320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enese kehtestamises pole midagi halba. Seda peabki tegema. Ainult olukordi tuleb hoolikalt valida. Võtta ette vastaste kõige väiksem ja noorem ning sõimata teda sellepärast, et Gibbs arvas, et targem on väljakule ronida ja seal ennast pikali visata... mai tea, nõrk või midagi sellist.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Enese kehtestamises pole midagi halba. Seda peabki tegema. Ainult olukordi tuleb hoolikalt valida. Võtta ette vastaste kõige väiksem ja noorem ning sõimata teda sellepärast, et Gibbs arvas, et targem on väljakule ronida ja seal ennast pikali visata... mai tea, nõrk või midagi sellist.
      Noh ma arvan, et Coutinho jäi juhuslikult ette, mitte ei valitud sihilikult välja.
      Eks Sagna natuke üle pingutas. Mängu lõpetab tänapäeval kohtunik ja see et mängijad ise palli outi löövad ilma vileta on igandlik soov.

      Tore tulemus. Saaks nüüd rohkem vendi terveks, et saaks hooga jätkata.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Sagna pahandas nendega kuna Gibbs oli vigastatud teisel pool väljakut ja Liverpool mängis pikalt-pikalt edasi.
        Gibbs, kes sai viga olles väljakult väljas, tuli tagasi platsile ning viskus siis karistusala joonel pikali.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Enese kehtestamises pole midagi halba. Seda peabki tegema. Ainult olukordi tuleb hoolikalt valida. Võtta ette vastaste kõige väiksem ja noorem ning sõimata teda sellepärast, et Gibbs arvas, et targem on väljakule ronida ja seal ennast pikali visata... mai tea, nõrk või midagi sellist.
          +1

          Ja siis nagu veel haipida, et "oh, vaata kus Sagna tegi"... nojah, kõlab poe taga vana bemmi allalastud toonklaasi tagant paukumisena, et kus ikka eelmisel õhtul alles kumm vilises.

          See selleks. Mäng oli täna huvitav ja ma ei teeks sugugi Pooli niivõrd maha nagu mõned. Jah, Arsenal oli parem meeskond ja vääris võitu, aga väravad tulid pigem sellistest raskemapoolsetest olukordadest, ei saaks öelda, et oleks totaalselt suudetud Pool ribadeks tõmmata ja lihtsaid tap-in'e taguda. Oli tempokas, nägi väravaid - ühesõnaga huvitav spektaakel.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Gibbs, kes sai viga olles väljakult väljas, tuli tagasi platsile ning viskus siis karistusala joonel pikali.
            Yeah, so?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Gibbs, kes sai viga olles väljakult väljas, tuli tagasi platsile ning viskus siis karistusala joonel pikali.
              oot.
              ma ei saa aru. Gibbs oli väljakult väljas. Kes teda vigastas? Kuidas ta tagasi väljakule tuli kui ta vigastatud oli? Ja mida ta karistusala joonel maas aeles kui ta vigastatuna platsile tuli?

