320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sagna ei pea keskel palliga ise midagi ette võtma ja saab keskenduda ainult kaitsmisele mis on tema tugev külg. Jalad on tal nagu vedrud ja väikese kadu pikkuses teeb sellega tasa, tackle on ka korralik. Miks mitte - sign him up! Peale eelmise hooaja proovi kui ta Sunderlandis hiilgemängu tegi keskel siis ma kohe 100% kindel ei olnud aga nüüd korduvalt näinuna kiidan heaks tema kasutamise seal. Ainuke asi, et Jenks peab hakkama kaela kandma paremal sel juhul. Täna oli pool ajast jälle selline tunne nagu palliga millegi muu tegemine kui kõrvale söötmine on liiga raske tema jaoks.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Väidetavalt Ramseyl ka miski kubemevigastus.... tore on

      Kommentaar


        Fenerbahce have been expelled from the Europa League & barred from next season's Champions League due to match-fixing.

        Kommentaar




          vanapoiss teeb ikka nalja veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Kui keegi postitab .gifi kus Per Sanogot nagu kutsikat kanseldab müüris siis olen tänulik.


            Aitäh sulle Marv!

            PS. Sanogo on kas pussy või loll. Võib olla mõlemat.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Mulle ei mahu ikka pähe, kuidas suudab Tottenham olla sellel suvel mängijate üleminekute läbiviimisel nii edukas ... huvitav, mida nad suitsetavad seal. Arsenal peaks ju üldpildi poolest olema vähemalt sama atraktiivne kui mitte veel ihaldusväärsem sihtkoht arvestades CL'i hooaega ning fännide hulka. Villa mängu ei näinud, aga igatahes muidu tundub põhi XI meil parema kokkumängu ja harmooniaga kui eelmine aasta, mil tuli nii mõnigi uus nägu. Deadwood läinud, pingil aga haigutab tühjus, keskkaitses hängib Sagna, vasakul ründes Gibbs, Tipuründajana Sanogo, keda hea meelega näeks enne ühte hooaega laenul mõnes Premieri klubis mängimas.

              Kommentaar


                Mis seal mahtuda -nemad tahavad osta ja meie miskipärast hetkel ei taha.

                Kommentaar


                  Selle war chestiga kekutamine oli küll üks väga hea mõte siis hooaja alguses. Lõi Arsenali jaoks mängijate hinnad kõrgemale, tundub, et lihtsam oleks olnud mängida vana taktika järgi, kus heal juhul läheb 15-20m mängijate üleminekute kulude peale, tuludest rääkimata. Samal ajal maksavad fännid klubile kallist piletihinda ning söövad/joovad ülehinnatud kraami.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CostaDelSolCampbell Vaata postitust
                    Tipuründajana Sanogo, keda hea meelega näeks enne ühte hooaega laenul mõnes Premieri klubis mängimas.
                    Ütle mulle parem, milline tiim on nõus Sanogo sugust ründajat endale nõus tipuründesse panema . 2 mängu põhjal, kus mäng on sekkunud on juba arusaada, et mees on täielik saast. Saata tagasi sinna leauge2 ja tagasi palun mitte tulla.

                    Kommentaar


                      2 mängu põhjal vara veel meest hukka mõista, kuigi tundub et sisu on vaimses pooles ikka vähe, isegi 20 aastase kohta.

                      Kommentaar


                        kellegi sittuse üle seekord diskuteerida ei viitsi, aga tahtsin lihtsalt uut kasutajat nimevaliku eest kiita. hästi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Aitäh. League Cup'i loos pani meid kokku siis võõrsil West Brom'iga. Ütleme nii, et võinuks paremini minna, aga vähemalt pole selline õnn nagu Manchester United vs Liverpool.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CostaDelSolCampbell Vaata postitust
                            Mulle ei mahu ikka pähe, kuidas suudab Tottenham olla sellel suvel mängijate üleminekute läbiviimisel nii edukas ... huvitav, mida nad suitsetavad seal. Arsenal peaks ju üldpildi poolest olema vähemalt sama atraktiivne kui mitte veel ihaldusväärsem sihtkoht arvestades CL'i hooaega ning fännide hulka. Villa mängu ei näinud, aga igatahes muidu tundub põhi XI meil parema kokkumängu ja harmooniaga kui eelmine aasta, mil tuli nii mõnigi uus nägu. Deadwood läinud, pingil aga haigutab tühjus, keskkaitses hängib Sagna, vasakul ründes Gibbs, Tipuründajana Sanogo, keda hea meelega näeks enne ühte hooaega laenul mõnes Premieri klubis mängimas.
                            Bale oli ka keskpärane kaitsja ja nüüd on maailmaklassist ründav poolkaitsja

                            Kommentaar


                              Ja ikka ei ole mingeid konkreetseid uudiseid...

                              Meanwhile. Täna CL loos. Lihtsaim variant oleks vast OM/AC Milan, Basel ja Andrelecht. Raskeim aga PSG, Dortmund, Napoli (ja neid deadly combosid on veel).
                              Kamaljaa algab 18.45 meie aja järgi. Eurosport kannab üle.

                              Kommentaar


                                Ma ütleks, et Pot 2 Schalke/Marseille, Pot 3 Olympiacos/Basel, Pot 4 Wien/Plzen kõige sobivamad vast. Peaasi, et Pot 3st Juvet/Dortmundi ja Pot 4st Napolit ei tõmba.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X