320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpuks saab magama minna.Tuli isegi tugevam uuendus, kui lootsin algul

    Kommentaar


      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        CLis ta teid aidata ei saa ,ega ? Seega on ikkagi Santos vs Robben ?
        Võiiiii siis Vermaelen vs Robben?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Võiiiii siis Vermaelen vs Robben?
          Neutraalsele vaatajale on Santose kaasamine kõvasti humoorikam
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            No täitsa ime- Arsene munes kuu aega ja sai isegi ühe munaga maha.

            Kommentaar


              tore uudis ju. olin temast küll kuulnud aga ausaltöeldes pole ma teda veel kordagi mängimas näinud. väideti, et nachot on tegelikult juba mõnda aega jälgitud ja esialgsete plaanide kohaselt pidi diil vist tuleval suvel toimuma kuid gibbsi üleeilne vigastus lihtsalt kiirendas asjade kulgu. erinevatele allikatele tuginedes võib vist öelda, et tegemist on ühe väga asjaliku mängumehega. mõned ütlevad, et lausa üks parimaid vasakkaitsjaid la ligas. hispaania koondise eest ka üheksa mängu kirjas. nagu ma aru saan, siis on ta pigem kaitsva suunitlusega mängija, kes on võimeline ka edukalt rünnakutesse panustama. korralik konkurents gibbsile on ainult positiivne. eks näeb kuidas ta premmiga kohaneb aga hetkel tundub küll väga korralik täiendus. santosega on nüüd õnneks ühel pool.

              aaaaga selles suhtes joppas, et gibbs üldse liverpooli vastu vigastada sai. ma olen täiesti kindel, et ilma selleta ei oleks arsene täna lillegi liigutanud ja fännid oleks praegu püha viha täis. see lüke hoiab neid vast natuke tagasi. eks see oli juba varem ette aimatav, et mingit suurt kulutamist ei tule. aga tabeliseisu vaadates ma sisimas ikkagi lootsin, et ehk wenger hakkab ka nüüd lõpuks olukorra tõsidusest aru saama ja toob vähemalt kaks-kolm korralikku mängijat sisse. pole ju tema pukisoleku ajal veel nii sitta hooaega tehtud kui tänavune. ma olen rahul, et vasakkaitsja positsioonil on nüüd kaks korralikku mängumeest aga tegelikult oleks ju vaja olnud ka ühte kogemustega ründajat ja kontrollivat keskväljurit. monreali ost näitas, et kui on tõesti vaja, siis leitakse need mängijad. aga ikka ta teeb ainult ühe viimase hetke täienduse ja seda ka vigastusest tingitult. ikka ma ei näe seda ambitsiooni ja tahet oma meeskonda paremaks muuta. iga liin vajaks lappimist aga tema usub ikka jäärapäiselt oma olemasolevasse satsi, mis sel hooajal juba liiga palju alla-arvestuse etteasteid on pakkunud. on üsna suur tõenäosus, et tänavu võib see meistrite liiga koht jääda kättesaamatuks ja ta isegi ei üritanud oma meeskonna võimalusi suurendada. uskumatu. see on mingi täiesti jama vabandus, et jaanuaris ei ole eriti häid mängijaid saadaval. on küll saadaval. tuleb lihtsalt piisavalt tahta. aga ma ei näe seda tahet ja see sama sitt on kestnud juba aastaid. ootan juba seda hetke, mil vana pensionile läheb ja mõni kaine mõistusega indiviid selle meeskonna etteotsa astub. ööd.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Võiiiii siis Vermaelen vs Robben?
                Või siis Vermaelen vs Müller?

                Kommentaar


                  Ma rääkisin ka paar lk tagasi
                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kusjuures kas Robben mitte pingipoisiks pole jäänud pärast vigastusi? Sama kehtib ka Sakslaste Super Mario kohta.
                  Minu teada peaksid põhiliselt äärtes olema Ribery ja Müller. Lisaks siis poolikus Javi Martinez, Sweini ja Kroos. Ees ründes tavaliselt Mandzukic (või mis iganes selle lati nimi oli).

