320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suarez on higuainist ikka tase kõrgemal ja sobiks meile nagu valatult, kui hästi käitub. 30m oleks ülemakstud ka minu arust.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Gazidis: It's either £40mil plus Bendtner or £40mil plus something from the McDonalds Pound saver menu

        Rodgers: I'll have a strawberry mcflurry

        Kommentaar


          Olen nõus, et £30m (või £32m nagu räägitakse) Higuaini eest oleks parem diil. Peaks Real ise £10m otsa panema, et Suarez ära osta. Meie saaks kliinilise tipuründaja kes sobiks meie söödumängu, ei isetseks ega oleks muidu munn ning £10m mis alles jääb oleks pool Bernardi rahast kes on selline 'flair player' nagu Suarez. Oleks nagu kõik rahul ja tore.

          Aga kui lasta nüüd Napolil Higuain ära osta siis on Realil Suarezi raha olemas ja ma arvan, et mängija ise eelistab ka sinna minna niiet meile jääks tühjad pihud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
            Suarez on higuainist ikka tase kõrgemal ja sobiks meile nagu valatult, kui hästi käitub. 30m oleks ülemakstud ka minu arust.
            Ma ei ütleks, et Suarez oleks 10M kõrgemal tasemel kui Higuain. Ausalt.
            Mind That Gap!

            Kommentaar


              Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
              Ma ei ütleks, et Suarez oleks 10M kõrgemal tasemel kui Higuain. Ausalt.
              Jep. Higuain on alahinnatud (kuna ta on kolmandat viiulit mänginud Realis), Suarez on ülehinnatud (kuna ta on ainuke normaalne mängija Liverpoolis).
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Pea kõigi Itaalia lehtede sõnul on Higuain ja Napoli ja Real kokkuleppele saanud ning mees on sisuliselt teel medicali.

                Kommentaar


                  Ning nüüd on ilmselt asjal tõsi taga ka. Ei pidavat täna sõprusmängus koosseisus olema.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    David Ornstein ‏@bbcsport_david 2m
                    Suarez to tell Rodgers he wants Arsenal talks. He thinks clause allows it. #Afc await outcome before proceeding: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23428419

                    BBC jätkab Suareziga. Ma siiani ei suuda uskuda, et meil sellega tõsi taga on. Mitte kuidagi ei meiki senssi. Ning nüüd kui Higuain on käest libisemas on väga respekteeritud kanalid järsult aktiivsust tõstnud Suarezi osas? Ennustan, et kui Higuain liigutud saab on meie huvi lõppenud ka ja lehed täis jutte kuidas Real meie diili 'hijackib'.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Arsene tõmmaku igaljuhul küülik kaabust välja nüüd! Hetkel tundub, et hapuks kisub see aken
                      Mind That Gap!

                      Kommentaar


                        Kas Fellainil on £22M väljaostu klausel? Selle asemel, et siin Suarezt jahtida, võiks selle 22M pakkumise Fellaini eest teha + Luiz Gustavot jahtima asuda. Hetkel vist maailma parim CDM, kes ei ole klubi eest algkooseisus. Suarezi 40M eest saaks nad mõlemad.

                        Kommentaar


                          Aga mida me teeks kahe üsna robustse keskväljuriga? Gustavo on hea mängija, olen nõus, et kui ta on saadaval siis me peaks esmajärjekorras proovima teda osta. Fellaini on minu jaoks natukene meh kuna ta ei sobi nagu hästi kuhugi meie joonises (umbes sarnane case Joveticiga - tahaks küll, aga hästi ei tea mis tema funktsioon oleks kohe). Vastu ei oleks tema ostmisele, aga eelistaks Gustavot ja kindlasti poleks meil vaja mõlemat korraga.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                            Kas Fellainil on £22M väljaostu klausel? Selle asemel, et siin Suarezt jahtida, võiks selle 22M pakkumise Fellaini eest teha + Luiz Gustavot jahtima asuda. Hetkel vist maailma parim CDM, kes ei ole klubi eest algkooseisus. Suarezi 40M eest saaks nad mõlemad.
                            Väljaostuklausel £22M peaks kehtima kuni 31. juulini.

                            Kommentaar


                              BREAKING: Arsenal representative Everton Gushiken is in Brazil to watch tonight's Libertadores Final and complete Bernard's transfer [ESPN]. Link.

                              This better be true
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                BREAKING: Arsenal representative Everton Gushiken is in Brazil to watch tonight's Libertadores Final and complete Bernard's transfer [ESPN]. Link.

                                This better be true
                                sain ma õieti aru, et meid esindab Evertoni Kusi ?
                                Siis sellest diilist küll head nahka ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X