320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ZacMes Vaata postitust
    Koscielny keeras täna ilmselt enim paska ja Arteta oli ka kahvatu.
    Kui nüüd tõesti peab kehva meeskondliku mängu seast kellegi esile tõstma, siis Arteta, Kos jäta rahule. Ka esimesel poolajal jäi Arteta negatiivse poole pealt silma, aga selline käitumine teise kollase puhul kuulub pigem noore ja rohelise mängija valdkonda. Ise oleksin näinud Walcotti vahetusest tulemas, aga võib-olla polnud siis Wengeri arvates kellegi vastu vahetada.

    Ja Napoli nüüd nii hea kah polnud, olgem ausad. Kõik see jutt, et Arsenal ei lähe viiki hoidma või suurt kaotust vältima oli suur pullikaka - viigi peale mängiti ja kõrbeti. Väga mõru pill alla neelata.
    Supplies!

    Kommentaar


      Alustuseks päevakohane LoLSerieA.

      See on see mida sa saad, kui lähed viigile mängima, peksa saad. Taktikaliselt oleks olnud minu arust mõistlik Walcott põhis alustada ja üritada kontrast ära karistada. Läksime aga penetratsioonivaba satsiga peale ja tulemuseks on üks korralik Bayern/Uefalona vastasseis. Samas väga pole vahet, meie shansud seda sarja võita on vbla seal kuskil 5% ringis enivei. Ma mõtlesin juba ammu, et kui peaks sellest surmagrupist langema, ei olekski nii hull, saaks rahulikult liigale keskenduda. Olgem ausad, shansud seal on oluliselt kõrgemad. PSG ja Atleticoga madistaks ma usun, kui võrdne võrdsega. Teise 3 vastu tuleb käsi kübarasse suruda ja vaadata kas seal äkki mõni jänes end peidab.

      Napoli fännid pidasid ka täna targemaks mitte kohale ilmuda. Või UEFA määras siiski selle karistuse stiilis pooled fännid jäävad ukse taha? Ja esimene poolaeg oli küll ikka korralik komejant. Kuskilt polnud näha, et üks meeskond pidi kolmega mängu võitma. Mängisid vist punktile ja lootsid, et BvB vääratab. Iseenesest pragmaatiline lähenemine, tõenäosus Arsele 3ega kuivalt lükata on vist tiba väiksem kui see, et vigastustest räsitud ja alavormis BvB võõrsil prantslaste vastu komistab. Peaaegu juhtuski.

      Vilestandardite erinevus CLis ja PLis on ikka naeru väärt küll ma peaks mainima. CLis tulevad sulle kollased selliste asjade eest mis PLis üldjuhul vilistamata jäetakse sootuks. Katsu siis aru saada. Aga ikkagi, Arteta kogemustega mängijalt oli see ebaprofessionaalne ja mõtlematu. Kui oleks mõeldamatu juhtunud ja Napoli olekski kuidagi 3:0 ära kobistanud, poleks seda meest umbes 3 aastat enam põhis näha tahtnud. Õnneks ei juhtunud, trahviks sooduka korras 2 nädalat pingil mõtete kogumist.

      Kommentaar


        Psgl, Bayernil, ja La Liga triol on enda liigades kamba peale kokku mängitud 77 mängu, millest 5 on kaotatud ehk 6,5%

        Kommentaar


          Kõik mu muud mõtted peale roppuste on siin vist juba välja öeldud.

          Aga mu enda arvamus on see, et Wenger ei usaldanud lihtsalt Walcotti sellistel "asjaoludel" Jenkinsoni ette mängima. Ehk siis Jenksi ette oli vaja distsiplineeritumat mängijat.

          Irooniline on see, et kaitsemäng lagunes hetkest, kui Cazorla vahetati välja.

