320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Arsenal.com ‏@Arsenal 6m
    Just a few hours until 2013/14 away kit reveal, and Jack, Theo, Kieran, Carl and The Ox are on their way...

    Klubi milkib seda 'British Core'i asja ikka korralikult.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Üle poole "avatud aknast" on möödas ning põhikoosseisu oste pole tehtud. Minu jaoks on nüüd selge, et enne Meistrite Liiga kvalifikatsioonimänge midagi ära ei vormistata ka. Kõik, millest siiani on sahistatud, on häma. Kõik pakkumised, mis siiani tehtud on (kui üldse on tehtud...?) - on siis vormis, et nagunii lükatakse tagasi. Huvitav, kas see on fännide rahustamiseks või "vee segamiseks"?

      Kommentaar




        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Vähemalt on uus vorm ilus. Mulle meeldivad eriti sokid ja see et särgil korralik kaelus on. Ilmselt see hooaeg saab vahelduseks üks särk või isegi komplekt sebitud.

          Kommentaar


            Mis see stunt asi siis oli?

            Kommentaar


              Mingi väga cunning stunt paistab olevat.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Päris kena on see kollane/sinine away vorm tõesti, loodetavasti(naiivselt lootes) selline ( aja jooksul osaliste korrektuuridega) võõrsilvormi standartsem värvilahendus jääbki!

                Kommentaar


                  Leidsin postkastist täna ühe toreda kirja:

                  Thank you, for your purchase from eventim.fi -webshop. We have sent your order no. 64290**** to you by post. Your letter will be sent by Deutsche Post and will arrive in your mailbox in the next 5-8 days.
                  Ehk siis nädala pärast peaks postkasti saabuma kaks piletit Arsenal - Manchester City kohtumisele.

                  Kommentaar


                    Ja sama siin
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Imelik, minule pole mingit meili tulnud ning praegu lippu.fi lehelt vaadates ütleb, et order is cancelled. Pangakontolt on raha ilusti kadunud ja payment detailid ka korras. Kellelgi teisel pole nii?

                      Kommentaar


                        Mul tekkis ka mingi sarnane jama alguses piletitega, aga siis pakuti mulle lippu.fi-st uusi pileteid samast hinnaklassist ja võtsin vastu. Midagi juurde ma maksma ei pidanud uute piletite saamiseks.
                        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                        Kommentaar


                          Mulle tuli ka kiri, et piletid on postis ja ~nädala pärast kohal.

                          Kommentaar


                            Ja ka minul piletid 5-8 päeva pärast kohal. Peaks laevapiletitega hakkama vist tegelema , pole veel siiamaani jõudnud selleni

                            Kommentaar


                              Peab vist jah. Peaks vist sellise laeva võtma mis ~12ks kohal, siis saab enne mängu kuskil maha ka istuda natukene.

                              Piletitest rääkides, siis varajased uudised Aasia tuurile pileti lunastanute kohta on selline:

                              Arsenal squad for Asia Tour:

                              Wojciech Szczesny, Bacary Sagna, Per Mertesacker, Laurent Koscielny, Tomas Rosicky, Mikel Arteta, Lukas Podolski, Jack Wilshere, Olivier Giroud, Theo Walcott, Alex Oxlade-Chamberlain, Aaron Ramsey, Lukasz Fabianski, Gervinho, Ryo, Kieran Gibbs, Carl Jenkinson, Chuba Akpom, Kristoffer Olsson, Ignasi Miquel, Serge Gnabry, Chuks Aneke, Thomas Eisfeld, Gedion Zelalem (+ potentially Marouane Chamakh).

                              * Please note that this is a provisional list and is subject to change.

                              Promising midfielders Kristoffer Olsson and Gedion Zelalem have been included in Arsenal’s travelling party for the Asia Tour along with five other players from outside the first-team squad. …


                              Eks homme-ülehomme tule muidugi ametlik nimekiri, aga Jeorge Bird on noorte osas väga hästi informeeritud ning Zelalemi ja Akpomi minek on küll kerged üllatused. Zelalem on ainult 16. Samuti on tore, et seekord ka piisavalt esindusmeeskonna mehi läheb. Kapten (või sahinate kohaselt ex-kapten) jääb seljavigastuse tõttu koju.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Ja ka minul piletid 5-8 päeva pärast kohal. Peaks laevapiletitega hakkama vist tegelema , pole veel siiamaani jõudnud selleni
                                Minul on juba pileti käes. Hommikul käis UPS ja toimetas need ümbrikus kätte. Segadust tekitas minus see, et saatjamaaks oli Saksamaa. Aga piletid on kenad värvilised ja minu nimi on kõigil kolmel peal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X