320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Rosicky?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Rosi jacki asemel alustamas poleks paha mõte minu meelest.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Kuidas kurat sa sinna jõudsid?
        No 40 või 42 milkut , mis seal enam vahet on.

        Ärge nüüd seda kõike liiga tõsiselt ka võtke
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Rosi jacki asemel alustamas poleks paha mõte minu meelest.
            Rozza on rohkem impact player kui Jack. Seega pigem alustaks Jack'iga ning peale 60 minutit vahetaks Rosicky vastu välja. Meil hetkel pingil vähe mehi kes suudaksid mängu muutust tuua ja Rosicky on üks nendest.
            Mind That Gap!

            Kommentaar


              Äkki oleks parem mõte juba esimesed 60 minutit pressida ja domineerida, kui viimaseks kolmandikuks üritada mängu muutev mees sisse tuua? Rohkem vs Napoli kui vs Chelsea.
              Supplies!

              Kommentaar


                Oleks mehed saanud nädala puhkust siis jah. Aga ma pole väga kindel, et füüsis lubab meestel 90 minutit pressi teha täna.
                Mind That Gap!

                Kommentaar


                  tarmo rüütli jutt hakkab pihta?

                  Kommentaar


                    Täna on Arsenali opponentide arsenalis kõvem ründemängija kui Chelsea suutis pakkuda. Põhiküsimus, kuidas Suarez kuival hoida. Peaks mängijad ära maitsestama, lööb ehk kohe hambad sisse ja saab 11vs10 teha.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                      Oleks mehed saanud nädala puhkust siis jah. Aga ma pole väga kindel, et füüsis lubab meestel 90 minutit pressi teha täna.
                      Ei saa ka sellisest jutust aru. Tegemis siiski härrade elukutsega. Kui ei jaksa siis vahetagu ala.
                      Gunner since 97

                      Kommentaar


                        Võtke palun 3p ära! Raske saab olema, aga usun, et see on vägagi võimalik.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                          Võtke palun 3p ära! Raske saab olema, aga usun, et see on vägagi võimalik.
                          Liverpool on minu silmis siiski kergem vastane kui City või Chelsea. Aga ikkagi hambad peavad täna risti olema.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Liverpool on minu silmis siiski kergem vastane kui City või Chelsea. Aga ikkagi hambad peavad täna risti olema.
                            Ei tea midagi, ega Liverpool asjata kolmas ei ole. Aga loodan, et tuleb huvitav mäng.
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Väsimust ma ei karda. Aga brainfardid nagu vs Dortmund, Palace ja Chelsea (muret tekitab, et need on hakanud tekkima kohe kui Flaminit pole olnud) tuleb täna välja jätta mängust. Loomulikult Per & Kos peavad tuge saama keskväljalt, et nende ründajad oma taskus hoida. Ma ei taha näha seda värdjat tantsu meie väljakul või koopaoravat irvamas.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ma ei taha näha seda värdjat tantsu meie väljakul või koopaoravat irvamas.
                                Sinu kahjuks on see täna paratamatus. Isegi, kui 'pool ei võida, siis värav peaks vähemalt tulema
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X