320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal suudab kindlasti maksta sama palju palka, kui ManU. Gazidis on seda mitu korda väitnud.

    Kommentaar


      Piers Morgan @piersmorgan
      Don't even think about it @cesc4official - you know what I mean.
      3:30 PM - 15 Jul 2013
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas vaftre Vaata postitust
        Arsenal suudab kindlasti maksta sama palju palka, kui ManU. Gazidis on seda mitu korda väitnud.
        Suudab, aga ei maksa.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ok tuleb välja, et 'sell on fee' on hoopis kasumi pealt.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            See väidetav kolmkend pakutavat milkut närilise eest on tõesõna huvitav käik. Aga kas see on siiras samm (god forbid), pettemanööver (mis ei oleks väga tavaline antud klubi kontekstis) või midagi kolmandat, jääbki üle vaid spekuleerida. Ehk selle infoga pole tegelikult täna midagi peale hakata.

            Samas ikkagi. Selline maailm siis. Mõnitad ja hammustad oma kolleege ning tulemuseks on, et Arsenal tahab sind endale klubi ajaloo rekordsumma eest. Õudne.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              See väidetav kolmkend pakutavat milkut närilise eest on tõesõna huvitav käik. Aga kas see on siiras samm (god forbid), pettemanööver (mis ei oleks väga tavaline antud klubi kontekstis) või midagi kolmandat, jääbki üle vaid spekuleerida. Ehk selle infoga pole tegelikult täna midagi peale hakata.

              Samas ikkagi. Selline maailm siis. Mõnitad ja hammustad oma kolleege ning tulemuseks on, et Arsenal tahab sind endale klubi ajaloo rekordsumma eest. Õudne.
              Ma ei saa aru, ausalt ei saa. Näriline võib ju ilge cunt olla, aga jalgpallilisest vaatevinklist on tüüp parim, mis sa premierist leida võid bar judas. Peale selle annab mees väljakul endast 100% ja ilmselt rohkemgi. See, et härral vahel ära flipib on andestatav, kui ta suudab 30 kolli hooajal panna.. 8 aastat karikateta, tra küll.

              Kommentaar


                Kahjuks on tal veel 6 mängu bani ka järel - 5 PL mängu ja vist oli 1 League Cupi mäng. Kuid CL playoffides saaksime teda kasutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joks Vaata postitust
                  8 aastat karikateta, tra küll.
                  Kui saaks nüüd ajamasinaga mängida ja osta ta Arsenali ajal, kui riietusruumis olid muuhulgas härrad Adams, Keown, Winterburn jms (või Vieira või mis veel ägedam, Hull Jens), oleks ma selle eksperimendi meelelahutusväärtuse nimel võinud seda ette kujutada. Aga kuna tal punane udu alatasa muu nägemise varjutab, siis on hind katsetamiseks on lihtsalt liiga kõrge. Nii otseses kui teiseses mõttes. Hoiame igal mängul hinge kinni, et millal nüüd katus sõitma läheb? No tänan, ei. Ehk annab mõne vaasi võita ka väärikamate onudega. Ja no kui ei - siis sellega oleme ju nagunii harjunud.

                  Kommentaar


                    mu pärast löögu või 100 väravat hooaja peale, aga sellist ebardid arsenalis näha küll ei sooviks. ei usu muidugi ka neid kuulujutte sugugi.

                    Kommentaar


                      Minu meelest on enamik jalgpallureid ilged mölakad, seega selles osas vahet pole. Probleem Suarezega on mulle pigem see, et tal on selline priske pagas. Kui ta nüüd veel kedagi hammustab või muud sarnast võib kindel olla, et saab siis veel pikema kui 10 mängu keelu. Ja piisab vaid mõnel tumedal poisil väita, et ta teda sõimas rassistlikult, siis saab ka korraliku keelu jälle.
                      Ütleme nii, et ta on ära märgitud, vähemalt inglismaal ja on üsna kerge saavutada, seda, et ta uuesti keelu alla läheb. Keevaline poiss ka, ilmselt annab teda üsna kergesti provotseerida ka.

