320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga kõva võitlus siiski võõral väljakul. Palju puudu ei jäänud. Tuleb teid kiita!
    FC Flora

    Kommentaar


      ali g ütleks restecp!
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Kahjuks vōit teid edasi ei viinud, aga Arsene polnud kaugel oma lubadusest, et kōik on vōimalik. Usun et lōpus Saksamaa publik vąrises korralikult
        Mina isiklikult mitte ilma swaini ilma riberyta rahul. Muidugi Arsenal kasutas enda 3 v6imalusest 2 suurepäraselt seekord siis sedamoodi,aga aitäh ka Arsenalile.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Respect Arsenal, mängupilt oli üsna tasavägine, kuid teie kasutasite oma võimalused ära.

          Kommentaar


            Usun et selle aastanumbri sees keegi kolm väravat rohkem Bayernile ei löö :P

            Kommentaar


              Ja no ma ei saa jätta kiitmata Fabianskit - super mees!
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Mina isiklikult mitte ilma swaini ilma riberyta rahul. Muidugi Arsenal kasutas enda 3 v6imalusest 2 suurepäraselt seekord siis sedamoodi,aga aitäh ka Arsenalile.
                Vaatasin ka, et 3 korda łritati puuri sisse lłła ja 2 ka ōnnestus. Hea realiseerimis protsent heh
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Tore oli vaadata seda võitlusvaimu vähemalt. Tuli küll palju praaki, ja sööduvigu, aga eks Bayern hingas pidevalt kuklasse. Artetat ei maksa ka nüüd lõpu pärast maha teha (kuigi ise närvitsesin samamoodi lõpus:P), edasipääs jäi siiski kodus lastud 3'le väravale, mida ei tohiks kunagi juhtuda Meistrite Liigas. Tublid, eriti kiidaks meie kaitseliini!!!

                  Kommentaar


                    ilma belglaseta oli asi kuidagi...rohkem vaoshoitud

                    Kommentaar


                      Mis kuradi pe*sekramp see on, et ei suudeta stabiilselt pingutada?
                      Flappy oli meeldiv, väga agressiivne kaitseliini juhendamine lisaks muidu kindlale tööle. Seda palun edaspidigi.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Siiski on tunne selle mängu lõpus võidu vääriline. Kõik 11 meest olid nagu vermaelengi lubas 100% väljas. Meie põhimeeste asendused olid täna silmapaistvamad. Arteta kees jah lõpus üle, aga muidu võitles keskväljal küll wilshere'i eestki. Tänast Gibbs'i mängu vaadates oli näha mis tasemel verm ikka ääre peal on. Rosicky tegi küll palju söödupraaki, aga tema mõtlemis aega arvestades ikka erakordne mängija, murdosa sekundi jooksul annab selliseid sööte ikka. Ox'i 20 minutit oli selle Ox'i omad kes eelmine aasta mängis ja gervinho vigur üllatas ikka väga.

                        Tublid poisid, kaotus, aga väärikas, võideldud kaotus.


                        E: ahjaa, jenkinson väga soliidne.

                        Kommentaar


                          Nüüd siis uus esi värvavaht olema . Tänane väravavaht tegi ikka super tööd ! Eriri siis kui Roobeni lõõgi ära võttis !

                          Kommentaar


                            Jenkinson on lihtsalt väga sümpaatne kutt, üks selliseid kes puhtalt oma olemisega minu puhul järjest ülespoole kerkib hetke lemmikmängijate hulgas. Kahe aastaga conference'ist Bayerni vastu areneda, ning isegi kui aeg ajalt viskab vimpkasid sisse a la Swansea kodus siis see on kõik osa noore kaitsja arengust.



                            Kosi soliidse mängu ja värava üle ka sigahea meel. Loodan, et ta Swansea vastu ennast taas pingilt ei leia.

                            PS. Üks asi vajaks veel ära märkimist - on keegi märganud, et Ramsey on viimase paari kuuga täiesti normaalseks mängijaks saanud (ehk ilmselt siis lõpuks vigastusest taastunud ja vormi saavutanud?). Igatahes vahepeal rutiinseks kiskunud kriitika saamine peale igat mängu on kadunud ja pigem asendunud kiitusega.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              See võõra väljaku värava reegel on üks tobe reegel.


                              Minu meelest ka. Tundub küll, et Bayernile kodus 2 lüüa ja taga null hoida on palju parem saavutus, kui arsenalile kodus kolm lüüa ja ise üks ära lasta. aga noh.

                              Kui vaid niimoodi kaitsta suudetakse hooaja lõpuni, oleks ˛ansid päris head.

                              Kommentaar


                                BFRSgI9CQAAh5Ha.jpg

                                see teema ajas ka nii sita keema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X