320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    See vist rohkem Fulhami viimase paari hooaja iseloomustus. Varasemast mäletan (10/11 hooajast), et nad tõmbasid mängu ikka korralikult umbe ja seda just kodumängudel. Rünnakutel samas väga ei ohustanud.

    Mäng muidu hea, samamoodi jätkata.

    Kerge offtopic, kuid ütleks, et ka 10/11 hooajal oskas fulham rünnata + siis nad tegid ägedaid standardolukordade lahendusi. Fulham peale Arsenali alati no 2 team minu jaoks olnud premmis muidu, peale nende kahe nagu kedagi ei oskakski pooldada.

    Kommentaar


      Kena mäng ja võit, ei oleks nii kindlat oodanudki. Loodaks nüüd, et see teisipäevane kohtumine ka ära vormistatakse edasimineku kujul.

      Kommentaar


        Hea tulemus. Poldilt head väravad. Wenger välja

        Kommentaar


          Wenger kinnitas, et Podolski jääb meiega see hooaeg. Phew, fuck off Bild.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Fulhami eelmine mäng oli vaatamata võidule nii hambutu,et oleks ime olnud kui Arsenal oleks kaotanud!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Fulhami eelmine mäng oli vaatamata võidule nii hambutu,et oleks ime olnud kui Arsenal oleks kaotanud!
              Usu mind, ei oleks see miski ime. Ega Villa ka miski imemeeskond ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Usu mind, ei oleks see miski ime. Ega Villa ka miski imemeeskond ei ole.
                Ma olen tükk aega tahtnud küsida. Pierce, oled see tõesti sina?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Ma olen tükk aega tahtnud küsida. Pierce, oled see tõesti sina?
                  Ei. Lihtsalt kõike näinud pessimist, kellel on Wengerist kõrini- olen peale aastate pikkust serva peal kõlkumist üle tara lõpuks ja ei vaata tagasi. Mingi ime peaks juhtuma, et mul wengerisse ja meie klubi juhtkonda usk taastuks.

                  Kommentaar


                    Viimastest uudistest lähtudes oleme teinud Di Maria eest pakkumise ja välistatud on Benzema tulek. Kuid enne kolmapäeva ei tule tõenäoliselt mitte ühtegi uudist uute mängijate osas, isegi kui Di Maria eest tehtud pakkumine vastu võetakse.

                    Kommentaar


                      Kui üldse ühtegi uudist tuleb

                      Kommentaar


                        "Look, we lost one game since the beginning of March," Wenger said. "That's why it was a shock. But we won in the Champions League at Bayern Munich. We won at Fenerbahce. It is just like that at the moment. The media in general has brainwashed a little bit Ashburton Grove [stadium]. Maybe rightly so, I don't know, because we haven't won trophies for years [so] everything is negative. But we have to live with that and focus on playing well.
                        Wengeri uus vaimuvälgatus. Elame ikka Bayerni võitmise helges hetkes ja fännid on meedia poolt ajupestud, et uusi mängijaid tahavad. Mul täiesit ükskõik juba kas vanamees on loll või peast segi või lihtsalt naudib sita suust pritsimist. Aeg on ümber ja aeg on minna. Tehku tee mõnele nooremale vabaks, mul juba peaaegu et ükskõik kellele.

                        Kommentaar


                          Kuna ma olen üks neist paljudest, kes mäletab ja on Arsenali pooldaja olnud ajast, mil herr Wenger on klubi eesotsas olnud, siis olen ma tema pooldaja. Olen alati öelnud, et Wenger teeb õigesti ja ju ta teab midagi, mida teised ei tea. Kuid viimase aja valguses ning meeskonna komplekteerimisega viimastel hooaegadel olen hakanud temas kahtlema. Ei ütle veel, et Wenger out aga ütlen seda, et kui see aasta ka rõõmustame, et neljas koht ja siis juba 17's aasta Meistrite Liigas, siis on aeg minna tal. Meeskonna ambitsioon peaks olema ikka võidelda kõikide karikate nimel.

