320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Entrance: B-Katsomo,
    Block: B15, Row: 29, Seat: 1140-1148

    Ma arvan et need fännialad ei oma mingit rolli. Kui mina 9.05 sisse logisin olid kõik odavamad katid juba unavailable ja selle 73.50 hinnaga pileteid viskas ainult B-sektorisse, korraks sain E sektorisse aga siis pidin need ülesse ütlema, sest naine ei suutnud ära otsustada kas tuleb v ei ja kui lõpuks suutis siis olin juba tellimust muutnud ja viskas mulle jälle Bsse. Jätab ikka soovida see ostumootor sellisele üritusele piletite ostmist.

    Kommentaar


      Ei saanud aru jah kas süsteem jupsis või mis värk on igatahes odavamate sektorite saadavus käis üles-alla mitu korda ja suuremat hulka pileteid ostes pmst allapoole 20. rida ei lasknud valida kuhugi.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Süsteem midagi jupsis jah seal mingi aeg. Kui 09:02 hakkasin kinnitama enda pileteid, siis pani mind pooleks minutiks ootele ja siis ütles, et sinna enam pileteid ei saa ja pidin võtma mujale.

        Kommentaar


          Kusjuures nii 10 minutit tagasi avanes selline pilt. Ja sai ostukorvi ka lisada. Arusaamatuks jääb see, miks 49 eurised on F-sektoris.

          Untitled1.jpg


          e: ja kui klikkida 73,50 peale siis näitab et saab vabalt ka E-sektorisse osta kuigi need peaksid olema B.

          Kommentaar


            B15 siis ka endal olemas.

            Kommentaar




              75% staadionist siis väidetavalt läinud.

              Kommentaar


                Igatahes, kas keegi soome keele oskajatest luges välja ja kuskilt, et kui kiirelt piletid kätte peaks saama? Nagu ma aru sain, siis valides "Delivery to other European countries" peaksid nad piletid ise koju kätte toimetama, aga rohkem infot ei leidnud.

                Kommentaar


                  About ticket delivery by mail

                  Tickets are delivered by letter mail. All tickets are printed on security paper. Mailed tickets usually arrive within 5 to 8 days of the date of order, but the delivery may take up to two weeks if the event is very popular. Tickets are available for mail delivery in Finland and other EU countries. The UPS courier service is used for delivery to other countries.

                  If your ticket order exceeds €1,000, the tickets are delivered by the UPS courier service.

                  Once your order has been dispatched for delivery, you will receive a notification by e-mail.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lippu.fi
                    HUOM! Lippujen toimitus heinäkuussa 2013.
                    Mis siis tähendab, et piletite saatmine toimub juulis 2013.

                    Kommentaar


                      E53 ; 14 ; 242-247. Coyg!

                      Kommentaar


                        Keegi oskab öelda , kuidas kõige odavamalt tallinna ja helsinki vahelt edasi tagasi liigelda?

                        Kommentaar


                          Copterline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas neymarwQw Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda , kuidas kõige odavamalt tallinna ja helsinki vahelt edasi tagasi liigelda?
                            Viking Line
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Copterline.
                              Kas ma saan õigesti aru, et soovi korral teed kõigile piletid välja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas neymarwQw Vaata postitust
                                Keegi oskab öelda , kuidas kõige odavamalt tallinna ja helsinki vahelt edasi tagasi liigelda?
                                Ecerö line või linda line ise käin nendega soomes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X