320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wenger has lost the plot!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Palju õnne Per Mertesacker!

        Kommentaar


          Tundub, et Walesi parim jalgpallur on hoopis Londonis, mitte Madridis

          Kommentaar


            Õnne BFG



            Lisaks on hakanud liikuma jutud, et tal tahetakse lepingut 3 aasta võrra pikendada. Peab meeldima.

            Kommentaar




              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                Ei, pole midagi ikka öelda. Lust vaadata seda Arsenali praegust mängupilti ja tabeliseisu. Kes oleks uskunud, et see hooaeg peale kuute vooru, on Arsenal esimene ja Liverpool teine. Niimoodi jätkata!
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Sekundeerin!
                  Samas vaimus jätkata!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Nüüd peaks kõik olema saanud kinnituse faktile , et Wenger EI OSANUD kondoomipead kasutada ja raiskas tõelist talenti. Peale seda kui Rooma ta poolmuidu endale võttis on mängja jälle õige mõistusega treeneri juures , kes teab kuidas teda väljakul paigutada ja tulemused on teie ees. Imege seda heiterid!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Loll on olla troll.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Loll on olla troll.
                        Ütleme nii et õige mees oskab õigel ajal tunnustada hästi mänginud meeskonda. Pole kahjuks siin foorumis veel kedagi näinud õnnitlemas hea mängu eest, niiet kumb siis ikkagi see tegelik debiilik ja ahv siin loos on?
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Lõi tabeli ühele punasele laternale 2 tükki ja kohe on world class.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
                              Tahad ma jutustan sulle ühe loo 77nda aastal sündinud poisist, keda umbes 30a hiljem Mustaks Sitaks kutsuma hakati ja kes Itaalia liigas ennast täis kuses?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Itaalia liiga on lihtsalt nii pask, et isegi Gervinho sugune võib seal särada, muud miskit
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X