                          Hetkel on meeskond alakomplekteeritud. Esimene 11 on hea ja võib võita ka kõige tugevamaid headel päevadel aga pingi pealt uut jõudu tuua on väga vähe. Ja kui nüüd saab selgeks, et oleme Meistrite Liiga alagrupiturniiril, siis hakata endale mängijaid otsima, ei lähe üldse. Eelnevalt on siin ka läbi käinud, et praeguseks teavad kõik Arsenali rahakoti paksusest ning sellest, et läbirääkimistele minnes on Arsenalil selg vastu seina, ning meilt saab raha nõuda. Samas kuna Wenger ei ole kunagi olnud ülemaksja, siis kui läbirääkimistel tuleb ette hetk, kus küsitakse paar miljonit rohkem, me loobume ja ütleme hiljem, et mängija on over priced.

                          Igatahes kolmapäeval tuleb võtta veel üks kohustuslik võit sest 1. septembril on ees ootamas tähtis mäng, mis on vaja võita kuid see tuleb väga raske. 7 päeva veel aega, et midagi üleminekuturul korda saata. Better make things happen Wenger.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Aeg on ümber ja aeg on minna. Tehku tee mõnele nooremale vabaks, mul juba peaaegu et ükskõik kellele.
                            Ma saan sinu ja teiste Wenger out kampaanias osalejatest aru, pole minagi (enam?) pime uskuja, aga samas peaksid aru saama, et kuniks Wengeril on kehtiv leping, ei lähe ta mitte ku-hu.-gi! Nii et selle asemel, et "sitta suust pritsida", võiks omad fännid natukenegi tagasi hoida, kasvõi kevadeni. See ei tähenda, et kritiseerida ei või, aga sinu kommentaarid ei kannata samuti kriitikat, no offence.

                            Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                            Igatahes kolmapäeval tuleb võtta veel üks kohustuslik võit
                            Teisipäeval, 27.08.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Wengeri uus vaimuvälgatus. Elame ikka Bayerni võitmise helges hetkes ja fännid on meedia poolt ajupestud, et uusi mängijaid tahavad. Mul täiesit ükskõik juba kas vanamees on loll või peast segi või lihtsalt naudib sita suust pritsimist. Aeg on ümber ja aeg on minna. Tehku tee mõnele nooremale vabaks, mul juba peaaegu et ükskõik kellele.
                              Sappi voolab ojadena - tundub.