                  Kommentaar


                    Wenger on ikka kinni oma 2004 aastas, nagu Benitez on Torreses.

                    Kommentaar


                      Tuleb rahul olla. Võibolla isegi kõige karjuvam positsioon sai täiendust ja kui vaadata infot, mis eile hiliste tundideni liikus siis oli tõenäoliselt veel üks üleminek plaanis, kuid jäi katki.
                      Ründaja osas läks nagu arvata oli, et kui Villat ei saa siis oodatakse suveni. Muidugi kahju, et Barca ei lasknud sellel sündida, kuid tuleb tõdeda, et küllap saadakse ka ilma hakkama.
                      Positiivsust süstib ka see fakt, et Wengeril on suveks juba korralikud ettevalmistused käimas. Nacho ju oleks pidanud alles suvel liituma. Loodame, et selliseid mängijaid, kes juba tasapisi inglise keelt studeerivad on veel.

                      Kommentaar


                        AST ei olnud samuti jaanuari aknaga rahul

                        Ja Gibbs on siiski 4-6 nädalat väljas. Teisendades see Arsenali vigastustesse siis 3 kuud vähemalt.
                        Verm on ka doubtful (ei tea kas päriselt või Wenga on natuke pahane tema järjekordse hea pallitabamise pärast.

                        Lisaks vana veel räägib kuidas me olime lähedal veel ühele ostule.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Who wants some Nachos?

                            Kommentaar




                              Nacho Nacho man!

                              Ma olin suht kindel, et Gibbsi vigastus pole 3 nädalat kui Nacho diillist eile kostma hakkas. Arteta tervenemine annab meeskonnale enesekindlust ning Vermaelen lihtsalt väärib pingile kukutamist hetkel, olgu see vigastus või "vigastus". Eks ta saab kodus korralikult vatti ka. Igatahes Kos peab nüüd eelmise hooaja vormi üles leidma ja ehk uus täiendus lisab ka ülejäänud kaitseliinile rahu ja kindlust, et selliseid rabistamisi rohkem ei juhtuks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Natukene veel meeskonnast rääkides siis nagu eile mainitud - Afobe kutsuti tagasi ning eks aeg annab arutust kas tegemist oli hädaabi otsusega kuna me ei suutnud ründajat osta või kuna Boltonil teda enam vaja ei olnud - tundub natukene mõlemat aga pigem vist ikka meiepoolne algatus kuna Boltonil just väga kiita seisud pole? Igatahes parem Afobe kui mittekeegi või Arshavin-Ox äärele abijõududena ründama.

                                Suvel vabaneb meeletu hulk palgaraha Squillaci-Arshavin-Fabianski kolmikust kel kõigil lepingud lõppemas. Kahel esimesel oli mitmeid võimalusi laenule minna aga nende vanuses on 6 kuud palgaraha ilma mängimata ilmselgelt magusam prospekt. Denilson-Park ning lõpuks ka Chamakh kolmik tunduvad vähemalt oma karjäärist niipalju huvitatud olema, et laenudele olid nad nõus minema. Ehk leiame neile suvel permanentsed lahendused ning eks elu näitab mis Bendtnerist ja Djouroust saab. Kumbki pole veel (oma) jutu järgi ust lõplikult kinni pannud meie klubis, aga klubipoolne tegutsemine peaks neile selgeks vihjeks olema. Natukene eikusagimaal ripuvad ka Mannone ja Frimpong - maffiabossi leping lõpeb vist samuti suvel ning kuna pikendusest juttu ei ole siis ilmselt lahkub temagi ning kui Frimpong lõplikult äribossiks ei kavatse hakata siis Fulhamis peab ta vastaseid "frimpongima" hakkama nüüd.

                                Üldpilti vaadates võiks öelda, et kui kogu sellele klounide kambale hüvasti saaks öelda ning vabanevat palgafondi targasti kasutada suvel siis võiks täitsa asja saada sellest meeskonnast. Aga esialgu on tähtsaim asi loomulikult top 4 finish.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X