320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
    Head isu! (You'll see)
    Ole nüüd mõistlik! 4 koht. Chelsea, City, Manu, Arsenal. U will see !

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Ole nüüd mõistlik! 4 koht. Chelsea, City, Manu, Arsenal. U will see !
      vähemalt teine see aasta .

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Euroopa suurimate liigade tippude seis on hetkel järgnev

        See ainult näitabki, et hetkel on itaalia liigas antud liigadest kõige nõrgem konkurents, kui selline keskpärasus nagu Rooma niimoodi domineerida suudab

        Kommentaar


          Kas keegi siit on selle romalase sugulane, et see härra siin pidevalt enda uudiseid pajatamas käib? Midagi ta siin nagu sokib aga aru ei ole veel saanud mis ta probleem on või mida ta tahab.
          Gunner since 97

          Kommentaar


            Algselt postitas manni Vaata postitust
            Kas keegi siit on selle romalase sugulane, et see härra siin pidevalt enda uudiseid pajatamas käib? Midagi ta siin nagu sokib aga aru ei ole veel saanud mis ta probleem on või mida ta tahab.
            Ei, see on täitsa harilik vaimupuue. Meenutab mulle natuke Hegert Toomsoo saagat, muidugi selle vahega, et count nii aumees pole, et lõpuks Arsenal'i fännidele öelda, et andke andeks, ma lihtsalt olen selline debiilik.

            Kommentaar


              Aga kus te võtate, et ta mees on?
              Pigem on tegu naisterahvaga, kes paneb iga Arsenali mängu aeg peotäie kruusa vagiinasse ja siis tuleb siia oma tundeid välja elama.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas manni Vaata postitust
                Kas keegi siit on selle romalase sugulane, et see härra siin pidevalt enda uudiseid pajatamas käib? Midagi ta siin nagu sokib aga aru ei ole veel saanud mis ta probleem on või mida ta tahab.
                Nad on tegelikult kaks sarnast Francescoga. Ise mõtlen, et nendega peaks käituma kui tühjade kohtadega, mida nad ka on. Eriline vimm Arsenali ja Saksa klubide vastu. Kadedus.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Aga kus te võtate, et ta mees on?
                  Pigem on tegu naisterahvaga, kes paneb iga Arsenali mängu aeg peotäie kruusa vagiinasse ja siis tuleb siia oma tundeid välja elama.
                  Ilma sinuta oleks 89 ?

                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Näe, jälle poiss tuli nalja tegema. Kool läbi tänaseks? Ei, tubli oled, tubli.....
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Algselt postitas manni Vaata postitust
                      Näe, jälle poiss tuli nalja tegema. Kool läbi tänaseks? Ei, tubli oled, tubli.....
                      Ära solva koolijütse! Ärge tehke temast välja lihtsalt. Solgib Arsenali teemat ainult.
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Piers Morgan lubas Golden Gate Bridge'ilt alla hüpata kui RvP Unitedisse läheb.
                        Oleks mul raha - ma läheks ja viskaks ta raisa sealt ise alla.

                        Kommentaar


                          Väidetavalt PSG plaanimas 40m bidi Walcotti eest, mis tundeid tekitab? Must-go or nowayinhell?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Väidetavalt PSG plaanimas 40m bidi Walcotti eest, mis tundeid tekitab? Must-go or nowayinhell?
                            Lol. now way in hell ütleks selle peale. Mitte, et selle raha eest Walcotti ära ei annaks, aga et sellist pakkumist tema eest ei tehtaks. Kui teoorias peaks tulema, annaks parki ja bendtneri tasuta kaasa ja head teed!


                            Aga tõsisematel teemadel, Flamini on küll short-term, aga siiski järgnevaks kaheks mänguks kindlasti väljas. Mis on nagu vähe nukker. Ja ka Gnabry pole saadaval, mis võib ka rohkem kahju tekitada, kui esmapilgul tunduda võiks. Siiski oli ta viimane terve winger klubis. Ryo vist ei kannata väga kriitikat hetkel.

                            Kommentaar


                              Liiga crap source, et seda üldse arutada oleks mõtet.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Bendtner tuleks küll ära kaotada. Mingi päris ründaja võiks sisse tuua, kes parem kui Giroud. Mitte, et viimane halb oleks, vaid konkurentsi ja valikuvõimalusi peab olema. Walcott selgelt kastis killer touchi ei oma.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X