320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    See Diaby, kes mängis 'Pooli vastu, sellest polnud haisugi. mäng ebaõnnestus ikka mõnuga täna ning suur süü lasub Deani Kos(?) punasel. Mäng oleks põnevam olnud ilma selleta.
    See Diaby kes Pooli vastu mängis oli mitu kuud terve püsinud ning tulnud korralikult pre-seasonilt, see kes täna aga nelja kuuselt pausilt ja 65 minutist reservide eest kolmapäeval.

    When pressed if Arteta’s injury would spur him into the transfer market, Wenger said, “To find a player of his calibre in January? I wish you good luck.”

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kirg millega Dean Arsenali vihkab põleb ikka ereda leegiga. Kuradi filmistaar selline. Kuigi absoluutselt ei taha Kosi õigustada, siis mulle tundus et kollane ja penalt oleks olnud igati määrustepärane ja olukorda arvesse võttes õige otsus. Ma ei tea kumb mind rohkem endast välja ajab, see et Dean järjekordse Arse mängu juba eos ära tappis või see, et me talle selle taaskord üilmalt lihtsaks tegime. Isegi vanapapil polnud postmatshis punase üle kompleinimist.

      Ja see Cazorla on väsinud jutt hakkab juba vaikselt vanaks muutuma. Pigem näeme seda põhjust, miks barca v real teda ülesse polnud korjanud -tegemist on lihtsalt ebastabiilse mängijaga. Omal päeval lust vaadata aga võimeline mänge ja mänge reisisaatja rollis mööda veetma - käed taskus ja lolli näoga ringi vahtides.

      Hädasti oleks vaja kasvõi ühte Arshavinisugust ostu, kasvõi efekti mõttes noh. Kuigi tõele au andes vajaks iga liin lappimist ja jaanuari aknas seda ilmselt tõesti tehtud ei saaks. Eks Wenger vana majandusmehena kindlasti kalkuleerib jaanuaris tehtud hädaabiostu(de) plussid ja miinused ülesse ja loodetavasti teeb õige otsuse - saadab shava läbi ajamasina aastasse 2008 et too oma 4 aastat noorema enda meile tagasi saadaks. Sama vangerduse võiks teha ka üks muide teine mees ja aasta mida sihtida võiks oleks 2005. Ja kui juba läks siis igasugused sheigid ja oligarhid võiks kuskile paralleeluniversumi sitaaukplaneedile asumisele saata ja mõistagi Dean, Dowi ja Atkinson koos oma suure liidri andeka mr Rileyga on sinna samuti pileti välja lunastanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        When pressed if Arteta’s injury would spur him into the transfer market, Wenger said, “To find a player of his calibre in January? I wish you good luck.”
        Ehhehhee, oota olen ma nüüd millest kohutavalt valesti aru saanud või olete te selle nime all mingi teise tegelase klooninud ?
        Nii palju kui tema esitusi näinud olen, siis decent vend, oma roll on tal meeskonnas kindlasti, vajalik on ta ka teile, aga sellist meeletut maailmaklassi, mida turult võimatu leida oleks (isegi jaanuari akna ajal)... sorry, lihtsalt ei näe. Mitte kusagilt otsast kohe.

        Ääremärkusena : Jah, ma olengi nii naiivne, et sellist asja üle küsida/mainida.

        Kommentaar


          See vend oli parem, kui meie praegune keskväli kokku, ka. tema

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Kirg millega Dean Arsenali vihkab põleb ikka ereda leegiga. Kuradi filmistaar selline. Kuigi absoluutselt ei taha Kosi õigustada, siis mulle tundus et kollane ja penalt oleks olnud igati määrustepärane ja olukorda arvesse võttes õige otsus.
            Kui kohtunik peale Kosi õrnutsemist vile maha paneb siis ainuke kaart mida ta näidata saab on kahjuks punane, kollasest kaardist pole seal haisugi.

            Kommentaar


              Kohtuniku kaela ei saa küll midagi ajada. Krt kuhu on küll kadunud see Arsenal ja Ramsey, keda videost näha sai.