              Ja kes siis lõpuks süüdi oli, et ta platsilt väljas olles vigastada sai ja platsil aeles?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                +1
                Ja siis nagu veel haipida, et "oh, vaata kus Sagna tegi"... nojah, kõlab poe taga vana bemmi allalastud toonklaasi tagant paukumisena, et kus ikka eelmisel õhtul alles kumm vilises.
                Mõnikord ma ei ole päris kindel kas 1. sa mõistad huumorit 2. sa mõistad mida selline "enesekehtestamine" väljakul näitab 3. miks see fännide silmis positiivne märk on, mitte mingi ülbuse väljandus või selle ülistamine.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mõnikord ma ei ole päris kindel kas 1. sa mõistad huumorit 2. sa mõistad mida selline "enesekehtestamine" väljakul näitab 3. miks see fännide silmis positiivne märk on, mitte mingi ülbuse väljandus või selle ülistamine.
                  Lihtsalt... minumeelest oli see juba siis nõme käitumine, kui ta seal keksis. Kui ei ole viidet peavigastusele, siis kohtunik mängu kinni ei pea, mängijad võivad auti lüüa, ei pruugi. Faking deal with it, Sagna. ja minu meelest pole pointi sellist asja haipida. dat's jit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Lihtsalt... minumeelest oli see juba siis nõme käitumine, kui ta seal keksis. Kui ei ole viidet peavigastusele, siis kohtunik mängu kinni ei pea, mängijad võivad auti lüüa, ei pruugi. Faking deal with it, Sagna. ja minu meelest pole pointi sellist asja haipida. dat's jit.
                    Sagna diiliski sellega. Väga ilusti.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Sagna diiliski sellega. Väga ilusti.
                      Mhm, nagu Klopp oma emotsioonide vaoshoidmisega CLis... Ainukese vahega, et kohtunikuga paukuma minnes saad karistada, aga vastasmängijatega klähvides way-to-go oma fännidelt... isegi kui ntx Coutinho ei vahtinud diagonaalis üle terve väljakupikkuse jagu tagasi, et asju näha. Aga see selleks, pole ju üldse nii oluline...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Mhm, nagu Klopp oma emotsioonide vaoshoidmisega CLis... Ainukese vahega, et kohtunikuga paukuma minnes saad karistada, aga vastasmängijatega klähvides way-to-go oma fännidelt... isegi kui ntx Coutinho ei vahtinud diagonaalis üle terve väljakupikkuse jagu tagasi, et asju näha. Aga see selleks, pole ju üldse nii oluline...
                        Mängiti piisavalt pikalt ja teadlikult, et aru saada mis seis oli (ning neil oli õigus mängida) ... ei ole mõtet hakata ajama mingit ila sellest kuidas ühed on süütud nagu lambatalled kes ei tea midagi mitte millestki. Paha Gibbs veeretas ennast meelega üle otsajoone mängu tagasi ja paha Sagna julges veel öelda midagi.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Minu esialgne küsimus oli, et miks peaks Coutinhot kutsikaks nimetama? Sagna muidugi oli meeskonna eest väljas, aga miks siis sõimata vastasmängijat, kes polnud tegelikult milleski süüdi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu esialgne küsimus oli, et miks peaks Coutinhot kutsikaks nimetama? Sagna muidugi oli meeskonna eest väljas, aga miks siis sõimata vastasmängijat, kes polnud tegelikult milleski süüdi?
                            Kuna ta tegutses palliga ja ei käitinud aumehelikult? Tema õigus küll kui kohtunik ei peata mängu aga viisakas ju oleks ...
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kuna ta tegutses palliga ja ei käitinud aumehelikult? Tema õigus küll kui kohtunik ei peata mängu aga viisakas ju oleks ...
                              Aitab ka sellest viisakuse jutust. Kuna nüüd on reeglid, et kohtunik peatab mängu. Siis ma ei eelda, et vastased mängu katki jätavad ja tahan, et ka meie poisid edasi mängivad, ka siis kui näiteks John terry end keset väljakut põlema paneb. Mäng kestab vileni ja mulle sobib. Mõnikord oleme tänu kohtuniku aeglasele reaktsioonile vähemuses, mõnikord enamuses - ikka juhtub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Aitab ka sellest viisakuse jutust. Kuna nüüd on reeglid, et kohtunik peatab mängu. Siis ma ei eelda, et vastased mängu katki jätavad ja tahan, et ka meie poisid edasi mängivad, ka siis kui näiteks John terry end keset väljakut põlema paneb. Mäng kestab vileni ja mulle sobib. Mõnikord oleme tänu kohtuniku aeglasele reaktsioonile vähemuses, mõnikord enamuses - ikka juhtub.
                                Just. Aga sellele reageerimine näitabki seda, et mehed on üksteise eest väljas mis on positiivne.

                                Parem kui Gallase moodi väljakul ulgumine kui asjad sinu vastu lähevad.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X