320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks väheseid kordi sel hooajal kui ma ei olnud mängu vaadates närvipundar ning mängupilt oli ka kena. Selline intensiivsus peaks 'default' olema. Ainuke küsimus ongi, kas vähese rotatsiooniga ja kaks mängu nädalas ka kannatab niimoodi.

    Ainuke kes mulle kokkuvõttes ikkagi ei meeldinud oli Gervinho. Täiesti clueless. Suurima meeldiva üllatuse serveeris Ox, kes mängis täna isukalt ning ütleks, et parim mäng sel hooajal temalt. Peaasi, et 3 punkti tabelis, võitmine kasvatab enesekindlust ja kui sellisele mängupildile veel enesekindlus ka juurde lisada siis järgmised väravavahid peaks rohkemgi palle võrgust välja noppima.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
      Hispaanias oleks tubli poiss aga Inglismaal oled mäda selliste asjade eest
      Ainult siis, kui sa pole Briti päritolu.

      Kommentaar


        Igati aus daiv.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Penaltitest: Arsenal have had as many penalties in their last 4 home league games (3), as they did in their previous 41 at the Emirates.

          Kuidas see ütlus ongi, et ajapikku kõik tasakaalustab ennast, eks?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Võtaks ka lühidalt kokku: Gervinho, peakohtunik ja terve West Bromi mansa olid täna need, kes täna lati alt läbi jooksid.

            Kommentaar


              Wilshere MoM minu arvamust pidi
              Mind That Gap!

              Kommentaar


                Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                Wilshere MoM minu arvamust pidi


                Jack on brilliant igas mõttes.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Jack on jõudmas tagasi oma parimate päevade tasemele. Täna, esimest korda pärast vigastuspausi, jagus teda nii ründe- kui ka kaitsefaasi. Korralik pressing, vajalikud täklad, vedas palli kaitsest ründesse, oli pidevalt sööduks vaba, ekspluateeris WBA liinidevahelist tsooni, lõi väravavõimalusi ja oleks napilt isegi ühe ära löönud- mida veel tahta? Fantastiline talent.

                  Kommentaar



                    Ma oleks Arteta asemel selle pennu mööda löönud, päris tõsiselt.
                    Loodan et saab korraliku mängukeelu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Ma oleks Arteta asemel selle pennu mööda löönud, päris tõsiselt.
                      Loodan et saab korraliku mängukeelu.
                      No tule jumal appi.

                      Kommentaar


                        Santi sukeldumise teaterlikkus on võrreldav Kivi77 trollidusega.

                        Kommentaar


                          Leidsin midagi huvitavat, niinimetatud dive kohta

                          Kommentaar


                            jah, sinu pilt on parema nurga alt liikuvast pildist way pädevam good luck with that.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Wilfried Zaha tulek näib kindel - http://www.twitlonger.com/show/k9g75e

                              Kommentaar


                                Kivika poste lugedes meenub mulle alati vincenti post Tony Pulise ja väga sirgete joonte kohta.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X