320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Või te reaalselt usute, et Ozil tegi teist tiitlipretendendid. Ha. LOL.
    Üks müüb oma parima, teine ostab tõelise staari. Eks see mingit ambitsiooni ikka näita.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Üks müüb oma parima, teine ostab tõelise staari.
      Kummast sa nüüd räägid - Fabregase või RVP müügist. Ma eeldan, et RVPst kuna diskussioon sai alguse sellest, et RVP peaks kuidagi tundma ennast kehvasti kuna nüüd tuleb välja, et ta on lahkunud ambitsioonikas Arse***st. Aga well done - massid on mõneks ajaks rahustatud ja ambitsioon taastatud.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        ...et see kuke elu ka nii kibestav ikka on

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Ma eeldan, et RVPst kuna diskussioon sai alguse sellest, et RVP peaks kuidagi tundma ennast kehvasti kuna nüüd tuleb välja, et ta on lahkunud ambitsioonikas Arse***st.
          Sattusin korraks isegi segadusse, sest ma ei taibanud, et sa oma kaherealist uskumatus-iroonilist mõtterida diskussiooniks pidasid. Arusaamatust suurendas asjaolu, et see ambitsioonikuse rida just sinule hambusse jäi - kohati tekkib jälle tunne, nagu Delfis "tugitoolisportlaste" iroonilisi kommentaare saamatute Eesti sportlaste kohta lugeda, kes samuti eriti midagi nagu ei võida.

          Mu enda postitus polnud tegelikult isegi mitte manku fännide ärritamiseks. Ega tulevaste tiitlite kalendrisse märkimiseks. Pigem rahulolu, et midagi positiivset (muu negatiivse taustal) ka leida õnnestub. Klubi oste võib Chelsea, T*tsi või City valguse küll vähe olla, aga viimase 24 kuu põhimeeskonna ostud Arteta, Mertesacker, Podolski, Cazorla, Giroud, Monreal ning Ozil on mängijad, keda tõesti soovin ka klubis näha.

          Kommentaar


            Ozil minu arust üldse selle transfer windowi parim diil, tohutult hea mees, ma ei kujuta et mida nad seal Madridis suitsetavad, et nad ta minema lasid, sest et nii palju kui ma Ozili Clis mängimas olen näinud on ta ikka väga ja väga hea. Saab olema väga huvitav teda Premmis jälgida.
            Love United
            Hate Glazer

            Kommentaar


              ma ei suutnud oma silmi uskuda, kui see diil öösel ametlikuks sai. poleks elu sees arvanud, et kooner arsene ühe mängija eest nii palju plekki välja võiks köhida. özil on muidugi absoluutne maailmaklass ja üllatav, et ta just nüüd madridist lahkus. eriti veel praegusesse arsenali meeskonda. samas olen väga rahul, et ta just arsenalis maandus. selline mees oleks absoluutselt igale satsile suurepärane täiendus.

              wengerile muidugi suur tänks aga minu arvates on tema aeg siiski läbi. sorri noh. ausaltöeldes ma ei leia, et see üks suur ost kustutaks kõik tema viimaste aastate jahumised ja möödapanekud. kogu see pask on mind lihtsalt niiii ära tüüdanud ja ma loodan, et see hooaeg jääb tal arsenali peatreeneritoolil viimaseks. aitab küll. ma tahaks mõelda, et see punnsilma diil oli nüüd nagu lahkumiskingitus või nii. özili klassiga täiendusi oleks tegelikult pidanud juba paar hooaega tagasi tegema. ehk oleks siis saanud oma parimad pojad ka alles jätta ning tänaseks päevaks oleks tiitlisats koos. özil või mitte - praeguse meeskonnaga vaevalt premmi top kolme asja on. heal juhul saab jälle neljanda koha karika puhul juubeldada. kuna samad näod ikka pukis, siis ei usu, et midagi nüüd kardinaalselt muutuma hakkaks. korraks lihtsalt sähvatas..

              aga ei, muidu üsna asjalik transfer window. korralik ründaja jäi ainult tulemata. flamini on täitsa äge sell. tore oli vaadata kuidas ta pühapäeval teisi juhendas ja möllas seal. ja bfg uueks kapteniks oleks väga kõva!