                      Kommentaar


                        Forbes andmetel säilitasime 10nda koha maailma väärtuslikemate spordiklubide arvestuses

                        Selja taha jäävad Bayern Munich, Chelsea, AC Milan jne.

                        Kommentaar


                          Sellesmõttes et see moraalse üleoleku värki ei maksa üle võlli ka ajada. Jah muidugi ma eelistaks 25 millist Higuaini 35-40 millisele Suarezele. Aga kuna viimaste kuulduste kohaselt tahab Madrid Higuaini eest samuti sinna 35 milli kanti siis hakkab kaalukauss juba urugailase poole langema. Pagas on mehel võimas, küll ülepaisutatud kohati, aga võimas sellegipoolest. Aga samas ainus reaalne võimalus selles aknas tõeline 'world class' mängumees ära tuua. Higuain on siiski tase allpool.

                          Ideaalmaailmas võtaks nad mõlemad, reaalses maailma võtaks emba-kumba neist, kumb 'makstava raha-pakutava talendi' mõistes rohkem senssi meikiks. Arsenali fänni maailmas ostke palun lihtalt kedagi, vastasel juhul me ju kõik teame mis juhtub. Manööverdame ja demagoogitseme kuni oleme mõlemast mängijast ilma ja Sanogost saab meie uus staarründaja.

                          Lisaks, Suareze koha pealt. Mind see hammustamisvärk nii väga ei nühi. See on tema viis lahkumisavaldus sisse anda. Tänapäeval kui tippmängija tahab klubist ära minna pole teda kinni hoida mõtet niiehknaa. Meetod on küll veidi ekstreemne aga ma võtaks enne ühe hammustusavalduse kui selle idiootsuse mis van juudas korraldas. Ei ole probleem mu jaoks.

                          Rassismi värk oli ka üle võlli keeratud, eesti keeles on igati korrektne viidata neegri kohta sõnaga neeger. Omaette küsimus on muidugi, et kas tasuks ringi käia ja neegrite pihta näpuga näidata ja viiteid teha. Tehniliselt on ju rassism ju juba inimese nahavärvile viitamises, mitte et valged tunneks ennast solvatuna ja rassismi ohvrina kui mõni mustanahaline nende pihta mingeid 'white boy' viiteid pilluks. Ühesõnaga, täpselt nagu tänapäeva maailmas on kogu see rassismivärk üle paisutatud, sai Suareze veidi agaralt selle eest risti löödud. No problemo, negrito.

                          Mitu penaltit poolile eelmine aasta anti? Spurs samuti ei hiilanud selles vallas. Mis on mõlemal tiimil ühist? Mõlemas siblavad ringi saareriigi hetkel suurimad sukeldujad. Mul on võrdlemisi eredalt meeles milline meedia pasarahe tabas Eduardot kui too oma esimese puhta dive'ga maha sai, fakt et mees ligi 2 aastat jalaluu murruga väljas oli unustati too kord õige ruttu ära. Tähtis oli et saaks Le Arsenali jälle mingitpidi risti lüüa, sellel ajal kui Youngid ja Baleid vasemale ja paremale daivisid. Sukeldumisajalooga(lisaks kõigele muule) võõramaalane Arsenalis ei tõota head. Lisaks sellele et penaltite löömise võib põmst ära unustada peab iga kord higistama kohtuniku tasku poole, kui Suareze jälle temale omaselt ees kaitsjaid töötleb. Big problem.

                          Kommentaar


                            Suarez sai eelmine hooaeg 5 penaltit (kõige rohkem Inglismaal). Alguses ei tahetud anda, aga pärast anti nagu peab.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Te kohe reaalselt arvate, et Suarez on võimalik variant? No mis siis ikka, edu. lol.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Ma ei usu et tehing teoks saab, kindlasti läheb kuhugi mujale. Aga see fakt, et me selle marutõbise eest oleme 35 milli pakkunud paneb juba iseenesest kukalt kratsima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X