320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Mis mõttes? Arsenali oli selgelt teravam pool ja omas paremaid võimalusi. Wilshere'i vigastusest on väga kahju.
    Peale väravat olime jah selgelt teravam. Enne väravat oli meil häid momente ka aga Tottemham lahkas üsna valusalt meie äärekaitsjaid korduvalt laiali.

    Kommentaar


      Wilshere kah feeling ill väidetavalt

      Kommentaar


        Wilshere vigastus pole siiski tõsine. Tundis end lihtsalt halvasti vms.

        Kommentaar


          see oli nunnu

          Kommentaar


            Kõva mäng oli - kõvasti pinget. Ma pakuks, et Lloris MOM

            Kommentaar


              Flamini

              Raske oli, aga ära tuli ja see on põhiline. Nüüd on aeg ravida pisivigastusi ja teha homme paar ostu.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                see oli nunnu
                word! Kuigi Tottenham tekitas lõpuks korraliku surve, suutsime kaitses meeskondlikult hästi panna. Eriti mulle meeldis Ramsey väsimatu töörügamine. Wilshere ilmselt jah ei ole mingi tõsisema probleemiga väljas. Go Gunners!

                Kommentaar


                  Päris hea mäng. Oleks võinud olla palju suurem kui 1-0 võit. Aga võit on võit! Võitluslik jalgpall ning hoiti lõpus ikka ära.
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ZackyV Vaata postitust
                    word! Kuigi Tottenham tekitas lõpuks korraliku surve, suutsime kaitses meeskondlikult hästi panna. Eriti mulle meeldis Ramsey väsimatu töörügamine. Wilshere ilmselt jah ei ole mingi tõsisema probleemiga väljas. Go Gunners!
                    eks me väsisime lõpuks ära lihtsalt - lühike pink jne.

                    Kommentaar


                      Flamini on selline korralik no nonsense DM. Mulle meeldib.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                          Flamini on selline korralik no nonsense DM. Mulle meeldib.
                          Jah. Ja juhendab vägesid kenasti . Lust näha kuidas kogu aeg jälgis olukorda ja mehi suunas vastavalt vajadusele.

                          Kommentaar


                            Nonii. Mäng oli lõpus ikka väga pingeline aga õnneks suutsime Tottenhami lõpusurvele vastu pidada. Kolm punkti kirjas ning nüüd tõesti paar ostu vaja teha.

                            Flamini mulle meeldis. Kuid kõige parem oli siiski Ramsey - see mees on uue hingamise saanud ning teeb väga häid esitlusi hetkel.

                            Kommentaar


                              Elagu kriis!

                              Kommentaar


                                Sellist hambad ristis kaitsmist pole ammu näinud. Mängu lõpuks oli 4 fullbacki väljakul. Infarkt kaugel ei olnud, pohmell ka kaasa ei aidanud.

                                Aga hea mäng ja hea tulemus. FC Baleless hoiti tegelikult, kuni selle Chesney supertõrjele Koshi? kannast rikosheerunud pallile, kenasti kontrolli all. Chesneyle kuni tolle hetkeni oli vist üks tõrja vaid ette näidata. Ülejäänud siuksed poolüritused. Sellel ajal kui Hugo teises otsas endast parimat andis, et totts mängus hoida.

                                Ja Giroud on ikka täkk, järjekordne ehtne ründaja koll. Kus need tegelased olid, kes siin Soldado-Giroud kihlvedu ülesse tahtsid võtta? Hetkel tundub, et Giroud on 'nailed-on starter', kui homme mingit suurüllatust ei juhtu. Murdock, where u at?

                                Homme saab põnev vähemalt olema, loodame tõsiseid täiendusi. Paluks mulle üks väravavaht, üks winger, üks ründaja...ja kui juba siis visake üks keskkaitsja ka sekka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X