320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samal teemal. Autobiograafia küll aga siis juba täiesti ausalt ja avameelselt. Lähtudes tema pressikatest ja Eurospordi blogist on tegu poliitiliselt korrektse patoloogilise hämajaga.

    Kes punaninale pitsaga lajatas? Milliste sõnadega kostitati kohtunik Bussacat pärast ühe konkreetse mängu rikkumist? Mida arvab Wenger tegelikult Uefast, Platinist, FAst, tontkohtunikest, Tony Pulisest ja kõike muud sellist huvitavat. Ma tunnen et fännid on nii mõnelgi tasemel lausa ära teeninud selle võimaluse teada saamaks, mis selle meisterdemagoogi köögipoolel siis tegelikult toimunud on.

    Mulle meenub, et ma nägin ükskord unes et mul avanes ekslusiivne võimalus Wengeriga Q&A sessioonile saada. Nii me siis istusime kuskil kohvikus ja mina muudkui küsisin ja tema muudkui vastas. Täpseid küsimusi enam mõistagi ei mäleta, aga paar päris andekat pirni oli sees küll, hommikul oli vähemalt äge ärgata ja äsjanähtud sündmuste üle mõtiskleda. Sellesmõttes, et kui Arsene mind uuesti kohvile kutsub luban kohe hommikul siia põhjaliku ettekande teha. Peakski minema proovima löögile saada...

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Sinu kriteeriume arvesse võttes oleks õige vastus ilmselt...ermm...hmmm...

      Kuigi Bergkamp oli omal ajal klubi ja ka terve Inglismaa rekordüleminek, oli tegemist siiski Interi flopiga ja polnud lisaks Wengeri liigutus.
      Samuti, Henry eest makstud 11milkut 99 aastal oli igati lugupeetav summa, kuid reaalsuses oli tegemist vaid puhtalt talendiga.

      Vieira, RvP, Adebayor, Cesc, Song, Nasri, Anelka, Wiltord, Pires...nimekiri läheb pikaks. Wenger pole kunagi kõige kallimates butiikides shoppamas käinud. See peaks kõigile juba selge olema. Otsitakse kas talente a la Cesc, Anelka, Toure või vuntsitakse flopid ülesse. Parimal juhul makstakse kas väiksemate liigade tippmängijate(Arshavin, Overmars, arvukad prantslased) või suuremate liigade teisejärguliste klubide või finantsraskustes olevate tiimide tippmängijate eest(Santi, Poldi, Rosicky).

      Aga mul on isegi õige vastus olemas, ma eeldan et sa pead Spursi siiski kõva tasemega klubiks. Toodi ära, suisa tasuta toodi.
      1) täpselt seda ma oma posti kirjutades mõtlesingi ! Ilmselt suutsid seda mõtet natukene konkreetsemalt ja paremini formuleerida.
      2) Sellest viimasest lausest suurt ei tönganud... mida sellega mõtlesid ?

      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      noh tegelikult ma ei näe mingit vahet, kus kohast mees tuuakse.kas ta on top 4 liiga või top 4 klubi.mu pärast kasvõi armeenia teine liiga. mu arust see ei määra küll miskit, kui ta arsenali särgis hästi mängib. see on mingi niisama tuutu-luututamine pigem.
      See vahe on ikka suur, rasvane ja oluline. Sellest, kust ta ära tuuakse sõltub suuresti see, kui raske teda minema meelitada on. Viimasel ajal on seda meelitamist lihtsustanud üle võlli keeratud rahasummad ja veel rohkem üle võlli keeratud palgad. Arsenal mingisuguseid hobuse unenäost pärit numbreid maksma ei hakka ja seega on ka raske näha, miks peaks Götze või Hummels tulema Dortmundist (või mõni teise top 4 liiga tiitlipretendent, kellel põhirivistuse koht olemas on) sealt ära Arsenali.

