320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tevez läheb Juvesse -> City ostab Higuaini.
    Tevez ei lähe Juvesse -> Juve ostab Higuaini.

    Kommentaar


      Juve ei ole nii hirmutav konkurent -rahaliselt suudame neid soovi korral iga kell üle pakkuda. ( kui meil kunagi sellist soovi esinema peaks, et kedagi üle pakkuda üldse) aga City jms seltskond panevad meie kamba kohe alla andma.

      Kommentaar


        City pole veel Higuainiga linked olnud, et paanitsemiseks pole veel põhjust. Loodetavasti vaatavad nad enne Lewandovski poole või Jovetici hoopis, Pellegrini mängib enamasti ühe CF-ga ning ei tea kas Higuain oleks neil nõus pingil passima.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Juve ei ole nii hirmutav konkurent -rahaliselt suudame neid soovi korral iga kell üle pakkuda. ( kui meil kunagi sellist soovi esinema peaks, et kedagi üle pakkuda üldse) aga City jms seltskond panevad meie kamba kohe alla andma.
          Iga kell? Khmm, põhinedes Transfermarktile on Juventus jäänud kahel eelmisel aastal üleminekutega 120m euroga miinusesse ja Arsenal 15m euroga plussi. Et Juventusel peaks plekki olema küll, aga meeskonna ülesehitamisel lähtutatakse teistest parameetritest. Ehk laias laastus samalaadne keiss Arsenaliga, kus mängijate ostu/palganumbreid proovitakse hoida mõistlikena ja araablaste/tibladega ostu/palgarallit kaasa ei tehta.

          Kommentaar


            Jään väite juurde, et soovi korral on Arsenali kohvrid sügavamad, samas on tegu mõttetu argumendiga, sest ajalugu on näidanud, et iga vähegi tõsisema konkurendi ilmumisel pakitakse meil kohvrid kokku ja lastakse jalga.seega vaevalet, et meie bossid ka Juentusega tõsiselt konkureerima hakkaks. Ega ma väga vastu ei ole sellele, et klubi rahadega ei priiska aga lihtsalt see ei tekita ka eriti lootust, et me mõne a kategooria mängija ostetud saame.

            Kommentaar


              Teine ründaja, kes ilmselt loodetavasti kindlasti Arsenali tuleb, kui tema leping 1. juulil lõppeb.





              Viimase video põhjal võiks ka nr 11, Jean Christophe BAHEBECKile ka silma peale panna.

              Aga kaks väravat kahes mängus, not bad. Homme saab vaadata, kuidas Sanogo, Pogba & co Hispaania eakaaslastele vastu saavad.

              Kommentaar


                Ma usun, et Higuain ise tahab MMi aastal olla klubis kus tal on suurim võimalus põhimees olla - ei Real ega City talle seda nii kindlalt lubada ei saa kui Arsenal.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ma ise ei usu midagi. ma ootan millal Higuaini koer meile teada annab kuhu ta läheb.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Twatteris sahistatakse, et täna võib mingi announcement tulla ... võiks ju.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Tuli ju, et Arshavin Zeniti läheb
                        Ise mingit erilist actionit enne 1. juulit ei oota.

                        Kommentaar


                          ma juhiks tähelepanu sellele, et inglismaal ei avane üleminekuaken 1 juuli vaid on juba üle kuu aja lahti.
                          Ametlikult avanes üleminekuaken viimase liigapäeva järgsel südaööl ja sulgub 31 august, juhul kui see on tööpäev või siis esimesel tööpäeval peale 31st augustit. ehk siis seekord peaks nali läbi saama 2 septembril.

                          1 juuli on maagiline kuupäev meile seekord ehk seetõttu, et vähemalt see prantsuse poiss Sanogo võiks see päev avaldatud saada, kuna tema leping eelmise klubiga lõppeb 30 juuni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            1 juuli on maagiline kuupäev meile seekord ehk seetõttu, et vähemalt see prantsuse poiss Sanogo võiks see päev avaldatud saada, kuna tema leping eelmise klubiga lõppeb 30 juuni.
                            Ma mõtlesin ise ka rohkem selle peale, + vist enamustel lõppeb leping juuni lõpus, aga arsenaliga vist ühtegi sellist praegu rohkem seostatud ei ole..

                            Kuigi siiski seda ma ei teadnud, et aken ametlikult juba lahti on. Kuigi jah, loogiline ka vast actionit on päris palju olnud, city ja villa jms poolt..

                            Kommentaar


                              It is six weeks since the transfer window opened and Arsenal have yet to announce any new signings.

                              But that is likely to change at the start of next week, when the club's army of coaching and backroom staff, led by manager Arsene Wenger, return to work at the training ground following a month-long summer break.
                              võib siis vähemalt midagigi oodata järmine nädal.
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                ma juhiks tähelepanu sellele, et inglismaal ei avane üleminekuaken 1 juuli vaid on juba üle kuu aja lahti.
                                Ametlikult avanes üleminekuaken viimase liigapäeva järgsel südaööl ja sulgub 31 august, juhul kui see on tööpäev või siis esimesel tööpäeval peale 31st augustit. ehk siis seekord peaks nali läbi saama 2 septembril.
                                1. septembril
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X