          Kommentaar


            Bayernit ei tahaks vastu kuna alles oli. Ülejäänutega oleks huvitav jõudu katsuda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Minu meelest päris naljakas oli. Meil oli terve mäng jalg sirge. Napoli läks 1-0 ette ja lasi ka jala sirgeks. Oleks võinud arvata, et kui Dortmun juhtima läks siis tekkiks neil kui hetke kolmandatel mott pingutada, aga ilmselt ei ole infotehnoloogia Napolis tasemel. Sest vennad uimasid rõõmsalt edasi. Suht juhuslikult kobistasid lõpus 2-0 ära. Siis paar nende meest lausa tähistasid ju ( väravavaht näiteks) ja siis oli järsku tuju null kui viimaks kuulsid, et Dortmund võitis.
              Ma ise kusjuures mõtlen et võibolla oleks varane väljalangemine mingi übermolkuse vastu blessing in disguise isegi - saaks liigale keskenduda samal ajal kui konkurendid edasi müttavad.
              Ja üldse ma eelistan CL i play off faasis tugevaid vastaseid, kelle vastu midagi kaotada pole - kui võidad Barcelonat või Bayernit on ju super. Kui kaotad siis pole hullu. Samas kui mingile kuradi Olympiakosele kaotada, siis on kuri karjas

              Kommentaar


                Kommentaar


                  No tegelt ma kirjutan selle tänase jama puhtalt Wengeri kraesse. Miks nii pussy team selection? Monreal ja Walcott oleks pidanud alustama. Özil sai jälle 90 mintsi retsi. Laupäeval City vastu on vajalikud mehed punases tsoonis ja hakkab asi allamäge minema. Özil vahetati La Ligas ju alati välja ja lisaks ei ole ta harjunud ka veel jõulupuhkuseta mängima - üle ei pinguta temaga?

                  Sellises "hoiame seisu" mängus on Giroud vajalik võitleja, aga ilma vasturünnakurelvata ei ole väljakul midagi teha.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Lihtsalt viimastel aastatel ongi ju ainult teiseks jäädud ja korralikud purakad kohe vastu tulnud. Oleks siiski võinud vahelduseks esimeseks tulla ja alustada kogu jahti natuke kergemalt. Bayerni/Barca/Reali/PSG/Atletico vastu üks-kaks eksimust ja oled väljas, teiste vastu on eksimisruumi rohkem , selles see põhiline vahe ongi. Kohe esimeses ringis pead näitama ükskõik kelle vastu sealt viisikust absoluutselt oma parimat mängu, finaaliväärilist mängu, et edasi saada vs lihtsalt head mängu, kus saad vaikselt timmides paremaks minna.
                    Enda jaoks suurt vahet poleks, kas kukkuda 16 hulgas välja või 8 hulgas. Poolfinaal oleks juba kõvem sõna. Kui suured rahaliselt need vahed on?

                    Kommentaar


                      Kuskilt jooksis läbi, et kui peaksime kukkuma varakult see aasta, võime järgmine hooaeg loosi alustada Pot2s. Meie viimane sügavam jooks oli juba mitu head aastat tagasi. Mul pole õrna aimu selle väite korrektsuses aga kui see tõele vastab, siis võib vahe vägagi suur olla. Muidugi selle aastane grupp näitas, et ei taga need uefa koefitsendidki midagi.

                      Aga CLi kaheksandikfinaalide eksperdid oleme sellegipoolest, 14? järjestikune hooaeg kvalifitseeruda alagrupist. Stabiilne värk.

                      Vahelduseks võiks midagi ebastabiilset teha muidugi ja võita kuskilt midagi. Kasvõi puhtalt selle pärast, et ei peaks iga natukese aja tagant mõnda imbekat taluma, kes tunneb vajadust ära märkida täpselt kui kaua on sellest ´05 FA karika finaalist möödas. Liiga on see hooaeg seal võitmiseks, teist nii head võimalust ei pruugi mõnda aega enam tulla kui õlirullid uute treeneritega kohanevad ja need järjekordsed tuhat miljonit kulutavad aukude lappimiseks. Viimased, paar mängu tuleb süsteemist pühkida. Ja for the love of god, palun minge Etihadile ikka võidu peale mängima. See kuradi viigipunktile mängimine ajab mul harja nii punaseks, 8 korral 10st mängides viigile saad sa ise peksa. Mitte, et punkt laupäevast mängust hea ei oleks, arvestades nende meeste koduvormi oleks punkt super. Aga ma leian, et kui midagi sellest mängust tahame saada peame ise ka võidule välja minema. Sellist küünilist jama teist mängu järjest mu silmad ei kannataks. Walcott Santi asemel mängu, krt kaua võib. Ei juhtu ilmselgelt. Kuna Jenks on seljataga.

