320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Minu teha oleks, siis grammy auhinnale oleks võistlus selleks aastaks läbi

      Kommentaar


        Brilliant lihtsalt!

        Edit: Natuke Rambo gifi ka







        11 tackles - 7 successful
        10 ball recoveries

        Kommentaar


          Nüüd ma ütlen ausalt, mis mulle tunduma hakkab vaikselt. Ma arvan, et mingi konkreetne agenditöö ei käinudki teil. Wenger arvas/teab, oma meeskonda ja juurde pole vaja kedagi. Vaadati küll ringi ja keegi omas infot et see või see on hea mängija aga konkreetne huvi puudus ja pakkumine. Kõik need 10 nime kes läbi käisid, neid ei võetud tõsiselt. Ainus reaalne pakkumine oli Suarezi kohta või oli neid lausa kaks? Nyyd on transfer window viimane päev ja surve on nii suur et hakatakse tõesti reaalselt mehi tahtma ja töö käib viimased 3-4 päeva. Sest kui te nyyd 50 milliga punnsilma ostate, siis ma olen lihtsalt sõnatu ja vaikin igaveseks siin teie foorumis.
          Küsiks veel, et kes on teie arvates nõrgimad lülid teie satsis, kes võiks välja vahetada ?

          Kommentaar


            Nõrgim lüli on ilmselgelt Wilshere ju

            Kommentaar


              Minu arust ei olegi välja tuua ühtegi konkreetselt nõrka lüli, ees liinis Giroud, Walcott, Podolski, Ox oleksid kõik sobivad põhimehed, poolikus Santi, Rosicky, Wilshere, Ramsey, Arteta, vb ka Flamini oleks kõik head keskväljamehed ja kaitses oleksid ka Gibbs/Monreal, Kos/Merte ja vb Verma ning paremal Sagna (Jenkinson on veits kahtlane) ja väravas Szczesny kõik piisava kvaliteediga, aga lihtsalt numbreid on juurde vaja, et pikka hooaega üle elada.
              Ja no poleks pointi neid pingile juurde osta, parema kvaliteedi puhul vahetaks mõne praeguse põhimehe vb välja, aga siis oleks hea teada, et piisavalt head mehed on pingilt kohe võtta.

              Kommentaar


                Nagu peale seda suurpuhastust sai kirjutatud siingi siis tegelikult ei ole järel mehi kelle nime nägemine põhikoosseisus vastumeelsust tekitaks. Kui tahta viriseda siis: Szczesny stabiilsuse kohapealt on kahtlused. Wilshere on samas seisus nagu Ramsey eelmisel aastal - peale pikka vigastust esimene pre-seasoniga hooaeg ning vaja on leida positsioon, taastada teravus ning hakata ka numbreid tootma. Olen mõttes talle vabalt kevadeni veel aega andnud seda kõike teha. Vasak äär on kahtlane kuna Poldi-Ox on nüüd jõuludeni väljas mis tähendab, et Santi peab seal mängima seni mis omakorda tähendab, et Rosicky peaks '10' peal olema. Selles suhtes oleks tõeline 'world class' täiendus abiks siin. Ja loomulikult on vaja sügavust ründesse. Giroud on ja jääb meie põhiründajaks, sellega ma olen juba leppinud, aga vahetusmeest on talle vaja ning loodan et täna me ka midagi sinna toome. Kasvõi Demba Ba.

                EDIT: Kokkuvõtteks - sügavust on vaja. Kui tänane päev lõppeks sellega, et me toome Özili ja normaalse vahetusmehe Giroudile siis on miinimumprogramm selles aknas täidetud (+ Flamini keskväljale). Ehk kolm täiendust first teamile. Rohkem loota oli alati natuke liiast.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Jah, kui vaatad liine, tundub nagu okei, välja arvatud rünnak, kus on ainult Giroud ja kui see viga peaks saama siis on ju kõik ?
                  Poldi ja Walcott ei ole ründajad. 1 tipuründajat on kindlasti juurde vaja.

                  Kommentaar


                    Tancredi Palmeri @tancredipalmeri
                    ARSENAL'S BID FOR OZIL HAS BEEN OUTBID BY PSG 2 MINUTES AGO!

                    Ikkagi loodaks ,et Ozil valiks premieri, Ozili ostmine oleks see mis Arsenel vaja, et fänne vähegi rahustada.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      David Ornstein ‏@bbcsport_david

                      Arsenal agree €50m deal with Real Madrid for Ozil. Personal terms in place & medical in Ger today but not signed yet #bbcfootball




                      Omgomgomg

                      Kommentaar


                        Edit: ornsteiniga jõuti ette paar sekundit

                        Ebareaalne ausalt öeldes. Kuni dotcom ei ütle midagi ei taha lootusi kõrgele tõsta.

                        Kommentaar


                          Kui Özil teile tuleb, on imeline.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            no ei saa mitte skeptiline olla, kuid kõik kohad kuulutavad juba, et üleminekutasu on kokkulepitud, medical tulemas.

                            et noh, ehk tuleb ära ikka.

                            Kommentaar


                              Personal terms in place & medical in Ger today but not signed yet

                              Samamoodi jäid kuked Willianist ilma.


                              Veel eilset pilti


                              Kommentaar


                                Davai davai kütet juurde, toome selle kummi, nagu Kivile meeldib teda kutsuda, ehk Ba ka kasvõi laenule Giroudle vahetuseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X