida 5 padruni ja ühe tühja kambriga.

        Kommentaar


          See Ramsey '0 shots' on ka korralik. Ta oleks saanud ka värava lüüa kui ta poleks otsustanud 5 meetri pealt vasaku jalaga pallist mööda lüüa.
          Nüüd kui Oxile ka jutt vaikselt läks siis ma ausalt öeldes ei oskagi täpselt välja tuua mis temaga hetkel toimub. Eelmine hooaeg oli terav, võttis nahhaalselt mehi ette ning pommitas ka julgelt peale. Sel hooajal pole sellist Oxi vist näha olnudki. Ei tea kas asi on selles, et pole korralikult puhkust saanud (EM'il käis ju mees kaasas ning sai enam vähem ka mänguaega) või on lihtsalt meie treening sisse tammutud temasse. Igaljuhul on hetke vorm muret tekitav, kuigi ma mõistan et ta on veel noor. Samamoodi enam ei kõmmuta peale ka Cazorla. Kurb.

          Kommentaar


            Kusjuures ma ilmselt küll kujutan seda ette, aga mulle on jäänud selline naljakas asi silma, et igakord kui meie rünnakul keegi teeb rutaka või kauge löögi otsuse siis peale seda ta kohe vaatab vilksamisi pingi poole. Nagu ta teaks, et nüüd ta eksis mingi ideoloogia vastu. Ilmselt küll lihtsalt isiklik paranoia, aga see mismoodi meil pidevalt see üle hoidmine ja üle söötmine käib siis on selline tunne lihtsalt.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Kusjuures ma ilmselt küll kujutan seda ette, aga mulle on jäänud selline naljakas asi silma, et igakord kui meie rünnakul keegi teeb rutaka või kauge löögi otsuse siis peale seda ta kohe vaatab vilksamisi pingi poole. Nagu ta teaks, et nüüd ta eksis mingi idoloogia vastu. Ilmselt küll lihtsalt isiklik paranoia, aga see mismoodi meil pidevalt see üle hoidmine ja üle söötmine käib siis on selline tunne lihtsalt.
              Kusjuures ma olen ise ka seda märganud, et pilk nagu suunduks pingi poole. Aga see võib tõesti olla kõigi Arsenali toetajate paranoia

              Tänase õhtu parim uudis: Shakhtar meile CLI järgmises voorus vastu ei saa tulla. Võimalikud vastased peaksid olema siis:
              PSG, Malaga, Dortmund, Juventus, Barca, Bayern (Schalke oli alagrupi kaaslane ning mankud on inglismaalt seega minu mäletamist mööda nendega kokku minna ei saa.
              Barca, Dortmundi või Bayerni arvatavasti me saame.

              Kommentaar


                Ainuke keda ma kategooriliselt ei tahaks on Barca. Mitte kuna nad on tugevad ja suure tõenäosusega meid kotiks (nagu nad kotiks ka enamus teisi tiime), vaid lihtsalt kuna kuidagi palju on seda Barcat meie eludes olnud juba aastaid. Võiks paar aastat nii läbi saada, et me ei müü neile oma mängjaid ja et me nendega ei kohtu CLis.

                Teistega võiks täitsa mängida ka kui paar ostu teha ja vorm leida. Tulgu mis tuleb.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Samas Barca stiil nagu räägitakse on kõige ligemal Arsenali maailmaga ehk selle kuulujutu taustal osutute järsku neile kehvaks vastaseks, mitte nemad Teile.
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                    Samas Barca stiil nagu räägitakse on kõige ligemal Arsenali maailmaga ehk selle kuulujutu taustal osutute järsku neile kehvaks vastaseks, mitte nemad Teile.
                    As i was saying ... mind ei huvita otseselt mängitavus või tulemus - lihtsalt ei taha nende kui klubiga kokkupuudet. Ning jutud Arsenali "ilusast jalgpallist" on varsti juba 5 aastat ainult sedasama - jutt. Reaalsusel pole sellega midagi pistmist.

                    Aga, et niisama isiklikust vaatevinklist targutamine ainult poleks siis homseid uudiseid ka:

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kohe näha, et jaanuar on lähenemas: Henry, Zaha, Hunterlaar, Reina, Strootman, Yanga-Mbiwa, Ba. Ma tean, et parimal juhul toome me Henry laenule, Zaha (Theo asenduseks) ja sellise Huntelaari suguse finisheri ehk, aga tegelikult kõik need 7 transferit oleks reaalselt vajalikud ilma Theo (ja suvel Sagna) lahkumisetagi. Siis võiks hakata squadist ja depthist rääkima (muidugi 3-4 välja ka).

                      Lisaks on veel ringlemas nimed Adrian Lopez (Atletico Madrid) ja Remy Cabella (Montpellier).
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Lukas Podolski and Theo Walcott (calf) are out. Bacary Sagna (foot) and Laurent Koscielny (thigh) are not back. From Tuesday night in Greece there are no new injuries so we have a selection from the combined squad of Tuesday and Saturday.

                        Karta on, et Forehead'i näeb ka siis homme platsil, väga alternatiive polegi (kui just Santi/Rozza sinna äärele ei nihutata).

                        Kommentaar


                          Bacary Sagna has insisted that he is happy with life at Arsenal despite rumours that he was disappointed with the contract offer he received from the club.
                          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                          Kommentaar


                            Idee poolest ei saa Sagnale midagi ette heita. Loogiline, et tema tahaks pikemat ja tasuvamat lepingut. Eriti arvestades, et tegemist on liiga ühe parema kui mitte parima parem äärekaitsjaga. Wenger võiks oma vanad lepinguideed (30+ meestele pikemaid kui 1 aastaseid lepinguid ei anta) üldse ära kaotada ning pakkuda mehele midagi soliidset. Praegusel hetkel kardab ta vist, aga et Sagna on nüüd viimasel ajal kuidagi vigane olnud, aga no Diaby on terve karjäär vigane olnud ning tiksub ikka rahulikult klubis edasi.
                            Jenksil oleks samuti hea õppida ning ehk sama korralikuks kaitsjaks saada kui Mr Reliable.

                            Kommentaar


                              täna siis kodus west bromiga vaja madistada.walcott ja kos mõlamad kindlalt väljas...täna suurepärane võimalus mängu tagasi tulla ja tabelis kasvõi paar kohta tõusta ja kolmandale kohale lähemale jõuda.aga mängupilt peab olema ikka väga suure arengu teinud võrreldes eelmiste õudustega.järjekordne must win game

                              Kommentaar


                                Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Giroud.
                                Arsenal subs: Martinez, Jenkinson, Squillaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Podolski.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X