320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
    Võimalik et ajasin kellegagi sassi siis.
    Ega ma pahaks ei pane ning kui ma tatikana onuga Chelsea mänge hakkasin vaatama ja fännama, siis ma ei teadnud Roman Abramovitši rahakotist mitte midagi nii, et tõesti mind see jutt ei heiduta ning kahjuks ikkagi selle kohapealt on Arsenal üle......

    Kommentaar


      Jack Wilshere will undergo minor surgery in the forthcoming days. The Arsenal midfielder has made a successful return from a long-term right ankle injury this season but he sat out six games from early March to monitor a left ankle problem. "The revision of the surgery to the right ankle is not unexpected and will require a few weeks rehab but Wilshere is expected to play a full part in Arsenal’s pre-season"


      Eh? Ok näha oli, et peale seda märtsikuu vigastust ta just kõige säravamas vormis ei olnud ja kui on vaja siis on vaja. Aga mismoodi artikkel suudab kirjutada pikalt sellest mismoodi koondise mängud nüüd vahele jäävad aga ei maini sõnagi Arsenali enda mängudest?

      Eeldame, et jääb eemale siis ...

      EDIT: Mingid teadjamehed räägivad, et oodatakse ikka hooaja lõpuni selle opiga.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ikkagi Podolski. Veidi üllatav sama (tühi) käik.
        Supplies!

        Kommentaar


          Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Rosicky, Arteta, Ramsey, Cazorla, Walcott, Podolski
          Subs: Fabianski, Vermaelen, Jenkinson, Monreal, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Gervinho

          Wigan: Robles, Kone, Alcaraz, McCarthy, Maloney, Gomez, McManaman, McArthur, Boyce, Espinoza, Scharner
          Subs: Al Habsi, Caldwell, Watson, Di Santo, Henriquez, Fyvie, Golobart

          Ainult võit aitab mõlemat meeskonda. Loodetavasti suudame oma paremuse maksma panna ning punktid koju jätta.

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Ikkagi Podolski. Veidi üllatav sama (tühi) käik.
            njah.. oleks parema meelega näinud walcotti keskel ja Ox'i äärel
            Mind That Gap!

            Kommentaar


              Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
              njah.. oleks parema meelega näinud walcotti keskel ja Ox'i äärel
              Isiklikud eelistused tahaplaanile lükata, siis võeti jällegi parim. Mitmeid mänge järjest oleme sama meeskonnaga väljas ning on tulnud ka head tulemused (3 punkti on hea) ja 1 punkt ManU vastu on hea. Igatahes mina olen heas tujus ja ootan siit võitu. Kellel probleeme streamiga, siis palun.

              Kommentaar


                Igatahes moodustagem nüüd mõtteline positiivne energiaring ja aitame poistel 3 punkti koju jätta!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Kus Andrjuha on ?

                  Kommentaar


                    Pigem miks Rosicky platsil on? Ja muidugi Sagna..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas recycle Vaata postitust
                      Pigem miks Rosicky platsil on? Ja muidugi Sagna..
                      Mida fucki... Sa pole teda mängimas näinud?

                      Kommentaar


                        Ikka väga kergelt antud karistuslöök härra Deani poolt ja Maloney lõi selle ka ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ikka väga kergelt antud karistuslöök härra Deani poolt ja Maloney lõi selle ka ära.
                          Hakkab jälle peale. Enne seda karistuslöök, mida Cazorla vastu ei antud ja siis väga tõesti väga pehme vile vastaspoolele. Oli näha, et Maloney vajub vasakule ära, Arteta tuli sinnapoole vastu, käed korra risti ja viga. Kommentaator ütles hästi, et pigem oli see hea kaitsetöö kui viga. Aga eks ise tuleb ka paremini realiseerida. Meeles on väravatele löök, kus Arsenalil oli 7 ja kui näitas mitu läks raamidesse, siis ainult 1, mille ka Podolski ära lõi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Mida fucki... Sa pole teda mängimas näinud?
                            Tom on mulle koguaeg meeldinud, kui Tšehhi koondise eest noorena juba vurri tegi, hea poiss on... vahepeal olid mõõnad. Kellel poleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mida fucki... Sa pole teda mängimas näinud?
                              Olen. Väga meeldis, kui ta Londonisse tuli, aga pikad vigastused on oma töö teinud.

                              Kommentaar


                                Ramsey lõi värava, homme on "uudiseid" oodata.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X