320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
    Intervjuu pole midagi muutnud, suarez võib lahkuda kui pakutakse seda mida küsitakse.
    intervjuu on muutnud sedavõrd, et nüüd kõik teavad, et hammustaja on liverpooli hierarhiale ammu teada andnud hinges pakitsevast soovist lahkuda. ja see kogu klubi juhtkonna retoorika, mis sügavat vastastikust armastust pidi väljendama, oli puhas turundustöö. varem ei saanud olla kindel, kas infojaotus selles osas on sümmeetriline.

    Kommentaar


      Algselt postitas Joks Vaata postitust
      *Suarez tegi eile üksi trenni, täna on vigastatud
      *Arsenali ostupoliitika on muutunud, staadionivõlast on teoreetiliselt vabanetud
      *Suareze palk Liverpoolis oli väidetavalt 80k naela nädalas, Arsenal pakkuvat 140k nüüd, kusjuures hetkel on enimteeniv mängija Podolski väidetavalt 110k peal. Vabanetud on deadwoodist u 400-500k naela nädalas pangas juures.
      *Tüübi iseloomu kohta tõmmati siin juba varem teema ülesse
      *See intervjuu
      Suarez ei teinud eile üksi trenni, eile oli Anfieldil avatud trenn ja oli kohal nagu kõik teised. Arsenali ostupoliitika pole muutunud. Suareze palk on vähemalt 130k liverpoolis. Mind üllatab, et see intervjuu kedagi üllatab, kõik aspektid on juba ammu teada.

      Jep, vähetõenäoline, et see ahv Liverpooli jääb, aga Arsenal peab oma pakkumist tõstma, kui nad sooviad teda. Rodgers ja Henry on seda öelnud.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Rodgers ja Henry on seda öelnud.
        Mis neil muud üle jääb öelda? Arsenal ei pea midagi tegema kui just keegi teine seda pakkumist ei tõsta kuna Liverpooli huvides ei ole £40m vastu võtmata jätta.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          LSil lepingut on veel järgi ning alati saab ta aastaks Napside juurde laenule anda. Saab enda soovid täidetud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Mis neil muud üle jääb öelda? Arsenal ei pea midagi tegema kui just keegi teine seda pakkumist ei tõsta kuna Liverpooli huvides ei ole £40m vastu võtmata jätta.
            Kui just mõni teine klubi välismaalt ei paku 40m, siis jääb ta paigale (kui see klausel muidugi peab). Olen selles kindel. See on Henryle, Rodgersile ja klubile auküsimus.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              No eks me seda näe mis kellegi võimuses on vastu võtta või võtmata jätta. Napoli, PSG ja miks mitte ka Chelsea on samuti täesti reaalsed variandid kes suudavad palga ja kindlasti ka transferi kinni maksta niiet tehtud pole veel midagi. Iseasi kas nad on huvitatud.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Nähtud enne neid auküsimusi . Ma ei saa üldse aru miks Liverpool sellsit draamat teeb. Ükskõik kas Suarez jääb sinna, tuleb meile või läheb Hispaaniasse. Liverpool ja Arsenal ei ole rivaalid hetkel. Kuradi vana kuulsuse illusioonid on rasked surema. Püüdke kõigepealt kanad kinni ja rääkige siis.

                Kommentaar


                  Kogu draama mida praegu tehakse näitab, et nad on meeleheitel ja üritavad hinda kerida. Muidugi meetodid, nagu alati, on matsiklubile omased.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    See, et teie oma parimad esimese pakkumisega maha parseldate ei tähenda, et Liverpool seda tegema peaks.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Ma ei saa üldse aru miks Liverpool sellsit draamat teeb. Liverpool ja Arsenal ei ole rivaalid hetkel.
                      Miks Arsenal ei võiks pakkuda siis seda hinda mida klubi küsib kui nii väga osta tahetakse? Liverpool ja Arsenal mängivad samas liigas ja kuigi Arsenal on top4 ja live top7 klubi siis siiski võib pidada neid rivaalideks kuna liverpool siiski soovib top4 tagasi saada.

                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      on matsiklubile omased.
                      classy as ever
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Oh see kui napakalt meie müüme on omaette teema. Sellest võiks ooperi kirjutada . Aga see laul, et meie oleme Liverpooli rivaal esineliku koha peale läheb tüütuks. Liverpool pole esineliku konkurentsis juba paar aastat ja ei saa ka see aasta olema ükskõik, kas koos Suarezega või ilma.
                        Samamoodi nagu meie polnud oma parimaid Cityl ja Unitedile müües tiitlikonkurentsis ja kui imet ei juhtu pole seal ka see aasta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                          Miks Arsenal ei võiks pakkuda siis seda hinda mida klubi küsib kui nii väga osta tahetakse? Liverpool ja Arsenal mängivad samas liigas ja kuigi Arsenal on top4 ja live top7 klubi siis siiski võib pidada neid rivaalideks kuna liverpool siiski soovib top4 tagasi saada.


                          classy as ever
                          selle pärast vist ( mina ju neid klausleid näinud ei ole), et usuvad et on võimalus odavamalt ehk siis 40 ga kätte saada. Muud ei oska arvata. Ja seda miks kurat Suarezt niiväga tahetakse ei saa mina ka aru. Kurat toogu parem oma tavalised 5 10 millist prantslast mõni ikka õnneks läheks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                            Miks Arsenal ei võiks pakkuda siis seda hinda mida klubi küsib kui nii väga osta tahetakse?
                            Ok, edaspidi hakkamegi äri tegema niimoodi, et kõik maksavad seda mida teine küsib. Makes sense.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              selle pärast vist ( mina ju neid klausleid näinud ei ole), et usuvad et on võimalus odavamalt ehk siis 40 ga kätte saada. Muud ei oska arvata. Ja seda miks kurat Suarezt niiväga tahetakse ei saa mina ka aru. Kurat toogu parem oma tavalised 5 10 millist prantslast mõni ikka õnneks läheks
                              Suareze tiim otsib PFA'lt abi selle 'clause' tõlgendamise osas

                              Ja see 5 prantslast, igaüks 10 milli eest ei rõõmusta toetajaid (mind ka mitte). Tahaks mehi kes meeskonna algrivistusse tuleksid. Suarez ka väga ei rõõmusta kui aus olla (mängib väga väga hästi, aga draamat jubedalt palju).

                              Edit: Lugesin just, et Anži omanik tahab kulusid kärpida ning hakkab mehi müüma. Miks mitte sealt Williani proovida osta?

                              Kommentaar


                                Ma olen hetkel nii meeleheitel meie õhenevat meeskonda vaadates et käraks 5 prantslast ka. Ja kärab ka Suarez aga talle lisaks oleks ikka veel poolikut ja kaitsjat vaja. Viimased 2 kohta ikka väga hõredad. Ja noh Masendav on see et siin mõnigi hooaeg varasematel aastatel pole puudu jäänud mitte 1 Suarez vaid just 2-3 10 millist korraliku mängumeest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X