320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cazorla - 1.68 m
    Meade - 1.60 m

    Kommentaar


      3 punkti käes - kena. Cazorla sia puhkust kah.

      Stoke aga mängis täna 11 mängijat palli taga ehk buss mis buss. Rünnata nad ei tahtnud ja palli samuti mitte ning tekkiski kohe efekt, et Arsenali kaitseliin kindel ning Arteta platsil nagu vana dirigent. Tegelikult oli Arteta dirigeeritud keskväli esimesed 75 minutit nii aeglane ja hambutu, nagu oleks ülekandepilt 3-5 minutiliste intervallidega lihtsalt korranud - lõputu sööt ringiratast ümber Stõugi bussi. Saan aru, et vahelduseks oli eesmärk teha üks kindel esimene poolaeg ilma kobistamiseta. Aga teise poolaja esimeses pooles oleks oodanud juba kiiremat ja teravamat mängu.

      Nagu Coco-gi reageerisin ka mina küljekohtuni liputamise peale päris häälekalt - aga tagantjärgi järele mõeldes pidigi ta lehvitama. Tema ju selle nurga alt ei saanudki näha, et passiiv-sulg. Õnneks kohtunik ise nägi.

      Lõpuvile kõlades oli sekundiks näha Wengeri naerunägu - see vist oli esimene kord viimase kolme kuu jooksul.

      Kommentaar


        Jutt ikka First-team squadist. Meade on noorte akadeemia mängija.

        Kommentaar


          Nobody-cares-baby..._large[1].jpg

          .

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Jutt ikka First-team squadist. Meade on noorte akadeemia mängija.
            20-aastane kutt ei ole noorteakadeemia mees ju. Kaks mängu sel hooajal põhimeeskonna eest, üks CLis. Kvalifitseerub, eksisid, kõigil juhtub. Ei ole väga suurt mõtet endale ise mulda peale kraapida, et kõvem mees välja paista.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Tee Arsenali koduleht lahti ja vaata, või wikipeedia. Toetu faktile.

              Kommentaar






                This is Arsenal!



                Stay classy Pubis.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  No see oli üldistav et noorim ja kõige lähem, ma mõtlesin, et ta on üks nooremaid ja lühemaid. Ega ma ei hakka siin otsima wikipediast mängjate pikkuseid, et siis foorumis hakata ownima teisi kutte, et panid 3cm-ga mööda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                    This is Arsenal!
                    Wilshere oleks võinud kollase saada või saigi? Täiesti lampi tuli tõmblema sinna.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Wilshere oleks võinud kollase saada või saigi? Täiesti lampi tuli tõmblema sinna.
                      Ei saanud. Foy ei pidanud täna väga vajalikuks kellegile midagi vilistada või kedagi kaardistada. Ning tõmblema hakkas tegelikult Owen kõigepealt Artetaga, Wilshere tuli omakorda teda noomima.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kullamavaramusse!

                        "If he has given the right decision, he has given the right decision. You take it on the chin and get on with it. I haven't got a clue what offside is now. When the linesman gives it offside, the way that Arsenal players surround the linesman, and the referee then goes over, I thought if there were more than five players, you're not supposed to do that. The referee has reacted after that."
                        Täiesti seosetu lalin

                        Tony Pulis criticised the behaviour of Arsenals players and accused them of influencing the referee after Stoke City succumbed to a 1-0 defeat at the Emirates Stadium.




                        Pulise teemalist huumorit ka twitterist:

                        Wenger Knows Best ‏@wengerknowsbest
                        Pulis will be little bit low tonight. He did not see that coming. I shook his hand before he could take it away completely.

                        Jonny ‏@JonnyOneill
                        Tonight Pulis will travel home to his cave, take off his adult ball boy outfit and cry into a bag of pork scratchings. Tonight they taste like salty defeat, Tony. Salty defeat.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ei saanud. Foy ei pidanud täna väga vajalikuks kellegile midagi vilistada või kedagi kaardistada. Ning tõmblema hakkas tegelikult Owen kõigepealt Artetaga, Wilshere tuli omakorda teda noomima.
                          Jah, peale seda kui Arteta talle natsa julmalt tagant sisse sõitis. Kuid kuna õige head kordust olukorrast ei näinud siis ei hakka mingit seisukohta selle kohta võtma.
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                            Jah, peale seda kui Arteta talle natsa julmalt tagant sisse sõitis. Kuid kuna õige head kordust olukorrast ei näinud siis ei hakka mingit seisukohta selle kohta võtma.


                            Väidan midagi, aga väite tõesust ei tea kuna ma tegelikult ei näinudki mida ma just väitsin. Arteta lõi puhtalt palli minema, follow-through võttis Oweni ka tagant maha mispeale too nügima hakkas.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                              Väidan midagi, aga väite tõesust ei tea kuna ma tegelikult ei näinudki mida ma just väitsin. Arteta lõi puhtalt palli minema, follow-through võttis Oweni ka tagant maha mispeale too nügima hakkas.
                              Kui ma poleks näinud siis ma poleks väitnud seda, mida ma nö väitsin. Aga noh fukkthat. edu
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Shawcross is still a cunt (nagu me ei teadnuks):



                                Mitte mingit kavatsustki tagasi tõmmata, otse tald ees ikka sisse.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X