              Kommentaar


                citysse, manusse, barcelonasse on ilmselt kadunud see arsenal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ehhehhee, oota olen ma nüüd millest kohutavalt valesti aru saanud või olete te selle nime all mingi teise tegelase klooninud ?
                  Nii palju kui tema esitusi näinud olen, siis decent vend, oma roll on tal meeskonnas kindlasti, vajalik on ta ka teile, aga sellist meeletut maailmaklassi, mida turult võimatu leida oleks (isegi jaanuari akna ajal)... sorry, lihtsalt ei näe. Mitte kusagilt otsast kohe.

                  Ääremärkusena : Jah, ma olengi nii naiivne, et sellist asja üle küsida/mainida.
                  Nagu veidi naljakas on jah, ta on küll hea mängija, vajalik lüli ja professionaalne sportlane, aga kui ta nii maailmaklass oleks, vaevalt ta siis 28. või 29. eluaastani Evertonis istunud oleks.. Nagu, selliseid asjalikke keskväljavendi premmi keskmiku tasemel (Ma keeldusin ise seda tunnistamast, aga pärast seda, kui Wenger tunnistas, et RvP toob tiitli Manule, kinnitas ta sellega ise samuti, et ei näe Arsenalis tiitlipretendenti, järelikult polegi tegemist muuga, kui keskmikuga, kelle pealt juhtkond lihtsalt raha kokku tahab kraapida) peaks ikka veel maailmas leiduma ehk. või kui odavalt ei leia, võtku Fellaini (lootus on lollide lohutus)

                  Algselt postitas Cesc Vaata postitust
                  See vend oli parem, kui meie praegune keskväli kokku, ka. tema
                  Üllatav jah. Samas, millal ta viimati oma positsioonil mängu alustas? Ma olen kindel, et kui ta saaks keskel mingi 5 mängu järjest, siis oleks asi ehk veidi positiivsem.
                  Ja no vigastuse kaela vist ei saa ajada, seal olid päris paljud klipid ka hilisemast ajast, eelmisest hooajast nt..

                  Kommentaar


                    Vee segamiseks on Sun kirjutanud ka paar üllistust, kus pannakse meid paari Diame ja Ben Arfaga. See oleks nii tüüpiline, kui tuuaksegi mingi keskmise tasemega mehed klubisse lihtsalt, et keegi oleks toodud.
                    Samas on Sky toonud välja, et Arsenal on uuesti pilgud pööranud Zaha poole ning noorel on kaks valikut: kas Arsenal või punased kuradid.
                    Igatahes on pool jaanuarist juba läbi saamas ning sisse ei ole toodud kedagi ja pole veel ka uudist, et Walcott oleks enda kritseldise paberile pannud.

                    Kommentaar


                      ega keegi ei tea kust võiks leida jackie parimaid momente city vastu?
                      1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                      Kommentaar


                        Siit saab kuulata Wengeri põhjalikku intervjuud Al Jazeerale(tehtud detsembris kui ma ei eksi). Muuseas lubatakse suurelt kulutama hakata.
                        Ja viimane kõlakas, mis internetiavarustes tõenäoliselt homseks juba omajagu tuure koguma hakkab on Rosicky lahkumine...

                        Kommentaar


                          Team in full: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Wilshere, Diaby, Cazorla, Walcott, Giroud.

                          Subs: Mannone, Jenkinson, Santos, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Arshavin, Podolski
                          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                          Kommentaar


                            E: OhDoBeGooner jõudis juba algkoosseisuga ette:

                            Väga huvitava muutuse on Wenger teinud algkoosseisus. Coquelin on toodud Podolski asemel sisse. Full squad siis: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Coquelin, Wilshere, Diaby, Cazorla, Walcott, Giroud.

                            Kui siit tuleb kaotus, siis kahest õllest on kindlasti saamas üks viin. Ainukene karikas hetkel, mille konkurentsis me oleme.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                              Väga huvitava muutuse on Wenger teinud algkoosseisus. Coquelin on toodud Podolski asemel sisse.
                              Loodetavasti hoopis Santi Poldi asemel, ehk Coq keskel.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Loodetavasti hoopis Santi Poldi asemel, ehk Coq keskel.
                                Tahtsin siiski seda öelda, et Podolski langes pingile aga Coquelin sai koha platsil kohe alguses. See, kuidas mehed pannakse väljakul joonele on teine tera.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X