320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Päev otsa on sahisenud, et Roma asjapulgad Londonis. Tundub, et tõsi taga lõpuks minekul. Geoffilt selline update:

      Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1m
      Chamakh to Crystal Palace on loan.
      Gervais to Roma. Permanent.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Sabatini ka Roma poolsete allikate järgi Londonis kondoomi ostmas.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Päev otsa on sahisenud, et Roma asjapulgad Londonis. Tundub, et tõsi taga lõpuks minekul. Geoffilt selline update:

          Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1m
          Chamakh to Crystal Palace on loan.
          Gervais to Roma. Permanent.
          Kui need tehtud siiaks siis oleks veel Bendtner ja Park tarvis asumisele saata ning deadwood oleks läinud (kui ma just kedagi ei unustanud). See vast oligi suve prioriteet nr1, palgaraha väheneb võimsalt.

          Kommentaar


            Gervinhot deadwoodiks nimetada on küll pisut karm. Eelmisel hooajal peale Aafrika karikat näitas ta minu arvates end hea vahetusmehena, kes suutis vahetusest mängu teravust tuua.Ja tundes Wengerit ja vaadates kuidas enamus Arsenaliga sel suvel seostatud kvaliteetsed mängijad on siiski teistesse klubidesse maandunud või seda kohe tegemas, siis mina olen küll pisut mures, kas üldse midagi on tulemas? Vaja ju tegelikult oleks.

            Kommentaar


              Kindlasti tuleb, kuna erinevalt eelmisest kahest suvest me pole müünud põhimeestest kedagi ja korralik tuumik on koos siis pole ilmselt ka kiiret. Hooaja alguse ja CL qualifierid saab kindlasti praegune punt tehtud. Usun, et kui CLi koht tagatud siis tehakse ka paar korralikku ostu.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Nojah ega meeskonnaga koos treenimine ja mängudes osalemine enne hooaega ongi ülehinnatud.
                Ei mõelnud midagi negatiivset sellega Marv'i suunal.

                Kommentaar


                  Mhm. Kui pre-seasoni alguseks kedagi ostetud polnud siis kohe tekkis see tunne, et ega ei tule ka enne augusti lõppu. Kui Suarezi tõesti soovime, siis tema puhul tänu bännile veel rohkem aega sisse sulada jne.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Gervinhot deadwoodiks nimetada on küll pisut karm. Eelmisel hooajal peale Aafrika karikat näitas ta minu arvates end hea vahetusmehena, kes suutis vahetusest mängu teravust tuua.Ja tundes Wengerit ja vaadates kuidas enamus Arsenaliga sel suvel seostatud kvaliteetsed mängijad on siiski teistesse klubidesse maandunud või seda kohe tegemas, siis mina olen küll pisut mures, kas üldse midagi on tulemas? Vaja ju tegelikult oleks.
                    Kirja läks jah nii siis. Gervinho on elevantide eest alati parem ja enesekindlam kui Arsenali eest olnud. Tuli koondisest tagasi ning sai mõned asjalikud mängud tehtud ning kui üks kehvem mäng sai tuldud siis kupatati pingile ning viimased mängud ta enam nii terav pliiats ei olnud (enesekindlus läinud jälle). Jäi mulje, et Wenger kaotas usalduse mehe vastu (kindlasti põhjustas seda ka toetajate surve). Pmst on diil hea Gervinhole, ehk saab uuesti karjääri ülesmäge jooksma. Meil kahjuks hakkas see siiski allamäge liikuma.
                    Ja pigem oli deadwood Chamakhi kohta öeldud/mõeldud tegelikult.

                    Kommentaar


                      Higuain teeb täna Emiratesil debüüdi
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Arsenal team to play Napoli: Fabianski, Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Ramsey, Wilshere, Rosicky, Gnabry, Podolski, Giroud.
                        Arsenal substitutes: Martinez, Sagna, Miquel, Arteta, Zelalem, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Akpom.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Mäng lõppes 2-2 ja ilmselgelt on hädavajalik keegi sinna ette juurde tuua. Ei suuda näha Giroud esiründajana terve hooaeg!
                          Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mining531 Vaata postitust
                            Mäng lõppes 2-2 ja ilmselgelt on hädavajalik keegi sinna ette juurde tuua. Ei suuda näha Giroud esiründajana terve hooaeg!
                            Kuidas see Giroud sulle ette jäi? Pigem olid kõik v.a Rosicky väga puised, eriti Podolski. Hädasti oleks vaja lõhkuvat poolikut, sest Napoli väravad tulid kontratest, mis algas sellega, et keskel kaotati pall ning keskkaitsjad jäid hätta.

                            Kommentaar


                              Kuidas Rosicky puine oli? Ta oli ainukene esimesel poolajal kes niite tõmbas seal ees. Teisel poolajal hakkas vaikselt kustuma aga puine ta mäng küll ei olnud. Gnabry oli meeldiv üllatus iseenesest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                                Kuidas Rosicky puine oli?
                                välja arvatud
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X