320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk lühidalt - teeme lihtsalt asju, ilma tagajärgedele mõtlemata ja riske kaalutlemata, kuna loeb ainult siin ja praegu?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Pearce'il on olnud ka varasematel turniiridel kasutada materjal, mis oskab palliga söödumängu abil ümber käia. Viimasel EMil olid tal koondises Cleverley, Rodwell, Henderson, Smalling, Jones, Welbeck, Sturridge, Gibbs, Muamba... Ometigi on Psycho vähegi otsustavamates mängudes läinud peale nii sirgjoonelise ja läbinähtava kirvetaktikaga, millega tänapäeval tipus enam läbi ei löö.

      Aga see on muidugi minu arvamus, alati võib ka kõiges süüdistada FAd, laisku mängijaid, rahaahneid klubisid, rahvusvahelist kapitalismi ja nelja aastaaega.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma ei tea, mida Pearce/FA mõtleb ning millepärast ta mingeid juhiseid, käske annab, kuid samas inglastel pole (sisuliselt kunagi) olnud JW-sugust elajat, kes suudab (olenemata vastasest) keskväljal 3-4 vastast kohvile saata. Tema on üks nendest mängijatest keskväljal, kes eristub, kes suudab, kes tahab. Cleverly, Henderson, OX ja... on pigem tublid reamehed ning sellistega ongi raske turniiri võita.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Michael Owen claims he was overplayed by club and country as a youngster and is now paying a heavy price for his teenage goalscoring exploits.


          Küll korra juba mehe praeguse klubi teemast läbi käinud artikkel, aga meenus koheselt. Muidugi võib alati vihjata sellele, et küll arstid ja treenerid teavad, aga kõik mis käib ka teadupärast kulub ning minuarust oleks igati mõistlik riske vältida.

          Lisaks isiklikult ei lähe nagu korda ka võõra riigi rahvuskoondise käekäik.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Muidugi peab riske hajutama... mida rohkem/rutem mängib, seda kindlamad saame olla, et ta ikka 100 mängu täis saab, eks
            Või paneb tallekesele mingi aparaadi külge, et süda ei kuluks?

            Ma arvan, et see alkoholiga puhkamine teeb JW-le rohkem kahju, kui üks tittede turniir.

            Igatahes ma mõistan ja pooldan teie vingumist, kui aga inglased midagi võita tahavad (ja neil seda on ka vaja, et enda eksistentsi õigustada), siis neil eriti palju võimalusi pole... ja võib olla suurt pilti vaadates on mõistlik üks hing ohverdada.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ma arvan, et see alkoholiga puhkamine teeb JW-le rohkem kahju, kui üks tittede turniir.

              ... ja võib olla suurt pilti vaadates on mõistlik üks hing ohverdada.
              1. Riiight
              2. What?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Igatahes ma mõistan ja pooldan teie vingumist, kui aga inglased midagi võita tahavad (ja neil seda on ka vaja, et enda eksistentsi õigustada), siis neil eriti palju võimalusi pole... ja võib olla suurt pilti vaadates on mõistlik üks hing ohverdada.
                See on ju sama, kui nt Kalev/Cramo vaatab ,et ai persse, meistriliigat see hooaeg võita ei saa, saadab oma mängijad duublisse esiliigasse ja võidavad selle.Krdi hapud viinamarjad. Lasku parem poistel puhata. Üldse on suht imelik vaadata seda mängijate pendeldamist U21 ja A koondise vahel.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  2. What?
                  robustselt - JW surutakse u21 eest mängima, turniir võidetakse, mängijad saavad eneseteostuse reale tärni ning jõudu, kindlust, tunnustust rohkemat saavutada. JW saab vigastuse, mis lõpetab tema karjääri. Mingite aastate pärast võidavad kamraadi A-klassis turniiri. JW süstib ennast surnuks.
                  Veelkord, ma ei tea, mis seal riigis ja isade peas toimub. Kõrvalt vaadates aga tundub, et oleks aeg üks all in lüke teha.

                  See on ju sama, kui nt Kalev/Cramo vaatab ,et ai persse, meistriliigat see hooaeg võita ei saa, saadab oma mängijad duublisse esiliigasse ja võidavad selle.Krdi hapud viinamarjad. Lasku parem poistel puhata. Üldse on suht imelik vaadata seda mängijate pendeldamist U21 ja A koondise vahel.
                  2 b or not 2 b
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    robustselt - JW surutakse u21 eest mängima, turniir võidetakse, mängijad saavad eneseteostuse reale tärni ning jõudu, kindlust, tunnustust rohkemat saavutada. JW saab vigastuse, mis lõpetab tema karjääri. Mingite aastate pärast võidavad kamraadi A-klassis turniiri. JW süstib ennast surnuks.
                    Veelkord, ma ei tea, mis seal riigis ja isade peas toimub. Kõrvalt vaadates aga tundub, et oleks aeg üks all in lüke teha.
                    Minu reaktsioon jääb samaks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      U-21 turniiri võit aitab samadel mängijatel pärast täiskasvanute tasemel võita? Sellist jama on raske kommenteerida.

