320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tuletan teile meelde, mis nüüd siis kõik juhtunud on, et säärasesse kriiside emasse kukutud on:

    1. üritati suhteliselt ühtlast ja tugevat meeskonda täiendada maailma absoluutsesse tippu kuuluv staariga, mis ei õnnestunud
    2.

    Andrus, aeg öelda oma kuulus lause!
    Jack of all trades, Master of nuns

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Sappi voolab ojadena - tundub.

      Et sulle on kõik nii selge, siis äkki pakud konstruktiivselt ka välja - kes oleks uus ja parem peatreener?
      Peaaegu iga noorem treener kontinendilt ajaks asja ära. Tõsiselt. Klopp on märg unistus aga reaalseks jäädes ükskõik kes noorematest vendadest, kes on näidanud, et nad meeskonna ehitamist jagavad. Aga nagu ma oma pikas rantis juba kirjutasin pole probleem ainult Wengeris. Klubi on hetkel üleni nii mäda, et seda on lihtsalt valus vaadata.

      Kommentaar


        kas wengerit vahepeal psg'sse ei tahetud? või oli see niisama rumour. Seda pakkumist ta ju vastu ei saanud/ei oleks saanud võtta, sealt lastakse lahti kui oled treenerdebiil, mitte ei oodata 5 aastat ja hoita pöidlad pihus, küll kõik läheb hästi.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          kas wengerit vahepeal psg'sse ei tahetud? või oli see niisama rumour. Seda pakkumist ta ju vastu ei saanud/ei oleks saanud võtta, sealt lastakse lahti kui oled treenerdebiil, mitte ei oodata 5 aastat ja hoita pöidlad pihus, küll kõik läheb hästi.
          Nüüd teed vanale liiga. Seda pakkumist ta ei võtnud vastu, sest ta põhimõtteliselt ei lõpeta ühtegi kehtivat lepingut ennetähtaegselt.

          Kommentaar


            Ma olen väga paljude malagari väljatoodud punktidega nõus ning kuigi ma jalga veel teiselpool tara maha ei ole pannud siis aia otsas olen kõikunud juba tükk aega. Pidev vassimine, vaikimine ja salatsemine saab vihjata ainult sellele, et pukis on kas ebaausad või ebakompetentsed inimesed. Suve alguses lubab CEO varajast tegutsemist turul, räägib kuidas oleme võimelised kulutama ükspuha kelle palkamiseks vajaminevaid summasid ning CLi grupifaases veel mitteolek ei ole kunagi takistuseks olnud kellegi palkamiseks. Nüüd oleme 7 päeva kaugusel akna sulgumisest ilma ühegi täienduseta ning Wengeri sõnul nüüd aken alles algab, mängijad küsivad esimese asjana "kas me CLis mängime" ning raha ei ole ka niipalju kui arvatakse. Ükspuha kes keda tanki lükkab, ilus ei paista see asi kummaltki poolt ja kannatab ainult meeskond väljakul ja fännid kes on raha maksnud.

            Hea tulemusteseeria mainimine on jälle tavapärane ebavajalik ilustamine - pole mängitud pea ühegi suure meeskonnaga selle aja sees (va. Bayern A, United H). Mitte, et alavääristada seda seeriat, aga üle ilustada pole ka mõtet, eks?

            Ning uue ja parema mehega treeneripingile on nagu ka mängijatega - kindlasti on nad olemas, küsimus on ainult kuidas neid meelitada? Kui nüüd peaks järgnema üks samasugune aasta, et ~70 punkti ning karikatest veerandite kandis välja siis kuidas saaks õigustada Wengerile uue lepingu pakkumist? Midagi peab muutuma - kas treener peab oma hoiakuid muutma või peab klubi võtma vastu otsuse ja muutma treenerit.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              per poldi,tumblr birthday,tumblr milestone,per poldi özil,per poldi merkel
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                16 aastat tagasi tegi Bergkamp Lesteri vastu kena kübaratriki


                Ehk täna keegi kordab, sooviks esimese ja kolmanda värava kordust näha

                Kommentaar


                  Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Sagna, Mertesacker, Monreal, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Podolski, Walcott, Giroud.
                  Subs: Fabianski, Koscielny, Rosicky, Miyaichi, Gibbs, Sanogo, Frimpong.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Võeti mis võtma pidi. Ramsey saatis nüüd homseks kaks kuulsust manalateele? Kui Poldi ka nüüd 6 weeks peaks saama, siis on viimane aeg tegutsema hakata.

                    Kommentaar


                      Homme toimub vist massimõrv - Ramseylt kaks väravat
                      Kindlalt edasi nagu peabki aga samas jäi masinavärk ühe poldi võrra nõrgemaks jälle. Nüüd on küll pall Arseeni hoovis, et midagi ära teha.

                      Kommentaar


                        + Ramsey MotM, Cazorla magic, Szczesny mõnus.
                        - Monreal roostes, Sanogo kloun, Jenkinson jälle eksinud koolipoisi olekuga pool ajast.

                        Ramsey vol. 1



                        Ramsey vol. 2



                        Kui keegi postitab .gifi kus Per Sanogot nagu kutsikat kanseldab müüris siis olen tänulik.

                        'Spend some fackin' money!'
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Poldi tundus olevat harmstrung...tüüpiliselt 3-4 nädalat, raskematel juhtudel kuni 6.

                          Ramsey'le ikka meeldib nende türklaste vastu veeretada. Tal täna Santiga au mängu parima shampat jagada. Väike hispaanlane täna jälle parimas vormis.

                          Tagant Sagna ja Chesney jäid samuti positiivselt silma. Et siukse vormi pealt jätaks selle Koshi äkki sinna pingile veel mõneks mänguks? Sagnal asi käpas.

                          Nonii, kas nüüd saab siis we? Monsieur Wenger, aken algab nüüd?!? Või üldse ei hakka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            + Ramsey MotM, Cazorla magic, Szczesny mõnus.
                            - Monreal roostes, Sanogo kloun, Jenkinson jälle eksinud koolipoisi olekuga pool ajast.


                            Kui keegi postitab .gifi kus Per Sanogot nagu kutsikat kantseldab müüris siis olen tänulik.

                            'Spend some fackin' money!'
                            Szczesney kindlustunnet küll ei tekitanud, pigem vastupidi. Täiesti lambil hetkel otsutab vend välja tulla palli püüdma. Tekkis sarnane hirm nagu Almuniat väravas nähes. Monreal tundus päris asjalik minu meelest.
                            Pluss poolele lisaks veel Sagna, tüüp on keskel parem kui ääres-müstika.
                            Ülejäänud jutule võib muidugi alla kirjutada

                            Kommentaar


                              sanogo meenutab mulle Songi, täpsemalt viimase paari esimest hooaega. Kus oli samamoodi ka selgelt mängust väljas ja ei suutnud tempoga kaasas käia. Ehk saab samamoodi mõne aasta pärast asja - kurat teab

                              Kommentaar


                                Wenger: "Podolski is definitely out for 21 days [with a hamstring injury]
                                Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                                Kommentaar

                                Working...
                                X