320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks väga erinevat asja on võrrelda EMi ja Meistrite Liigat minu arust. Miks? Sest antud võistlused on väga hästi sobitatud sisse mängude graafikusse. EM-il see, et knock-out faasis ühe eksimuse pärast kotid kokku pakitakse on paratamatus ja hetkel kõige parem variant. Kas oleks mõeldav, et EM-il või MM-il mängitakse alagrupis iga vastasega kaks mängu ja samamoodi ka knock-out faasis? Kui pikaks antud võistlus kujuneks?
    Ma võibolla olen üks vähestest kes pooldab nii klubi jalgpalli kui koondiste vahelist madistamist aga minu jaoks on need sama huvitavad. Klubides võid kokku osta igast rahvusest esindajaid, peaasi et saadakse võimalikult hea koht hooaja lõpus. Koondiste vahelistes mängudes on aga huvitav just vaadata tippliigade meeskondi ja kuidas nad enda koondise staarid suudavad panna kokku mängima.
    Kaldusin nüüd natukene eemale enda põhipointist, vb võib siin süüks panna ka tibake alkoholile aga minu arvamus on see, et praegune süsteem toimib hästi, va. mõningad pisivead.
    Mängija puhul klubi esindamine on see, mis toob inimesele leiva lauale aga näidata enda oskusi ja panna enda kodumaa sulle kaasa elama on vaata, et sama tähtis. Tegemist on mängija jaoks auküsimusega. Kui nüüd mõelda selle peale, et kui mõni noormängija (18-21) on suutnud areneda nii kõvasti, et on üks A-koondise valikuid, siis jäägugi temale see A-koondis. Las see U-21 jääb neile, kes ei ole veel suutnud A-koondise uksele koputada aga neil on võimalus saada kogemust mängida kaasmaalastega teiste vastu. Kui nüüd tõesti on olukord, kus A-koondise mängumees kutsutakse esindama U-21 koondist, siis las see jääb juba klubi ja mehe enda otsuseks, kas ta tahab võtta seda teekonda ette või mitte.
    Pikk jutt on sitt jutt ja aitab küll praeguseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Sandikopikas suurklubi jaoks. Arvestades kui alju mängijaid meil koondistes on.
      Üldse võiks koondise esindamise proffidele ära keelata. Jätaks selle amatööride lõbuks
      Kust sellised idioodid tulevad? Tõsiselt suur küsimärk, et kas psühholoog on, siis tõesti niivõrd kallis lõbu vanemate jaoks?

      Kommentaar


        Seltsimees wordprez! Lihtsalt teadmiseks, et moderaatoritel on silmad ka selja taga, mistõttu tuleb kustutatud lubadused samamoodi täita

        Kommentaar


          What was lé promisé?

          Kommentaar


            Rääkides olulisematest teemadest elik tänasest mängust siis Gibbs on 4-6 nädalat väljas (sama mis eelmine nädal), Vermil on ikka ankle injuryga väljas, Kosil oli lubav test kuid kindel ei saa olla, et mängukõlblik on. Samuti on Coq suht kindlalt väljas. Ramsey should be ok.
            Walcotti kohta ei räägitud midagi, vast ei saanud siis koondise eest nii väga haiget.

            Niisiis võimalik, et täna on keskkaitses Miquel või Squib. Äärmisel juhul lausa Sagna ning Jenks äärel (Wenger ise tõi selle võimaluse välja üllatavalt).

            Positiivsust ka postitusse: Gervinho ei ole koosseisus ning puhkab Aafrika karikast.

            Igaljuhul täna paluks siis kolme punkti!

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Sandikopikas suurklubi jaoks. Arvestades kui alju mängijaid meil koondistes on.
              Üldse võiks koondise esindamise proffidele ära keelata. Jätaks selle amatööride lõbuks
              Mitte, et neid ülemäära palju oleks, aga sellest valimist tuleb mitte UEFA riike esindavad pallurid välja arvata. Pealegi kui sel korral oli kogu pott 100m, siis 2016 juba 150m, vaikselt kasvab. Ning ega eesmärgiks ole pallurite ülemõistuse suured palgad klubidele kinni taguda, pigem võtta kui motivatsioonitasu vms.

              Aga eks diehard klubifanattide jaoks ole need rahvusvahelised mängud jätkuvalt kui kaitseväes ajateenimine ja sõpruskohtumised kui 'mõttetud' reservõppused. Ning praegune arutelu meenutaks justkui lätlase näpu viibutust, et no nahhui teil seda jama vaja..

