320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
    No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
    enne on özil 50 väärt kui bale 85
    1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

    Kommentaar


      mu meelest ei ole ülemakstud vms.kallis nii või naa, aga klubil oli vaja ju mingisugune statement teha ja mu meelest tehtid suur statement.konkurendile head ei soovi,aga selle ostuga liiga kehvasti teil minna ei saa!

      Kommentaar




        Realile palju õnne, mismõttes ei võinuks Ozilit meeskonda jätta. Nüüd 21a Isco peale kõik panused tehtud.

        Kommentaar




          Worth every penny. £42,5m on väga aus hind sellise kaliibriga mehe eest.

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Ei saa märkimata jätta, et Poldil on pea iga pildi peal naeratus näol ja vähemalt üks thumb up

            Kommentaar


              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
              Erinevalt neist kahest on Özil ennast absoluutses tipus tõestanud - küllap nemad tõestavad end ka veel aga rõhuga sõnal veel. Özilil on 3 väga head hooaega Madridis selja taga.

              Kommentaar


                1240091_230346483784622_490936257_n.jpg

                Seni parim mida näinud olen
                Kuidas seda suureks saab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                  Worth every penny. £42,5m on väga aus hind sellise kaliibriga mehe eest.

                  http://havearsenalspentanymoneyyet.com/
                  nagu näha on Poldi võimekam kui klubi ise. On suutnud särgiga pildi ära korraldada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                    Kuidas seda suureks saab?
                    Kui pilti addid siis From URL ja linnuke eest ära 'Retrieve remote file and reference locally'.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Erinevalt neist kahest on Özil ennast absoluutses tipus tõestanud - küllap nemad tõestavad end ka veel aga rõhuga sõnal veel. Özilil on 3 väga head hooaega Madridis selja taga.
                      Ja samas maksti 100 miljonit mehe eest, kellel on ainult 1 hea hooaeg olnud. Aga eks need kommertstulud teevad selle investeeringu tasa. Sama ka meie poole pealt. Özil on nüüd Gunner ja loodetavasti hakatakse meie särke nüüd rohkem müüma ka Saksamaal. Praegu müüakse juba .com lehe peal Özili särke, numbriga 11.

                      14ndal on siis loodetavasti ka oodata Özili esimest mängu ning 18ndal juba Meistrite Liiga konnasööjate vastu.

                      Kommentaar


                        Ühe ajastu lõpp.

                        Ma saan isegi natuke aru nendest kiibitsejatest, kes ütlevad et mis te selle ründaja poolikuga teete, ründajat ja kaitsjat oli vaja. I get that. Olen nõus. Aga ma just ostsime tõenäoliselt kõige kreatiivsema pooliku maailmas. Ja mis veelgi parem, tegemist ei ole talendiga vaid juba aastaid väga korralikke numbreid tootnud mehega. Tõeline mister assist. Ei ole ruumi vinguda. Loodetavasti talvises aknas tuuakse ka keegi Giroudi katteks sisse. Kui Giroud endal midagi peaks ära tõmbama oleme pees, eriti praegu kui Poldi ka väljas. Siis lähebki Taani hävitaja oma tegusid tegema. Aga see selleks, murekohtadest on siin aega jahuda küll. Praegu võiks eufooria laineharjal sõitmist jätkata.

                        Ma olen vaikselt optimistlik, et see ost ei ole mitte lihtsalt 24 aastane maailmaklassi mängumees suure raha eest vaid verstapost uude tulevikku. Tulevikku, kus kui Arsenal kedagi tahab, siis ta läheb ja ostab ta. Mitte muidugi räige ülemaksmise teel. Ja need mängijad tulevad Arsenali, mitte ei kahtle meie ambitsioonides.

                        Nüüd on veel üks karikas puudu ja siis on häppi days.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Nüüd on veel üks karikas puudu ja siis on häppi days.
                          Buying Ozil is the new trophy

                          Kommentaar


                            BANG!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              No minu arust on 50mil eur ikka veidi palju. Tean jah et Özil üks parimaid maailmas oma positsioonil, kuid 30-35 oleks veidi loogilisem summa olnud. Näiteks Götze osteti 37mil ja Schürrle 21mil eest, kuid ei saa öelda et Özil on nii väga üle nendest.
                              Özil on ikka kõvasti parem

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Jah, pidin vaikima, kui Özili eest 50 makstakse aga 43 maksti vist? Ikkagi väga hull number. Siuke 25-30 oleks norm olnud tema eest. Keda Arsenal vajas? Ründajat! Aga ei ostetud, osteti keskvälja mees. Özili ost on siuke okei, ei usu et suuri muudatusi tegema hakkab ausalt öeldes. Parem kui Arteta igatahes Vähemalt on fännidel süda rahul aga eks näis mis kasu temast on, kui ründes vaikus.
                                Ja kahju et te kummi ei saanud, oleks hea meelega ta ära saatnud. Goal.com pani villast.
                                Come again??? Kuidas on 43M, 24 aastase mängija, kes on hetkel maailmas kindlasti top 10 sees, palju? Ei tee suuri muudatusi? Ei no jah. Ei oskagi sellise jutu peale midagi öelda.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X