320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Perezi ja Napoli jutt ei vasta tõele. Küll aga see, et tööluba ei saadud...

    Kommentaar


      Seis on nagu ta on. Neid kõlakaid Arsenali kohta ei ole siia vast mõtet enam kirjutada. Täiesti tühi maa ikka. Lootused on kõigil suured, et keegi tuleb aga ei midagi. Päev päeva järel. Ettepanek-enne ei tee siia ühtegi uut postitust, kui keegi on sisse toodud. Ei jõua neid kõlakaid siit enam lugeda
      Gunner since 97

      Kommentaar


        Veel üks kurb uudis teile http://espnfc.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Veel üks kurb uudis teile http://espnfc.com

          Miks see kurb on?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Miks see kurb on?
            Sest Kivi maailmas me oleme kõik jumala kõvad Suarezi peale.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Minu maailmaga pole siin midagi pistmist, see on reaalsus, et te jäite maailma yhest parimast ründajast ilma. See peaks üsna kurb uudis teile olema.

              Kommentaar


                Maailma ühest jäime ilma möödunud aastal . Sel aastal jäime ilma vennast, kes poleks saanud (minimaalselt) 9 mängu platsile minna
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  6, millest 1 on Capital one cup

                  Kommentaar


                    Väidetavalt olid Suareze tsitaadid bullshit - Luis Suarez has denied Uruguayan newspaper reports claiming he will back down over demands to leave the Reds (Kyodo).
                    Suárez just confirmed after the match Uruguay vs Japan he didn't say he wanted to stay at Liverpool.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                      Väidetavalt olid Suareze tsitaadid bullshit - Luis Suarez has denied Uruguayan newspaper reports claiming he will back down over demands to leave the Reds (Kyodo).
                      Suárez just confirmed after the match Uruguay vs Japan he didn't say he wanted to stay at Liverpool.
                      Tegelikult on just sinu poolt kirjutatu bullshit. Pole mingit kinnitust, et ta lubas jääda, ega midagi muud.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Tegelikult on just sinu poolt kirjutatu bullshit. Pole mingit kinnitust, et ta lubas jääda, ega midagi muud.
                        Liverpool manager Brendan Rodgers says he will not make any more public comments about striker Luis Suarez's future.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma nägin seda ise ka, kui sa nüüd ehk uuesti vaatad, siis on seda on muudetud. Suarez pole rääkinud klubiga, kogu lugu, keegi pole eelnevalt midagi muud väitnud.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Korralik kõlakas on liikvel, et Gustavo liitub Wolfsburgiga. Sorry, aga see oleks tõesti juba korralik huumor kui Arsenal ka temast ilma jääb. Tra, teil on ju raha sitaks!
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Raha võib ola kuid kui treener ei oska oma otsustes kindel olla siis on ikka põhjused teised.

                              Juba mitmendat korda selle suve jooksul räägitakse sellises stiilis juttu:
                              DC @DLDN22 5h
                              All I will say is the reason for the delay for the transfers so far is Wenger. Not Gazidis or Dick Law on this occasion.

                              Kommentaar


                                Paistab, et siiski tõsi: "I didn't say that, maybe someone else did and the main thing is that I am here now with the national team" Igatahes ma poleks päris kindel, et see tõsi on.

                                Anyway, oleme ilmselt samas seisus kus eile - Arsenal peab oma pakkumist tõstma ja mitte pennides, vaid 8 kohalise numbri võrra.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X