320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Pärast avavilet saabus 39 000 istujat sisaldanud staadionile vaikus. Täielik vaikus.
    Ei midagi erakordset, kui staadionil viibivad valdavalt Arsenali fännid muide.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Ei midagi erakordset, kui staadionil viibivad valdavalt Arsenali fännid muide.
      Olen viibinud ka lärmakamatel Arsenali mängudel, seetõttu usun siiski, et oma rolli mängisid eile nii soomlaste temperament, kergejõustikustaadion (vallandab inimeses kergejõustikupubliku mentaliteedi) kui ka mängus olnud panused.

      Kommentaar




        Väidetavalt on lepingupakkumine tulemas... ja asjakohane kommentaar ka YTst:
        "I don't even give a fuck, sign the lad up coz he slid in on that pussy Navas, and continued chewing that fucking gum like there's no tomorrow."
        Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Olen viibinud ka lärmakamatel Arsenali mängudel, seetõttu usun siiski, et oma rolli mängisid eile nii soomlaste temperament, kergejõustikustaadion (vallandab inimeses kergejõustikupubliku mentaliteedi) kui ka mängus olnud panused.
          Telekast vaadates tundus lärmi omajagu kusjuures

          Kommentaar


            Algselt postitas mining531 Vaata postitust


            Väidetavalt on lepingupakkumine tulemas... ja asjakohane kommentaar ka YTst:
            "I don't even give a fuck, sign the lad up coz he slid in on that pussy Navas, and continued chewing that fucking gum like there's no tomorrow."
            Mu meelest võiks ka ära palgata. Põhikoosseisu ehk veel ei tugevda aga vahetusmehena saab hakkama küll. Ja arteta ka enam noor ei ole.

            Kommentaar


              Arsenali fännisektoris nagu jah lärmi oli, aga ülejäänud staadion ei tahtnud tõesti kaasa sellega minna...
              Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

              Kommentaar


                Luiz Gustavo on väidetavalt £14m eest. No-brainer. Suudab mängida vajadusel ka LB e. seni kuni Monreal väljas on ja Gibbsiga peaks samal ajal midagi juhtuma, siis saab ta ka seal hakkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                  Luiz Gustavo on väidetavalt £14m eest. No-brainer. Suudab mängida vajadusel ka LB e. seni kuni Monreal väljas on ja Gibbsiga peaks samal ajal midagi juhtuma, siis saab ta ka seal hakkama.
                  keskkaitset vist mängib ka ?

                  Kommentaar


                    kui Gamez vs Bendtner(+mingi soliidne summa) läheks läbi annaks Arsenalile varakult juba best summer transfer tiitli ära... kuid viimaste kuulukate taustal tundub suhteliselt võimatu ülesanne
                    Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      keskkaitset vist mängib ka ?
                      Vist jah.

                      Kommentaar


                        Käidud, tehtud, nähtud. Vaatasin kordusest üle täna.

                        Mängust-meeskonnast asju mida pre-seasoni lõppedes tahaks ära märkida:

                        Podolski - hetkel nõrgim lüli kui ta niimoodi mängib. Ei saaks öelda, et ta paska teeks vaid pigem seda, et ta teeb vähe ja jääb ebaefektiivseks. Võiks hetkel pingipoiss olla kes viimaseks 25ks sisse tuleb ning jõu ja teravuse pealt üritab.
                        Wilshere - algrivisse praegu kuuluda ei tohiks minu silmis, peab oma teravuse trennis ja vahetusest tulles üles töötama ning leidma positsiooni ('10'?).
                        Szczesny-Fabianski - ei oskagi öelda kumb esikinnas peaks olema Villa vastu. Ma paneks vist Fabianski. Ja tegelt ostaks üldse parema kiipri kui poolakad.
                        Ox - purakas on sees, aga esialgu tolku veel vähe.
                        Cazorla - ilmselgelt taga 'fitnessis' võrreldes teistega. Eks Rosicky veab välja esimesed nädalad.
                        Ramsey - veel jõhkram purakas on sees kui Oxil ning erinevalt temast hakkaks nagu lõpp-produkti ka juba tulema. Tore vaadata kuidas Arteta ilusti istub ja Ramseyl joosta ja teha laseb.
                        Perez - võtame ära. Üsna nasty looking bastard ka. Meeldis.

                        City poolepealt Negredo oli ainuke kes hästi positiivselt silma jäi.

                        Aga ostame siis ikka ka nüüd palun. Gustavo jutud on nii ilusad, et hoian lootusest hinge kinni.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Raske oli see eilne päev, jalad olid lõpuks päris surnud. Enne laevale minekut sai tunnikese magada ning siis pmst terve päeva kõndisime linna peal ringi.
                          City särke oli üpris vähe ning nende "fännisektor" oli vikerkaar (enamjaolt siiski punane).

                          Vaikus staadionil oli 'scary'. Kurat isegi see kopter taevas enda plärinaga hakkas häirima alguses. Vähemalt olin fännisektorile küllalt lähedal, et kui sealt lärmi hakati tegema siis oli enam vähem.
                          Mängu otsustas pmst parem realiseerimine. Nende ründajad kobasid ära, meie omad lõid ära. Ramsey oli väga hea. Selliseid sööte tahaks sel hooajal tihedalt näha. Pereze kohalolek oli mulle üllatus (ma viimati käisin netis reede pärastlõunal ning siis ma ei olnud kuskilt välja lugenud et ta ka Soome minemas). Muidu ta oli ok, palliga üsna calm ning söötu tundus et mõistab jagada.
                          Laidaks Gibbsi natuke. Tema positsiooni pealt tuli teisel poolajal ohtlikke olukordi kõige rohkem.

                          Fänninänn oli pathetic. Tõsiselt jubedad särgid, mütsid mis pmst reklaamisid Carlsbergi ning siis sallike arse-shitty pooltega.

                          PS need koosseisud mis seal paberilipaka peal olid kirjas olid huvitavad. Arsenalil oli nt Gervinho nimekirjas.

                          Kommentaar


                            Nasrid vilistati ikka korralikult välja iga kord kui ta palli sai
                            Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                            Kommentaar


                              Walcotti lõpetamisoskus on wingeri kohta väga efektiivne. Ei imesta ikka üldse tema ründajapositsiooni soovi. Vahvaks mängijaks on kujunenud. Aga ikka tundub, et potentsiaali on veel rohkemgi, kui ära kasutada suudab.

                              Kommentaar


                                Mängu ei näinud aga kohapealt räägiti et City oli ikka üle olnud, Arsenal lõi väravaid. Oli nii ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X