      Kommentaar


        see on märgilise tähendusega kellegi jaoks ehk. paraku platsil mängivad mehed, mitte endised koduklubid.meelitati squillaci ära sevillast, oli kõva liiga, oli seal tippklubi, oli põhimees ja mis tolku sest on? mõtetu jauramine, et ei meelita sealt ära ei meelita siit ära. see on selline foorumis mõnus arutada ja kiimelda teema.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          2) Sellest viimasest lausest suurt ei tönganud... mida sellega mõtlesid ?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Reaalsuses toome me aga 1-2 (arvatavasti Thauvin ja ehk ka 1 ründaja) meest sisse ning meie tiim on "komplekteeritud" nii, et selle akna lõpus kuuleme kuidas selle tiimiga vallutame terve maailma.
            No kui Thauvin kõlas ehk kõige tõenäolisemana, siis seda siiski ei juhtu. Ta liitus eile Lille'iga.
            Aga täna väidetavalt olla Arsenal suunanud kõik jõud ikkagi Villa poole.

            Et noh, saab mis saab, neutraalse jalgpallihuvilisena on täna-homme nii või naa huvitavad päevad.

            Kommentaar




              Humoorikas lauluke.
              “We lost because we didn’t win”

              Kommentaar


                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                No kui Thauvin kõlas ehk kõige tõenäolisemana, siis seda siiski ei juhtu. Ta liitus eile Lille'iga.
                Aga täna väidetavalt olla Arsenal suunanud kõik jõud ikkagi Villa poole.

                Et noh, saab mis saab, neutraalse jalgpallihuvilisena on täna-homme nii või naa huvitavad päevad.
                Villa ses aknas? Never.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  villa ülemineku kohta on juba pikemat aega kõvasti spekuleeritud aga vaevalt, et see teoks saab. igatahes selles aknas kindlasti mitte, sest tüübil naine sünnitas miskine paar päeva tagasi ja vaevalt ta sellisel perioodil perekonnast eemal tahab olla. ta ei pruugi küll praegu barcas põhikooseisu mees olla aga kahtlemata on neil teda sel hooajal veel vaja ja nad ei lase teda niisama lihtsalt minema. no way.

                  jovetici ümber on samuti viimasel ajal igasugu jutte keerelnud aga ma ei usu, et arsenal tema eest nõutava summa välja käiks. väljaostuklausel pidavat olema vist 30 milli aga hea joppamise korral saaks ta ehk veidi odavamalt kätte. teades wengerit, siis on see liiga kallis ja liiga hea, et olla tõsi. seega äärmiselt ebatõenäoline minu arvates.

                  ma isiklikult vaataks vahelduseks hollandi liiga poole ja prooviks näiteks wilfried bony või kevin strootmani meeskonda tuua. mõlemad kuluks marjaks ära aga vaevalt, et arseenil nende suhtes üldse mingit huvi on.

                  oh jah

                  Kommentaar


                    Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud

                    Arsenal subs: Mannone, Koscielny, Jenkinson, Santos, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Rosicky

                    Kommentaar


                      vaadates tänase (ja paari viimase nädala tegelikult) pinki. Siis kus on backup ründaja?!
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        kas walcott peale lepingu sõlmimist keskel ongi üldse mängida saand? või oligi kogu see soov niisama imetud mehel, et mitte välja öelda, ma tahan rohkem raha? igatahes hakkab veidi tüütuks minema siinne vingumine teemal, miks kedagi ei osteta.... ei osteta, mis siis teha, kurb ja paha muidugi, aga iga mängu eel lugeda seda on natuke liig juba.

                        Kommentaar


                          seda ründajat ei ole ega tule. kui giroudiga midagi peaks juhtuma on ju wengeri sõnul olemas ka walcott, podolski ja peagi naasev gervinho

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            kas walcott peale lepingu sõlmimist keskel ongi üldse mängida saand? või oligi kogu see soov niisama imetud mehel, et mitte välja öelda, ma tahan rohkem raha? igatahes hakkab veidi tüütuks minema siinne vingumine teemal, miks kedagi ei osteta.... ei osteta, mis siis teha, kurb ja paha muidugi, aga iga mängu eel lugeda seda on natuke liig juba.
                            Vingumine oleks palju öeldud. Kui hoojaja alguses L'pooli materdati, et Suarez ainuke ründaja.. siis polnudki keegi vastu vaidlemas. Nüüd meil siis sama olukord. Kus üks ründaja ja posu matse kes võivad KA keskel mängida.
                            Mind That Gap!

                            Kommentaar


                              Mul on juba Sagna bläckidest kopp ees. Miks ei võiks vahepeal seda Jenkinsoni kasutada???
                              Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                              Kommentaar


                                paksu väljakul, striim kinni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X