320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seis on nagu ta on. Neid kõlakaid Arsenali kohta ei ole siia vast mõtet enam kirjutada. Täiesti tühi maa ikka. Lootused on kõigil suured, et keegi tuleb aga ei midagi. Päev päeva järel. Ettepanek-enne ei tee siia ühtegi uut postitust, kui keegi on sisse toodud. Ei jõua neid kõlakaid siit enam lugeda
    Gunner since 97

    Kommentaar


      Veel üks kurb uudis teile http://espnfc.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Veel üks kurb uudis teile http://espnfc.com

        Miks see kurb on?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Miks see kurb on?
          Sest Kivi maailmas me oleme kõik jumala kõvad Suarezi peale.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Minu maailmaga pole siin midagi pistmist, see on reaalsus, et te jäite maailma yhest parimast ründajast ilma. See peaks üsna kurb uudis teile olema.

            Kommentaar


              Maailma ühest jäime ilma möödunud aastal . Sel aastal jäime ilma vennast, kes poleks saanud (minimaalselt) 9 mängu platsile minna
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                6, millest 1 on Capital one cup

                Kommentaar


                  Väidetavalt olid Suareze tsitaadid bullshit - Luis Suarez has denied Uruguayan newspaper reports claiming he will back down over demands to leave the Reds (Kyodo).
                  Suárez just confirmed after the match Uruguay vs Japan he didn't say he wanted to stay at Liverpool.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                    Väidetavalt olid Suareze tsitaadid bullshit - Luis Suarez has denied Uruguayan newspaper reports claiming he will back down over demands to leave the Reds (Kyodo).
                    Suárez just confirmed after the match Uruguay vs Japan he didn't say he wanted to stay at Liverpool.
                    Tegelikult on just sinu poolt kirjutatu bullshit. Pole mingit kinnitust, et ta lubas jääda, ega midagi muud.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Tegelikult on just sinu poolt kirjutatu bullshit. Pole mingit kinnitust, et ta lubas jääda, ega midagi muud.
                      Liverpool manager Brendan Rodgers says he will not make any more public comments about striker Luis Suarez's future.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ma nägin seda ise ka, kui sa nüüd ehk uuesti vaatad, siis on seda on muudetud. Suarez pole rääkinud klubiga, kogu lugu, keegi pole eelnevalt midagi muud väitnud.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Korralik kõlakas on liikvel, et Gustavo liitub Wolfsburgiga. Sorry, aga see oleks tõesti juba korralik huumor kui Arsenal ka temast ilma jääb. Tra, teil on ju raha sitaks!
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Raha võib ola kuid kui treener ei oska oma otsustes kindel olla siis on ikka põhjused teised.

                            Juba mitmendat korda selle suve jooksul räägitakse sellises stiilis juttu:
                            DC @DLDN22 5h
                            All I will say is the reason for the delay for the transfers so far is Wenger. Not Gazidis or Dick Law on this occasion.

                            Kommentaar


                              Paistab, et siiski tõsi: "I didn't say that, maybe someone else did and the main thing is that I am here now with the national team" Igatahes ma poleks päris kindel, et see tõsi on.

                              Anyway, oleme ilmselt samas seisus kus eile - Arsenal peab oma pakkumist tõstma ja mitte pennides, vaid 8 kohalise numbri võrra.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Raha võib ola kuid kui treener ei oska oma otsustes kindel olla siis on ikka põhjused teised.

                                Juba mitmendat korda selle suve jooksul räägitakse sellises stiilis juttu:
                                DC @DLDN22 5h
                                All I will say is the reason for the delay for the transfers so far is Wenger. Not Gazidis or Dick Law on this occasion.
                                Ma ei ole kindel, et me tegelikult üldse teda tahtsime. Kogu see lugu kõlab kui agendi kalastusretk. Paar õhtut tagasi teatati, et Arsenal tegi pakkumise ja pea koheselt lükkas nii mõnigi ajakirjanik selle kohe ümber, et me oleme midagi pakkunud. Päev hiljem oli juba jutt, et Napoli on ka huvitatud ning eile õhtul/täna hommikul oli juba kuskilt Barcelona ka. Lisaks olid Gustavo agendilt mingid quoted kuskilt raadiosaatest ja ei tea kust veel - me kõik teame, et kui meil midagi susiseb siis ei räägi keegi kuskil avalikult midagi. Kohe kui Higuaini diil hakkas putsi minema (ehk me taandusime) olid ka agentide ja Perezi quoted ajakirjanduses. Kõlab konkreetselt nagu agent lihtsalt tõstis meie ja teiste nimedega huvi, et Wolfsburgi minekust pääseda aga ju siis keegi ei tulnudki samaväärse jutuga. Aga muidugi kahju kuna midagi paremat me vaevalt signime.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X