320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
    Kui siin on veel mõni, kes tahaks minna seda vaatama, siis võiks ajada kokku mingi pundi. Võimalusel ostaks piletid ära ja teeks ka ühise sõidu sinna.
    Ma olen ühisest piletiostust huvitatud väga, tõenäoliselt teine tüüp veel.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Aga kui keegi viitsib mingisuguse orgunni teha piletite ostmiseks samasse kanti kokku siis seal kambas oleks vast küll.
      Pidasin pigem seda silmas jah, et saaks teha piletite ostmise, kus saaks kamba peale kõrvuti kohad kui võimalik jne. Ise nii väga soome keelega sõber ei ole ja pigem jätaks selle ostmise mõnele usaldusväärsele kaasmaalasele.

      Kommentaar


        Oleks ka ühisest piletiostust huvitatud.

        Kommentaar


          Mul veel mõttekoht. irooniliselt on mul Põhja-Soomest Helsingisse tulek tülikam kui enamikele Eestist

          Kommentaar


            Või kui ühine ost sellesmõttes natuke keerukas, et keegi ei taha suurte rahadega mehkeldamist oma kohustuseks võtta või, et äkki inimestel erinevad rahalised võimalused (29-139 on päris suur vahe) siis võiks vähemalt kokku leppida sektorid-read kuhu ostma hakkame esmaspäeval ja loodame, et kõk on kiired ja saabki enamvähem pundi kokku samasse kohta.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Peab ka plaani võtma, aga ei oska öelda kas siinse pundiga minek või mitte. Mõtlen praegu, et võtan poja kaasa ning lasen tal ka vutti vaadata.

              Kommentaar


                Mul on ka kindel minek, pole veel kindel mitmekesi jne, aga v6tan ka selle pundi asja teadmiseks. Samas oleks huvitav siinsete f2nnidega ntx paar 6lut v6ttagi p2rast v6i enne m2ngu

                Kommentaar




                  Ja detailne plaan.

                  Kui keegi uurib enne esmaspäeva välja, mis sektor mis hinnaga, siis andke siin teada. Ühisostmist ma ei poolda, aga enam-vähem samas sektoris võiks ju olla. Pooldan kohtumist kindlaksmääratud pubis mõni tund enne mängu algust.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Andrey Arshavin, Denilson and Sebastien Squillaci will depart when their contracts expire on June 30


                    Tänud poisid!

                    Andrei auks võib igaüks vabalt valitud kõige kickassima pildi panna mis temast leiab.

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Gonzalo Higuain: "I have offers many outside Spain, but I decided to accept the offer of Arsenal, but that does not mean that I have finished all the procedures move to Arsenal, but there are still negotiations between me and them"

                          "I decided to go there because I'm still young and I see that the way the team played for me too and you'll get used to there quickly"

                          Super täiendus teile , kui osutub tõsi olema ...

                          Kommentaar


                            Wenger tahab anda Koscielny Bayernile ja vastu Alabat , aga kui see diil läbi läheb söön ma oma mütsi ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                              Wenger tahab anda Koscielny Bayernile ja vastu Alabat , aga kui see diil läbi läheb söön ma oma mütsi ära.
                              See oleks lihtsalt supertehing Wengeri poolt. Alaba sama hea, kui kaks Koscielnyt.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                See oleks lihtsalt supertehing Wengeri poolt. Alaba sama hea, kui kaks Koscielnyt.
                                Pigem mitte arvestades, kui hea on Koscielny-Mertesacker duo olnud ja mis valikud Wengeril vasakule äärekaitsesse Monreali ja Gibbsi näol on. Ülimalt ebatõenäoline diil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X