                              Et sulle on kõik nii selge, siis äkki pakud konstruktiivselt ka välja - kes oleks uus ja parem peatreener?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Ma saan sinu ja teiste Wenger out kampaanias osalejatest aru, pole minagi (enam?) pime uskuja, aga samas peaksid aru saama, et kuniks Wengeril on kehtiv leping, ei lähe ta mitte ku-hu.-gi! Nii et selle asemel, et "sitta suust pritsida", võiks omad fännid natukenegi tagasi hoida, kasvõi kevadeni. See ei tähenda, et kritiseerida ei või, aga sinu kommentaarid ei kannata samuti kriitikat, no offence.
                                Muidugi saan aru, et ei lähe ta kuhugi enne lepingu lõppu. Aga lihtsalt ma olen esmalt pikalt teda kaitsnud, siis mitu aastat kahe vahel olnud. Nüüd olen selgelt teisele poole üle läinud viimaks ja ei näe midaig halba selles, et seda arvamust välja öelda. Siiralt ei saa enam aru kuidas keegi saan veel Arsene´i toetada. Ma olen ise ka tema ajastut ainult näinud. Avastasin jalgpalli ja Arsenali aastal 98 täiesti juhuslikult. Seega olen purjetanud kaasa ka Wengeri kõrgajad ja lootnud viimased 7 aastat, et kohe hakkavad asjad jälle õnnestuma, Selle asemel aga olen pidanud jälgima kuidas järjekindlalt läheb hullemaks. Ma ei nõua 30 millisieid oste, ega metsikut laristamist. Samuti pole tingimata vajalik midagi võita. Aga ma tahan näha, et vähemalt üritatakse oma ressursse kasutades edu saavutada, mitte ei vegeteerita. Paraku on Wengeri valitsuajale vähemalt viimased 5-6 aastat omane vegeteerimine ja üritamise puudumine. Eriti räigeks on läinud viimase paari kolme aastaga. Kogu aeg on meil 2-3 mõistlikku ostu puudu, et konkurentsi tõusta. See suvi on nüüd eriti hulluks mindud - korralikult rämps välja visatud aga täiesti tugevdamata jäetud ja vähemalt minul pole usku nendesse viimaste päevade osturallidesse. Lisaks need kommentaarid alailma fännide aadressil , kes on küll ajupestud, ei jälgi piisavalt jalgpalli, ei ole managerid jne jne. Täielik alavääristamine ju. Mul on kõrini sellest, et onu Wenger pistab iga aasta taskusse üle 6 miljoni naela ja sisuliselt jätab suure osa oma tööst tegemata ja kriitikale vastab fännide patroniseerimisega. Kurb on veel see, et ma pole kindel, et Wengeri minek asju parandaks, sest meil on asjad mädad kõigil tasanditel. Kroenke jaoks oleme ainult investeerin ja nagu on näha tema muudest klubidest siis sportlikud saavutused teda ei huvita, mistõttu tema on Wengeriga üliväga rahul. Gazidis sipleb nagu kala kuival- tundub, et üritab Wengerit mõjutada, aga hammas ei hakka peale, sest viimasel on rohkem võimu klubis. Klubi juhatus on kas elust võõrdunud, seniilsed või täiesti jalgpallivõhikud ( seal pole hetkel vist ühtegi jalgpalliga kursis olevat inimest) - hirm hakkab mõeldes, et need idioodid valivad uue treeneri kui Wenger kunagi läheb. Kelle võivad sellised valida ? Ma ei kujuta ette ja ei taha sellest mõelda. Klubi juhitakse üheselt korporatiivsete põhimõtete järgi. Raha tegemine ja brändi loomine on sportlikust küljest tähtsam. Põhimõtteliselt on on Korporatiivsed masinavärgid klubis kasvanud ja hakkanud mõjutama ka muid osasid. Skautimismeeskond on ajast maha jäänud ja selgelt ei ole enam oma ülesannete kõrgusel. Noorteakadeemia mädaneb ja paremad treenerid on kas lahkunud või lahkumas sealt. Kokkuvõttes valitseb klubis täielik stagnatsioon. Ideaalis oleks vaja eelkõige Kroenkest lahti saada, aga see vist ei müü nii pea ja kurat ainuke tõsine huviline hetkel oleks Usbekiztani hiidnälkjas, kes pole ka väga roosiline väljavaade. Kugi noh vähemalt huvitub veidigi jalgpallist ja ehk sooviks ka tulemusi väljakul näha erinevalt Kroenkest, keda huvitab ainult tulemus pangaarvel ja börsil.

                                PS - kevadeni tagasihoidmise juttu olen ka ise varem rääkindu ja seda on sisuliselt räägitud iga aasta - et ootame suve lõpuni: Siis kui suvi läheb nagu ta läheb, siis tuleb oodata jaanuarini, siis kui jaanuar saab mööda siis on oluline meeskonda toetada heitluses liigakoha pärast ja vaja kevadeni mokk maas pidada ja hurraa karjuda. Iga aasta sama. KAUA võib? Arsenali fännid on hetkel nagu lambakari, keda iga aasta pügatakse ja parema homse lubadustega vaos hoitakse. Näiteks jutt sellest kuidas financial fair play meid piruka juurde aitab. Noh seda lauldi viimased paar aastat. Nüüd ühel pressikal ( ei viitsi otsida) Wenger ütles, et me peame oste tehes financial fair playga ka arvestama, et ei saa palgafondi liiga suureks lasta.....

                                Ma tean, et Wengeri juttu ei maksa tõsiselt võtta ja ta vassib nagu talle meeldib. Tegelt on alati vassinud kui asi üleminekutesse puutub. Aga pagan, kas ei oleks parem kui ta lihtsalt ei kommenteeriks kõike, selle asemel et kogu aeg igasugu valesid fännide suunas loopida ja siis suuri silmi teha kui inimesed seda enam kuulda ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X