320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    endal ka siis city fännide juures istekoht, huvitav palju neid city fänne üldse on, enda tutvusringkonnas istub seal nende lähedal hea hunnik vendi, aga mitte üks ei poolda cityt

    Kommentaar


      Ehk oleks Arsenali fännidel aeg näidata võimu ja võtta ka City tribüün üle..

      Kui seda suudetaks teha, oleks see nähtavasti uudis kõikjal maailmas..

      Offtopic; kuskil enne sellist midagi juhtunud?
      The One and Only

      Kommentaar


        Mul ka city fännide juures pilet, B13 sektor

        Kommentaar


          Kuna ennist võtsin sõna mängueelse kogunemise kohta, siis nüüd pean tunnistama, et 90+ € sõprusmängu pileti eest mu käsi maksma ei tõuse.

          Olin minagi enne üheksat arvuti taga, aga tolku ei miskit. Varuvariandina püüdsin läbi UK residentide soetada, aga seal läksid ka odavamad (34.50£) kiiresti ära ja järele jäid vaid 61£ (+saatmiskulu) piletid.

          Neist kellel Arsenal veel nägemata, saan aru. Igatahes minejatele head elamust!
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Neist kellel Arsenal veel nägemata, saan aru. Igatahes minejatele head elamust!
            Just just. Siit tuleb ka minu esimene Arsenali mängu elamus ning 2013-2014 hooaja jooksul tahaks korra ka Emiratesil ära käia. Eks nende piletite saamine sinna on juba omaette ooper kuid õnneks veel aega on.

            Kommentaar


              Oskab keegi öelda, millist kaamerat staadionile kaasa võib võtta? Mul valikus suht selline peegelkaamera välimusega supersuum. Saaks kena valiku pilte igast platsi otsast, aga kas lastakse läbi, ilma, et profi(peegel)kaameraks peetaks (mul on juhtunud, et peegelkaaameraga sisse ei lasta)?
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Sind lastakse igal juhul, aga kui jääd vahele siis mälu konfiskeeritakse. Põhikriteeriumiks on tugev zoom.

                Kommentaar


                  Mäng toimub Põhja-Koreas, et mälukaart konfiskeeritakse?

                  Kommentaar


                    Toome natuke vana nalja ka tänasesse. Inglismaa U21 (loodetavasti soon to be ex)treener on omal ajal öelnud siis seda

                    “He made no impression [at Inter], so the guy is now trying a different country in the hope of rediscovering the form he had in Holland. I would have taken Stan Collymore [at Arsenal] instead of Bergkamp, even for £1 million more. Arsenal are a big, big club who want to win the Premiership. Personally, I see them having little or no chance of emerging as champions.”
                    “The odds are against him in fact, they are loaded against both Platt and Bergkamp making any kind of impression in Arsenal shirts.


                    You go girl!

                    Kommentaar


                      Stan Collimore - mnjaa

                      Kommentaar


                        see on küll üllatus, et pearce teab jalgpallist sama palju kui männikäbi allveemalest.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          tim payton ‏@timpayton 3m
                          Best Wishes to Peter Hill-Wood, standing down as Arsenal Chairman. He and his family served the club for generations

                          tim payton ‏@timpayton 2m
                          Sir Chips Keswick, replacing Peter-Hill Wood as Arsenal Chairman, is a sprightly 74 in age.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ametlik kinnitus ka: Sir Chips Keswick appointed chairman

                            You want some Nachos with your Chips or would you prefer LaSagna?

                            Kommentaar


                              kiidame heaks, nüüd vaja Torres klubisse tuua

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Mida see nüüd tavafänni jaoks võiks tähendada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X