320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alagrupi loosis 3 ja 4 poti parimad tiimid. Mis seal ikka. Nüüd peab ise meheks olema ning grupist edasi minema.

    Kommentaar


      Nojah, saan nüüd jälle ausa mehena tema nimega särki kanda. Sama kurva näoga.

      Pärast seda, kui härra nimi seljale sai ja ta selle peale mõne kuu pärast minema jalutas, pole endale ühtegi nimega särki soetanud. Kaks varianti: kas jätta tühjaks, või panna Bergkamp, nagu üks mu sõber teeb.
      Supplies!

      Kommentaar


        Wenger pressikal: Bendtner could stay and play if he gets fit.

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Nojah, saan nüüd jälle ausa mehena tema nimega särki kanda. Sama kurva näoga.

          Pärast seda, kui härra nimi seljale sai ja ta selle peale mõne kuu pärast minema jalutas, pole endale ühtegi nimega särki soetanud. Kaks varianti: kas jätta tühjaks, või panna Bergkamp, nagu üks mu sõber teeb.
          Ma võin tellimuse peale teha endale nimega särgi kunagi - seni kõik kelle nimega särgi ma olen ostnud on aasta jooksul jalga lasknud oma hetke klubist - Schevchenko Dünamost, Overmars ja Pires meilt. Peale Piresi olen nimedest loobunud. Kuid vahel olen mänginud mõttega mõne antipaatse tolguse nimi selja peale panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Wenger pressikal: Bendtner could stay and play if he gets fit.

            Here we go again. Tõsiselt etteaimatav aga siiski pahvistav.

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              ...või panna Bergkamp, nagu üks mu sõber teeb.
              That's the spirit! Maa peab täitma Bergkampiga.

              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Wenger pressikal: Bendtner could stay and play if he gets fit.



              Suve lõpus saab veel uue lepingu ka ning särgi number muutub 78'ks.
              Edit: Seems like he didn't have his way then

              Kommentaar


                Kui just hiljuti poisile home kit'i tellisin, mõtlesin ka pikalt kelle nimi seljale panna.
                Lõpuks otsustasin, et läheb enda nimi ja nr. 14
                Mind That Gap!

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Here we go again. Tõsiselt etteaimatav aga siiski pahvistav.
                  Alternatiiviks on maksta kogu palk kohe välja ja lasta vabaks. Esimene variant on ehk õige pisut mõistlikum - saab kasvõi curlingus anda Giroud'le puhkust, näiteks.

                  Kommentaar


                    Miks mitte osta Kaka'd ? Mees soovib lahkuda ja kui ma ei eksi siis on Arsenal tema vastu kunagi huvi tundnud. Nii impotentne ei saa olla üleminekutega.

                    Kommentaar


                      Selle vastu räägib muuhulgas umbes kakssada tuhat põhjust iga jumala nädal.

                      Kommentaar


                        Kaka läheb Milani anyway ja mees on tipptasemel ikka suht kustunud täht.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Alternatiiviks on maksta kogu palk kohe välja ja lasta vabaks. Esimene variant on ehk õige pisut mõistlikum - saab kasvõi curlingus anda Giroud'le puhkust, näiteks.
                          Ma eelistaks teist ausalt. Mõistlik või mitte. Enne mängitaks Chupa Chupsi

                          Kommentaar


                            Aga mõelge kui ilus muinasjutt oleks kui Bendtner, kes fännide poolt juba aastaid ära põlatud, saab paaris Premmi mängus võimaluse ja kasutab seda hästi ära ning murrab alg11 ja hakkab järsku lammutama, lüües Premmis hooajaga 15+

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              muinasjutt
                              Ütleb kõik ära.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Aga mõelge kui ilus muinasjutt oleks kui Bendtner, kes fännide poolt juba aastaid ära põlatud, saab paaris Premmi mängus võimaluse ja kasutab seda hästi ära ning murrab alg11 ja hakkab järsku lammutama, lüües Premmis hooajaga 15+
                                Ma jälestan seda kuradi sealõusta. Ma lithsalt ei taha teda oma klubisse, ükskõik kui hea ta on. Õnneks on ta viimasel ajal ikka parajalt sitt ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X