320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vägev täiendus, pole midagi öelda. Premieri ajaloo 2. rekordost. Inimesed Realis pole normaalsed.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Kui ei tule strikerit see aken siis ei tule, küll Theo välja veab keskel. Jaanuaris vaatame mis saadaval
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Ozil earning £200k a week.

        Uus ajastu?!
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Kui ei tule strikerit see aken siis ei tule, küll Theo välja veab keskel. Jaanuaris vaatame mis saadaval
          seda küll. Lihtsalt nüüd kui nii uskumatu keskvälja täiendus on tehtud siis tõesti tahaks et kogu aeg jaguks seal ees kedagi, kellele ta oma sööte jagada saab.

          See on ikka ulme kurat. Realis on hullud - ostavad ahvi ja müüvad Özili poole odavamalt maha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Ozil earning £200k a week.

            Uus ajastu?!
            vist küll. Üleminekusumma on juba meie klubi mõistes absurdne. Palgal pole enam vahet selle juures kas on 130 150 või tõesti 200.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Good weed, finally.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                vist küll. Üleminekusumma on juba meie klubi mõistes absurdne. Palgal pole enam vahet selle juures kas on 130 150 või tõesti 200.
                Kurat võta näpust. Mulle jäi silma, et peaks olema 5 aastane leping 130 000 naelaga nädalas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                  See Õzil on ikka nii ebareaalne..... Selline asi ei juhtu FM-is ka.... Ma hüppan kaevu kui peaks tõeks saama
                  Seda kaevuhüppamist tahaks kohe oma silmaga näha... Ei tea kui sügavasse ainult?

                  Kommentaar


                    Naaaah.
                    Arsenalil vedas raisk. Aga noh....tiitlid ja karikad võib ta nüüd ära unustada.

                    Kommentaar


                      Palju õnne Arsenali fännid,olete saanud enda ridadesse maailma parimakeskpooliku.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Naaaah.
                        Arsenalil vedas raisk. Aga noh....tiitlid ja karikad võib ta nüüd ära unustada.
                        Nu talvel tuleb Benzema ka+ De Maria
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Sama võib väita teie teema kaitsjate arutluse kohta kui aus olla.
                          See pole isegi võrreldav sellega. Ainult jalgpallist mitte midagi teadev inimene võib väita, et Voskoboinikov on "easily better than messi" või siis giroud on "easily better than suarez" Never fucking ever.

                          Ning inimene kes meie kaitset kui ühte potensiaalselt premieri parimate hulka kuuluvaks ei loe siis see on sama teema. Igaljuhul ei ole mõtet vaielda asjade üle mille kohta annab aru vaid aeg. Elame näeme.
                          Özilit tahaks küll juba mängimas näha, edu!
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Nagu Marv eile ütles, is this real life? Kivi nüüd vaikigu siin igavesti ja keegi hakkab kaevu hüppama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Sest kui te nyyd 50 milliga punnsilma ostate, siis ma olen lihtsalt sõnatu ja vaikin igaveseks siin teie foorumis.
                              ...härga sarvist.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Özil will wear 11.
                                iroonia
                                Mind That Gap!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X