320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valdes on, ma leian, parem kui talle krediiti antakse. Kas ta just Premieri materjali vv on, on juba omaette küsimus.

    Aga vv või kaks tuleb suvel kuskilt ära napsata nii ehk naa. Fabianksi leping peaks suvel lõppema ja kui Wengerilt teatudsorti lubadusi seoses tulevikuga ei tule, on ta ilmselt minejamees. Ja tõenäoliselt kauaks passima ei jää ka Don Vito. Wengeri viimane lüke tundub siiski kui usaldusavaldus vanemale poolakale, kes tema sõnul on oma mentaalsetest probleemidest üle saanud. Kui see tõepoolest nii on, et Fabianski on mõned protsendid ülbust, enesekindlust, karismaatilisust jkms toredat noorema poolaka tagant pihta pannud siis julgen öelda et meie puuriluku probleemid on murtud. Ma olen alati seda meelt olnud, et kui katus Fabianskit alt ei veaks, on puhtalt oskuste pealt seal peidus maailmaklassi kipper. Talendimeetril, ilma mentaalsete atribuutideta, kindlasti kuraditosin pügalat Chesneyst eespool.

    Seega mina personaalselt olen hetkel asjade käiguga igati rahul, parem vv lasti lõpuks väravasse. Loodame et katus ja keha seekord peavad.

    Kommentaar


      Kuulukad sahistavad, et Emirates Cupile on kutsutud Real Madrid, Juventus ja Galatasaray. Viimane on muidugi inimesed tagajalgadele ajanud. Neid keda Türgi jalkafännidega aga kurvad mälestused otseselt ei seo saavad Eboue tagasitulekut nautida. Ja Drogba. Selline line-up oleks igatahes vägev.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Viimase uudisena see, et Walcott on vigastusega väljas ja tõenäoliselt ei näe teda ka Readingu vastu (groin injury).

        Kommentaar


          Interlull ei ole üldse tore aeg...
          Pole nii väga millestki jutelda.
          Niikauaks aga:

          Kommentaar


            Mingi pisikese tükikese ikka leiab nokkimiseks ...

            Arsenal manager Arsène Wenger has handed a trial to Nigeria international centre-back Godfrey Oboabona (22) - valued at £1m.

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Mingi pisikese tükikese ikka leiab nokkimiseks ...

              Arsenal manager Arsène Wenger has handed a trial to Nigeria international centre-back Godfrey Oboabona (22) - valued at £1m.

              Viimasel Aafrika karikal võitnud Nigeeria põhi keskkaitsja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Viimasel Aafrika karikal võitnud Nigeeria põhi keskkaitsja.
                Vähemalt on seekord katseteni jõutud. Zambia koondisega 2012 Aafrika karika kotti pistnud keskkaitsja Stopilla Sunzuga oli palju vahtu ja juttu jaanuaris (tema poolt peamiselt), ning lõpuks ei saanud isegi üleminek Readingusse tehtud minuarust. Pisike kokkuvõte tollest saagast.

                Nigeeria poisi kohta peab ütlema, et seekord paistab kuti vanus vist tõesti selle numbri lähedale olema mida väidetakse:

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Ma olen alati seda meelt olnud, et kui katus Fabianskit alt ei veaks, on puhtalt oskuste pealt seal peidus maailmaklassi kipper. Talendimeetril, ilma mentaalsete atribuutideta, kindlasti kuraditosin pügalat Chesneyst eespool.
                  Väide millele mina ka kahe käega alla kirjutaks!!! Iseasi tõesti, kas härra treener ka seda meelt on.

                  Ja mis Nigeeria poissi puutub siis just lugesin kuskilt, et ka temaga ei pruugi nii lihtsalt minna. Klubi tahtvat kohe diili mitte testiperioodi.
                  Iseenesest oleks ju Djourou ja Squillaci asemele kedagi tarvis küll.

                  Kommentaar


                    Arsenal @NextGen Series side v CSKA: Iliev, Bellerin, Hayden, Hajrovic, Angha, Olsson, Ebecilio, Yennaris, Eisfeld, Gnabry, Akpom.
                    Subs: Ormonde-Ottewill, Vickers, Iwobi, Mugabo, Jebb, Maitland-Niles, Ansah.

                    NextGen veerandfinaal, mäng playeris nähtav.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Arsenal @NextGen Series side v CSKA: Iliev, Bellerin, Hayden, Hajrovic, Angha, Olsson, Ebecilio, Yennaris, Eisfeld, Gnabry, Akpom.
                      Subs: Ormonde-Ottewill, Vickers, Iwobi, Mugabo, Jebb, Maitland-Niles, Ansah.

                      NextGen veerandfinaal, mäng playeris nähtav.
                      Kes ei saa vaadata Arsenali lehelt mängu, siis flashi peal töötava streami saab ka siit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                        Kes ei saa vaadata Arsenali lehelt mängu, siis flashi peal töötava streami saab ka siit.
                        Cheers, Brasiilia-Ruski mängule hea soojendus. Noja siis näeb ka, mis materjalist poolfinaal tuleb
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          No millal ometi see mäng jätkub. Krt tegin playeri juba ammu lahti aga ikka ei mingit mängu.

                          Kommentaar


                            Ilus mäng noortelt. Igas elemendis oldi vene noortest üle. Sellist võidunälga ja palli ründamist tahaks näha ka esindusmeeskonnalt.

                            Kommentaar


                              Arvestades CSKA senist korralikku vormi ja meie suhteliselt kõikuvat siis ootasin palju suuremat vastupanu noortelt venelastelt. Kuid tegelikkuses domineerisime meie tervet mängu ja ainult nende väravavhi hea mängu tulemusel ei võitnud suuremalt. Pea kogu meeskond mängis hästi, parimaks võiks vast pidada Gnabryt. Kuigi ka Eisfeld, Bellerin, Akpom ja Yennaris olid omas elemendis head.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mõnus vaheldus külma ja kõledasse koondise-nädalasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X