320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kos hankis koondise trennis mingi vigastuse (säärelihas). Tõsidusest pole veel räägitud.

    Kommentaar


      Isand Pimp lõi maailma parima liiga koondisele 2 tükk- pole paha!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ja HFB kaks tükki Austraaliale. Esimene neist isegi pääris kena.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Isand Pimp lõi maailma parima liiga koondisele 2 tükk- pole paha!
          äkki saab ka romasse minna ja seal tuhast tõusta. kõik oleks rahul ja cunt saaks kirjutada, kuidas järjekordne talent arsenalis taheti ära vägistada.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            äkki saab ka romasse minna ja seal tuhast tõusta. kõik oleks rahul ja cunt saaks kirjutada, kuidas järjekordne talent arsenalis taheti ära vägistada.
            Ära tule laimama. Ta alles eile vägistas terve koondise, küllap saab ka tervele roomale ploomid taha.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Özilile soovime õnne!


                Samal ajal Martinez kuuks ajaks Sheffield Wednesdaysse laenuks. (mingit ametlikku uudist kumbki leht pole üles viitsinud panna)
                The 21-year-old Argentinian has been brought to Hillsborough as competition for regular No.1 Chris Kirkland and the deal can be extended if it suits all parties.

                Lisaks peaks Santi olema Norwichi vastu korralikult rivis ning kenasti ravitud. Walcottil on võimalus selleks mänguks ehk pingile jõuda. Sagna heitleb vigastusega, et Dortmundi vastu rivis olla.

                Kommentaar


                  Koondise mängud on hetkeks läbi saanud. Inglismaa sai edasipääsu, Saksamaa oli eelnevalt juba kindlustanud selle ja Prantsusmaa peab mängima play-offis (kindlasti ei ole see hea Giroud'le ja Koschielnile, kes peavad mängima lisamänge). Halva uudisena võib hetkel välja tuua selle, et kuigi Özil sai värava kirja, siis mängu lõpus vahetati ta välja vigastuse tõttu (osutas enda põlvele ja tahtis vahetust).

                  Kommentaar


                    BILD küll ütles, et Norwichi mänguks peaks ta korras olema. Igatahes natuke kahju, et Löw teda nii kaua mängitas eile. Talle võiks nii palju puhkust leida kui võimalik hooaja jooksul kuna esimene hooaeg inglismaal (ilma talvepausita) on nii mõnegi jalust nõrgaks löönud ja Saksamaal oleks teda suvel ilmselt heas vormis vaja.

                    Vigastuste poole pealt tuleb loota, et Dortmundi mäng liiga kiiresti ei tule Walcotti ja Sagna jaoks. Neid oleks hädasti tarvis kuna Reus vs Jenkinson hirmutab mind ning Walcott omakorda hoiaks vastaste keskvälja ka kaitseliini natuke ohjes. Cazorla & Özil duo koos mängimine peaks aga loomulikult igal fännid süljenäärmed tööle panema.

                    Interlulli ajal oli ilmselt ka ajakirjanikel vahepeal igav kuna talvise akna ruumoreid tuli ka paar tükki. Põnevaim vast see, et Real on valmis meile Benzemat pakkuma £20milliga, et ise Suarezi ostma minna. Vaatan, et Reali fännidel on Benzemast igatahes kopp ees ja koondise tasemel on Giroud tema koha ära võtnud. Saaks päris huvitav võitluspaar olema. Samas oleks vast Wenger just õige mees Benzema karjääri õigele rajale taas suunama. Potensiaalsete oskuste poolest on ju tegu maailma ühe täiuslikuma ründajaga minu silmis ning olen isegi tema varastest Lyoni päevadest lootnud teda ükskord Arsenali särgis näha.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Põnevaim vast see, et Real on valmis meile Benzemat pakkuma £20milliga, et ise Suarezi ostma minna.
                      Perez oma viimases intekas ütles ju: “He (Falcao) won’t come in January but in June, who knows?” Perez said.
                      “Nothing is impossible and there is a lot of time between now and then,” the construction magnate added.
                      “Falcao is a great player and I am aware that he wants to play for (Real) Madrid. I am aware of that, but it’s normal. They told me.”
                      Again, Suarez is a great player, but we can't sign everyone.
                      Muidugi ei tasu kõike tõepähe võtta mida räägitakse aga mulle tundub küll et pigem lähevad Falcao kui Suareze järele ja see tähendab et Benzemat vast jaanuaris ikka maha ei parseldata.
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Ma teadsin, et oleks pidanud ise selle Falcao lõigu lisama kui Suarezi mainisin

                        No offense, aga lihtsalt ajas muigele kuidas valvepatrull kohe sisse sõitis.

                        Lisaks võib veel mainida seda, et nad tahavad ka Agüerot kindlasti järgmine suvi. Ehk mine võta kinni kelle ja millal nad täpselt ostavad päriselt aga minu point oli rohkem see, et Benzema peaks ükstaspuha mis valemi korral siiski müügis olema ja Arsenal võiks raha täis kilekotiga kohe Bernabeu ukse taga ootamas olla sel juhul.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Agüero tahtmine on üks asi, teine aga see, kas Etihadi härrased nõus müüma on, milles ma kahtlen sügavalt. Kun on sel hooajal nende ainuke mees, kes mängida oskab lisaks Yaya Toure'le.

                          Brazil legend Zico has taken the time to praise Mesut Ozil and feels the Arsenal star is the brain of Germany's national team.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Ja see erineb teistest ostmistest-müümistest mismoodi täpsemalt?

                            Anyway, täna oli AGM - Arseblogis korralik kokkuvõte.

                            The first gentleman asked whether Arsenal regretted not engaging with NBC’s visible advertising of their Premier League rights deal this summer, when Tottenham so visibly did in New York. Gazidis answered by admitting that it was a “significant development” that NBC were involved with the Premier League, which the club welcomed. Gazidis said he and Kroenke have close relationships with NBC. Gazidis said that he was “aware of the Gareth Bale poster all over Time Square. But he doesn’t play for Tottenham anymore. Now he plays for one of our rivals.”
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Uus ja hiilgav laul gunnerblogilt

                              Kommentaar


                                Usmanov sai oma 30% täis. Sellest ei muutu midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X