              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
              Kaks väga erinevat asja on võrrelda EMi ja Meistrite Liigat minu arust. Miks? Sest antud võistlused on väga hästi sobitatud sisse mängude graafikusse. EM-il see, et knock-out faasis ühe eksimuse pärast kotid kokku pakitakse on paratamatus ja hetkel kõige parem variant. Kas oleks mõeldav, et EM-il või MM-il mängitakse alagrupis iga vastasega kaks mängu ja samamoodi ka knock-out faasis? Kui pikaks antud võistlus kujuneks?
              Ärme valikgruppi unusta, seal toimub jube see keerutamine ja teradest sõkalde eemaldamine, hilisemal dubleerimisel mõtet ei näe. Knock-out turniirid ongi sellepärast erilised, et pole mingeid second chance ja tilulilutamist. Lihtne, oled piisavalt mees, siis kasutad oma võimaluse ära ja pole mingeid päästerõngaid vaja - ehe värk. Vaimselt nõrgemad murduvad. Liigasüsteemi puhul on tavaliselt aga ruumi vigade paranduseks, ja mõttemallile, et ah perse see swansea täna, küll me järgmine laupäev west brommi ikka võidame - juhul kui sa just La Ligat ei mängi.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Seltsimees wordprez! Lihtsalt teadmiseks, et moderaatoritel on silmad ka selja taga, mistõttu tuleb kustutatud lubadused samamoodi täita
                Ha. Eks sa salvesta päevikusse ära. Et worse comes to worst, on John Connorile mingi nõue esitada minu nimel. Samuti kuna ilmselt mu enda mälu on säänsest infokillust hiljemalt tulevaks maiks vabatahtlikult loobunud.

                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                What was lé promisé?
                Et kui Arsenal mingil rindel piisavalt tubli on, siis on herr SleepWalkingul grantorinolikult oma majakese verandal päeva mööda saates ja immigrante siunates need külmad Budweiserid teatud ulatuses minu kulul võtta.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kust sellised idioodid tulevad? Tõsiselt suur küsimärk, et kas psühholoog on, siis tõesti niivõrd kallis lõbu vanemate jaoks?
                  Tekkib see küsimus sinu kohta. Ole meheks ja mine ise psühholoogi juurde vajadusel võin mõne leida. Minul on juba aastaid oma arvamus, et koondised ja eriti koondiste sõprusmängud on mõttetus. Vanad olijad teavad mu antud seisukohta juba ammu aga ma ei suru seda seisukohta kellelegi peale ja vaatan ise ka eesti koondise tegemisi ikka. Ja saan aru et mõne jaoks on koondis hirmus tähtis.
                  Aga kurat ma ei käi teiste kohta lollusi räuskamas. Ja ma ei talu kui mingi imik ( vähemalt foorumi mõistes) mind idioodiks sõimab ja psühholoogi juurde saadab. Saa täiskasvanuks või ole vait, kui midagi peale lolluste öelda ei oska.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Tekkib see küsimus sinu kohta. Ole meheks ja mine ise psühholoogi juurde vajadusel võin mõne leida. Minul on juba aastaid oma arvamus, et koondised ja eriti koondiste sõprusmängud on mõttetus. Vanad olijad teavad mu antud seisukohta juba ammu aga ma ei suru seda seisukohta kellelegi peale ja vaatan ise ka eesti koondise tegemisi ikka. Ja saan aru et mõne jaoks on koondis hirmus tähtis.
                    Aga kurat ma ei käi teiste kohta lollusi räuskamas. Ja ma ei talu kui mingi imik ( vähemalt foorumi mõistes) mind idioodiks sõimab ja psühholoogi juurde saadab. Saa täiskasvanuks või ole vait, kui midagi peale lolluste öelda ei oska.
                    Ise ajad oma kuradi lapsekingades olevat debiilset arvamust välja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ise ajad oma kuradi lapsekingades olevat debiilset arvamust välja.
                      Võta kokku nüüd ennast, see ei ole Delfi. See hakkab juba korduma mitmendat nädalat sinu poolt kus sa käid ainult lahmimas siin ilma midagi lisamata diskussiooni.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Walcott, Giroud.
                        Arsenal substitutes: Mannone, Jenkinson, Miquel, Diaby, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Podolski.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ise ajad oma kuradi lapsekingades olevat debiilset arvamust välja.
                          Mille poolest lapsekingades ?
                          See, et minu arvamus ei ühti sinu omaga ei tähenda, et see tingimata lapsekingades on. Kelle meelest on koondis tähtsam, selle meelest on, kelle meelest mõttetu selle meelest on mõttetu. See ei tähenda et emb-kumb osapool kohe idioot on või lapsekingades.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Mille poolest lapsekingades ?
                            See, et minu arvamus ei ühti sinu omaga ei tähenda, et see tingimata lapsekingades on. Kelle meelest on koondis tähtsam, selle meelest on, kelle meelest mõttetu selle meelest on mõttetu. See ei tähenda et emb-kumb osapool kohe idioot on või lapsekingades.
                            Sina pigem mõnitad koondisemängude austajaid väljendiga, et need võiks jätta amatööride jaoks. Endast lugupidavad jalgpallivaatajad vist ei taha amatööride jalgpalli vaadata nii, et sealt võib suhteliselt mõnitavat alatooni välja lugeda. Ma vabandan südamest kui ma enda vastustes lollisti kirjutasin, kuid oma arvamust saab ka natukene teistmoodi avaldada.

                            Kommentaar


                              Arsenal change: Laurent Koscielny has suffered a calf injury in the warm up. Carl Jenkinson comes into the team in his place.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mis mõnitamist küll inimesed igal pool välja loevad Jumal küll. Ma miskipärast arvan et amatööride poolt peetavad koondiselahingud võiksid ehk tulisemadki olla kui proffide omad. Aga noh vaatenurgad on erinevad. Mingi mõnitamisena see küll mõeldud ei olnud. Võibolla natuke naljaga pooleks küll aga kindlasti mitte mõnitamisena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X