              Kommentaar


                õpetaja Anni tuli
                meie kooli pedast
                tänu talle suudame nüüd
                juba veerida

                tahtsimegi sellist õpsi
                siredat ja segast
                kelle peale mõeldes annaks
                masturbeerida
                Jack of all trades, Master of nuns

                Kommentaar



                  meeskonna ülevaade by Arseblog

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Szczesny Little known fact: Recently became involved in an online row with pop starlet Justine Bieber which saw her army of fans flood him with death threats.

                    Mis Bieber ütles, et Arsenal ei lõpeta top4 või 8 aastat ja karikad?

                    Kommentaar


                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Kuigi tegemist on (ühe) parima assistijaga viimase 4-5 aasta jooksul, võib sellest videost järeldada, et ta sai neid assiste nii palju, kuna tal oli ees Ronaldo, kes neid nii kergelt koguaeg ära lõi. Ja teisalt jälle lõi Ronaldo neid nii palju ära, kuna tal oli Özil, kes neid nii hästi jagas.
                        Kerge pessimist minus arvab, et Giroud (või Walcott/Podolski) raiskab vähe rohkem neid võimalusi, mis Özil pakkuma hakkab. Palju oleks loota, et ta samasuguseid numbreid (vähemalt esialgu) tootma hakkab, aga loodetavasti hakatakse vastaste kaitseliine tunduvalt rohkem ribadeks tõmbama nüüd.

                        Kommentaar


                          Eks ole näha kas Ronaldo hakkab edasi samamoodi põmmutama iga mäng värav või ei. Tal on suht haige statistika 130 mängu 140 väravat La LIGAS, mille koefitsent on 0. Ebareaalsed numbrid tänapäeval ja Messi saab ikka kogu au

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                            Kuigi tegemist on (ühe) parima assistijaga viimase 4-5 aasta jooksul, võib sellest videost järeldada, et ta sai neid assiste nii palju, kuna tal oli ees Ronaldo, kes neid nii kergelt koguaeg ära lõi. Ja teisalt jälle lõi Ronaldo neid nii palju ära, kuna tal oli Özil, kes neid nii hästi jagas.
                            Kerge pessimist minus arvab, et Giroud (või Walcott/Podolski) raiskab vähe rohkem neid võimalusi, mis Özil pakkuma hakkab. Palju oleks loota, et ta samasuguseid numbreid (vähemalt esialgu) tootma hakkab, aga loodetavasti hakatakse vastaste kaitseliine tunduvalt rohkem ribadeks tõmbama nüüd.
                            Mul erilisi muresid ei ole. Ronaldo, Benzema, Higuain on kõik samamoodi küllaga tema häid sööte löömata jätnud ning ega ainult assistid ei loe. Ta oskab väga hästi anda ka nn pre-assiste (a la Di Mariale/Kristiinale jooksu peale ääre poole ning tema laotab lihtsa söödu värava all olevale Benzemale/Higuainile). Ma just loodan, et numbrid paranevad veelgi kuna tema ümber hakkab meil mäng vast rohkem käima kui Realis käis.
                            Igaljuhul Don't worry - be happy.

                            Kommentaar


                              Hooaja algus on näidanud, et Giroud' sihik on vägagi paigas. Ma arvan küll, et Özil-Giroud duo hakkab korralikult väravaid tootma.

                              Kommentaar


                                Samuti võib küsida, et mis saab Ozili assisti statistikast kus nüüd Ronaldo, Higuaini, Benzema ja co asemel peaks palle sisse ajama Giroud, Podolski, ja taburet.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X