320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Game0ver Vaata postitust
    50 milli nüüd küll Arsene ei kuluta. 3 max tema jaoks, imo.
    parandus

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      parandus
      Seems accurate.

      Kommentaar


        Kui Özili saate, siis on see küll äga hea uudis, kaldun arvama, et PSG surgib veel asja ära, aga eks näis

        Kommentaar


          Oleks ikka vinge litakas küll, kui tõsi oleks. Samas ma ei taha hästi uskuda, et Levy seoses Bale'i diiliga mingit klauslit sisse ei surunud, et Real Arsenal'iga ei äritseks see aken.
          Ja no siis veel hind... ligi 3x kõrgem hind, kui see, mis Cazorla eest maksti. Tundub lihtsalt ebareaalne. Samas Wenger võiks üle pika aja meeldivalt üllatada ka ju...

          Kommentaar


            Mina igatahes ei kavatse homme ühtegi jalgpalliuudist lugeda. Nagunii tuleb paras pasarahe igal rindel, Guardianist deilimeilini - pole mõtet oma aega ega närve kulutada. Eks teisipäev saab tibud üle lugeda või siis nende puudumist nentida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
              Samas ma ei taha hästi uskuda, et Levy seoses Bale'i diiliga mingit klauslit sisse ei surunud, et Real Arsenal'iga ei äritseks see aken.
              Tõsimeeli usud, et Levy ütles, et ma ei müü teile Bale kui te julgete kasvõi ühe mehe Arsenalile müüa see aken ? Get real, see ei ole mitte mingil tasandil mõeldav ju , s.t et Tottenham oleks Reali oma bitchiks teinud ja no cmon.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                Oleks ikka vinge litakas küll, kui tõsi oleks. Samas ma ei taha hästi uskuda, et Levy seoses Bale'i diiliga mingit klauslit sisse ei surunud, et Real Arsenal'iga ei äritseks see aken.
                Ja no siis veel hind... ligi 3x kõrgem hind, kui see, mis Cazorla eest maksti. Tundub lihtsalt ebareaalne. Samas Wenger võiks üle pika aja meeldivalt üllatada ka ju...
                Mitte et ma arvaks, et me Özili ostame. Aga selliseid klausleid ei eksisteeri. Isegi jalgpallis mitte.

                Kommentaar


                  Selline tingimus võis vabalt olla. Ja oleks igati loogiline, muidu oleks Bale'i müük päris viimasele minutile jäetud.
                  Ja Raitsu, Real on juba igaljuhul bitchiks tehtud, kui selline summa välja kotitakse Bale'i eest. Perez oleks valmis paljalt üle staadioni ka jooksma, et Bale endale saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    Selline tingimus võis vabalt olla. Ja oleks igati loogiline, muidu oleks Bale'i müük päris viimasele minutile jäetud.
                    Ja Raitsu, Real on juba igaljuhul bitchiks tehtud, kui selline summa välja kotitakse Bale'i eest. Perez oleks valmis paljalt üle staadioni ka jooksma, et Bale endale saada.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Kui Özili saate, siis on see küll äga hea uudis, kaldun arvama, et PSG surgib veel asja ära, aga eks näis
                      Pole ainult PSG ,vaid ka Chelsea tahab viimast kulutust teha.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Suht kindel, et kuhugi on minemas, Reali foorumis teadjamad on välja öelnud, et on minek, kuhu - veel ei tea.

                        done deal vist ->

                        Kumail Hasham ‏@Kumailh 2m
                        Al jazeera sport claiming: Ozil to Arsenal is done deal. £43m, 4 year contract with a salary of £135k before tax.Will be confirmed 4pm 2moro

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaftre Vaata postitust
                          Mängu parim tackle.
                          Ei taha küll kellelegi liiga teha, aga ma arvan, et Lloris' tackle oli siiski parem.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                No nii mina igatahes andsin naisele käsu end täna arvutisse mitte rohkem lasta - lähen tegelen majapidamisega. Näeb südaööl

                                Kommentaar

                                Working...
                                X