                      Pearce on oma ego teeniv tola. Tema satsi eesmärk ei tohiks olla võit, vaid meeste ettevalmistus päris koondises mängimiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas acca Vaata postitust
                        U-21 turniiri võit aitab samadel mängijatel pärast täiskasvanute tasemel võita? Sellist jama on raske kommenteerida.
                        Just. Võitmine noortetasemel on väga oluline ettevalmistus, et täiskasvanuna ei tekiks otsustaval hetkel peataolekut ja läbipõlemist, mis on iseloomustanud liiga paljusid Inglise koondisi suurturniiridel.
                        Aga loomulikult on selline diskussioon mõttetu inimestega, kes lähtuvad kitsalt klubihuvidest. Ma olen üsna veendunud, et Wilshere suvisel finaalturniiril ei mängi. Palju Arse sellest võidab, näitab aeg. Inglismaa ei võida küll midagi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ei vaata midagi ainult klubi koha pealt. Lähtutakse mängija enda koha pealt ka. See ei ole hea kui ta ilma puhkuseta jutti peaks pidevalt mängima/trenni tegema. Keha ütleb mingi hetk sellele ülepingutamisele NO ja ongi kõik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Just. Võitmine noortetasemel on väga oluline ettevalmistus, et täiskasvanuna ei tekiks otsustaval hetkel peataolekut ja läbipõlemist, mis on iseloomustanud liiga paljusid Inglise koondisi suurturniiridel.
                            Aga loomulikult on selline diskussioon mõttetu inimestega, kes lähtuvad kitsalt klubihuvidest. Ma olen üsna veendunud, et Wilshere suvisel finaalturniiril ei mängi. Palju Arse sellest võidab, näitab aeg. Inglismaa ei võida küll midagi.
                            Mis sellest "võitjaks saamisest" kasu on kui su keha 25selt üles ütleb?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Esiteks, naljaga veerandiks - otsustavatel hetkedel peataolemise ja läbipõlemise kood on tänapäeva Arsenali DNAsse sügavalt sisse kirjutatud, ma ei näe küll põhjust miks mingi suvaline noorteturniir seda muutma peaks. Wilshere võib muidugi erand olla...

                              Teiseks, see noortetasemel võitmise jutt on kena küll aga reaalsuses nii kõrgel tasemel ma väga ei usu et see absoluutselt mingi oluline osa võrrandist oleks. See võib näiteks Eesti tasemel jah määrav faktor olla... Ja vastuargumendina, oletame et lennatakse U21 turnale täisjõududega peale ja põletakse haledalt, sama loogika kohaselt on siis see põlvkond hukule määratud? Lost generation?!?

                              Kolmandaks, kui mängija on juba premieri esiotsa klubi üks tähtamaid mängijaid ja viimase haibi põhjal ka A-koondise põhimehi, siis milline mott oleks tal kuskil kaks kraadi madalamal tasemel endast maksimumi anda, Wilshere muidugi annaks ilmselt tugeva 97% ikka ära aga point jääb alles.

                              Ja kokkuvõtteks, ma ei väida et peaks poisi nüüd vatiteki sisse mässima ja kuskile turvaruumi tallele panema aga veidi ratsionaalset lähenemist asjaga seotud isikutelt oleks tervitatav. Me kõik teame, et Wenger pole suurem asi rotaator ja esimene ülemängitamine juba lõppes 1,5 aastase eemalolekuga, oleks idiootne sama reha otsa uuesti astuda. Üks on kindel, Inglise koondise tulevik koos Jackiga on palju helgem kui ilma temata, las boob süstib end istmikusse ja jätame Jacki ohverdamata.

                              Ja lisaks, briti meedia on ikka täiesti kohutav. Siuke haip ja promo käib juba ümber Jacki, arvata võib et kuni MMini välja, et siis saaks läbipõlemise korral koondise temaga eesotsas totaalselt mutta tampida. Rooney 2010 oli võrdlemisi hea stiilinäide, kuidas kaadervärk toimib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Võitmine noortetasemel on väga oluline ettevalmistus, et täiskasvanuna ei tekiks otsustaval hetkel peataolekut ja läbipõlemist, mis on iseloomustanud liiga paljusid Inglise koondisi suurturniiridel.
                                Peataolek ja läbipõlemine? Asi on mängijate puudulikus tehnilis-taktikalises valmisolekus, mitte mingis müstilises 'oskuses võita'. Just nimelt selle pagasi peaksid mängijad saama juba noortetasandil, aga selle asemel keskendutakse ainult võitmisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X