320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerge vigastusega Sagna on eemal ka Evertoni ja Napoli mängud.

    Kommentaar


      Milline suurepärane päev, et olla Arsenali fänn! Homme tuleb need kolm punkti kasvõi vägisi Evertonilt ära võtta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Joks Vaata postitust
        Milline suurepärane päev, et olla Arsenali fänn! Homme tuleb need kolm punkti kasvõi vägisi Evertonilt ära võtta.
        Nõus, kui homme 3 punkti tuleb, siis on Chelsea ja Cityga eksimisruumi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ei noh võtame City ka järgmine nädal ära ja vahe nendega oleks juba 11

          Kommentaar


            Laskmata karu nahk... Pigem viitab vooru stsenaarium Evertoni edule.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Laskmata karu nahk... Pigem viitab vooru stsenaarium Evertoni edule.


              Täna läks jah kõik nii, et paneb homset mängu väga kartma. Arsenali jaoks on nii palju kaalul, saaks teisest kohast 7p ette minna, et seal ei tohiks mitte mingil juhul eksida. Loodetavasti tehakse nii, nagu Cardiffi ja Hulliga, kes enne Arsenaliga mängimist just suure(?) skalbi olid võtnud.

              Kommentaar


                See, et City ja Chelsea komistasid, ei tohiks küll midagi ega kedagi kartma panna. Olgem ausad, sõnad City ja away ei käi ikka kuidagi kokku, vähemalt veel mitte ja Mourinho on vist kasutusele võtnud Brasiilia kunagise taktika, et lööge palju tahate meile, me lööme ikka rohkem, täna lõikasid näppu. Mõlemad on ikka päris ebastabiilsed hetkel. Homse mängu suhtes on sisetunne hea, peaasi, et Lukakuga hakkama saadakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  See, et City ja Chelsea komistasid, ei tohiks küll midagi ega kedagi kartma panna.
                  Kuigi ma arvan, et Arsenal peaks kodus küll korraliku võidu võtma, siis suurem põhjus Arsenali poolehoidjate jaoks kartmiseks on pigem see, et Everton on pidanud see hooaeg vaid korra kaotuse kibedust tundma(ning see oli ka City poolt etihadil)
                  Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                    Kuigi ma arvan, et Arsenal peaks kodus küll korraliku võidu võtma, siis suurem põhjus Arsenali poolehoidjate jaoks kartmiseks on pigem see, et Everton on pidanud see hooaeg vaid korra kaotuse kibedust tundma(ning see oli ka City poolt etihadil)
                    jagades kõigi eelpoolkirjutanute hirme tänase mängu suhtes, mõjub mulle just see argument väikese julgustusena - viitab see ju sellele, et oleks ka Evertonil juba aeg 2 kaotus ära saada

                    Kommentaar


                      Tuleb raske mäng tõesti ning vastane on tugev, aga ei ole midagi karta. Pigem peaks olema vastupidi ning Everton peaks rohkem meid kartma. Mäng on meie kodus, vorm on hea ning vaadates kuidas viimased mängud on taga korralikult null hoitud samas kui ise lüüakse 2 või rohkem väravat ei tunne hetkel muret (sel hooajal ongi vist 2 mängu ainult olnud kus pole ühtegi väravat me suutnud lüüa ja üks neist oli CoC'is). Oli ju ka Soton enne meie mängu sarnaselt heas hoos (ning hea kaitserekordiga) nagu Everton.

                      Kommentaar


                        Arsenal pole ManU, kes Evertonil laseb teha, mida see tahab. Positiivne meelestatus ja ilmselt tuleb tuline andmine. Lukaku lööb värava.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Minu pähe lihtsalt ei mahu, kuidas te lasite ühe maailma parima vasaku ääre Gervinho tasuta minema?? Mis teil viga on? Kas te ei näe mida see mees korraldab väljakul? Lihtsalt ulme. 8 milli eest minema lasta sellise kaliibriga mees. Surmanuhtlus sellele kes teil selle otsuse vastu võttis...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kõik osapooled on rahul ju, milleks siia mingit sitta ülesse tirima tulla? Arsenal on rahul, et Gervinho eest 8 milli saadi. Ma usun, et mitte ühegi Arsenali fänni und ei häiri see, et Gervinho minema läks ja Romas hästi mängib. Pigem vastupidi, mul on siiralt hea meel, et mees oma vormi seal ülesse leidnud on. Tegemist on suurepärase tehnikaga jalgpalluriga, kellel on ilmselt kergeid probleeme psüühilise poolega.

                            Kommentaar


                              Jenkinson alustab täna?

                              Kommentaar


                                Sagna pidi City mänguni väljas olema, suure tõenäosusega on Jenkinson platsis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X