320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk oleks Arsenali fännidel aeg näidata võimu ja võtta ka City tribüün üle..

    Kui seda suudetaks teha, oleks see nähtavasti uudis kõikjal maailmas..

    Offtopic; kuskil enne sellist midagi juhtunud?
    The One and Only

    Kommentaar


      Mul ka city fännide juures pilet, B13 sektor

      Kommentaar


        Kuna ennist võtsin sõna mängueelse kogunemise kohta, siis nüüd pean tunnistama, et 90+ € sõprusmängu pileti eest mu käsi maksma ei tõuse.

        Olin minagi enne üheksat arvuti taga, aga tolku ei miskit. Varuvariandina püüdsin läbi UK residentide soetada, aga seal läksid ka odavamad (34.50£) kiiresti ära ja järele jäid vaid 61£ (+saatmiskulu) piletid.

        Neist kellel Arsenal veel nägemata, saan aru. Igatahes minejatele head elamust!
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Neist kellel Arsenal veel nägemata, saan aru. Igatahes minejatele head elamust!
          Just just. Siit tuleb ka minu esimene Arsenali mängu elamus ning 2013-2014 hooaja jooksul tahaks korra ka Emiratesil ära käia. Eks nende piletite saamine sinna on juba omaette ooper kuid õnneks veel aega on.

          Kommentaar


            Oskab keegi öelda, millist kaamerat staadionile kaasa võib võtta? Mul valikus suht selline peegelkaamera välimusega supersuum. Saaks kena valiku pilte igast platsi otsast, aga kas lastakse läbi, ilma, et profi(peegel)kaameraks peetaks (mul on juhtunud, et peegelkaaameraga sisse ei lasta)?
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Sind lastakse igal juhul, aga kui jääd vahele siis mälu konfiskeeritakse. Põhikriteeriumiks on tugev zoom.

              Kommentaar


                Mäng toimub Põhja-Koreas, et mälukaart konfiskeeritakse?

                Kommentaar


                  Toome natuke vana nalja ka tänasesse. Inglismaa U21 (loodetavasti soon to be ex)treener on omal ajal öelnud siis seda

                  “He made no impression [at Inter], so the guy is now trying a different country in the hope of rediscovering the form he had in Holland. I would have taken Stan Collymore [at Arsenal] instead of Bergkamp, even for £1 million more. Arsenal are a big, big club who want to win the Premiership. Personally, I see them having little or no chance of emerging as champions.”
                  “The odds are against him in fact, they are loaded against both Platt and Bergkamp making any kind of impression in Arsenal shirts.


                  You go girl!

                  Kommentaar


                    Stan Collimore - mnjaa

                    Kommentaar


                      see on küll üllatus, et pearce teab jalgpallist sama palju kui männikäbi allveemalest.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        tim payton ‏@timpayton 3m
                        Best Wishes to Peter Hill-Wood, standing down as Arsenal Chairman. He and his family served the club for generations

                        tim payton ‏@timpayton 2m
                        Sir Chips Keswick, replacing Peter-Hill Wood as Arsenal Chairman, is a sprightly 74 in age.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ametlik kinnitus ka: Sir Chips Keswick appointed chairman

                          You want some Nachos with your Chips or would you prefer LaSagna?

                          Kommentaar


                            kiidame heaks, nüüd vaja Torres klubisse tuua

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mida see nüüd tavafänni jaoks võiks tähendada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                Mida see nüüd tavafänni jaoks võiks tähendada?
                                Mitte midagi ilmselt.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X