                      Napoli nüüd esimene meeskond CL ajaloos, kes 12 silmaga välja jääb? Aiaaa.

                      Kommentaar


                        Wenger:
                        "We prepared well and were concentrated but we were a bit in between ‘do we attack or do we defend’. It is difficult to cope with that problem."

                        Ei tea kes peaks meestele selgeks tegema kas rünnata või mitte. Ehk näiteks peatreener?
                        Ja sellist "seisu hoidmist" palun mitte enam näidata. coco juba mainis ära mis siis juhtub.

                        Söödumängu ei saadud kohe üldse tööle. Liiga palju eksimusi tuli sisse. Lisaks lasti Napolil ennast pressida ning selle asemel, et lühikese one-two sööduga sealt välja tulla (nagu nad peaksid isegi kehval söödupäeval hakkama saama) lükati lihtsalt umbropsu pikk pall ette, et ehk Giroud saab palli kätte. Kosi laimamisega ei ole nõus, polnud tal häda midagi. Pigem oli ta üks parimaid Flamini kõrval. Lisaks sai ta millegi ilusaga platsil hakkama:

                        (peale neid kahte tõstet tormas ta edasi ning vastane tõmbas ta veel kollase vääriliselt maha)
                        Minule jäid eelkõige silma oma kehva mänguga Arteta (obviously) ja Jenkinson (kohe eriti rabe oli oma pallivaldamisega ning mõnel korral jäi korralikult positsioonist välja).

                        PS props Kassaile ka... not. Ma ei tea palju vigu see Behrami tegi (rohkem vist kui ühel käel sõrmi), aga tüüp jäigi kaardita kuigi juba selle küünarnukiga Giroudile näkku äsamisest pidanuks selleks piisama. Ramsey sai ka "huvitava" kollase.

                        Lõbusamat nooti ka:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Wenger:
                          "We prepared well and were concentrated but we were a bit in between ‘do we attack or do we defend’. It is difficult to cope with that problem."

                          Ei tea kes peaks meestele selgeks tegema kas rünnata või mitte. Ehk näiteks peatreener?
                          Ma ei tea kas lugesid ja tsiteerisid tahtlikult või tahtmata üle rea, aga kui täies ulatuses öeldut lugeda, siis mõte natuke muutub, või mis?

                          Algselt postitas Wenger
                          When we were down to ten men and 1-0 down, then doubt crept in a little bit," said Wenger. "It was a difficult moment. "We concentrated, but we were a bit in between – 'Do we attack or do we defend?' It is always difficult to cope with that problem."
                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Lihtsalt viimastel aastatel ongi ju ainult teiseks jäädud ja korralikud purakad kohe vastu tulnud. Oleks siiski võinud vahelduseks esimeseks tulla ja alustada kogu jahti natuke kergemalt.
                          Ei ole. 2011/12 hooaja CL alagrupi võitsime, aga vastu tuli Milan. Võõrsil räme kott, kodus jäi napilt puudu. Nüüd viimati Bayerniga sama stsenaarium, ainult kodumäng oli esimene. Võiks esimese mängu mitte suurelt kotti saada, äkki suurendab edasipääsuvõimalusi, mis arvate?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Ma ei tea kas lugesid ja tsiteerisid tahtlikult või tahtmata üle rea, aga kui täies ulatuses öeldut lugeda, siis mõte natuke muutub, või mis?
                            Pressikat vaadanud ei ole, aga kodukal oli kirjas lõik täies tekstis nii:
                            on preparations for the game…
                            We prepared well and were concentrated but we were a bit in between ‘do we attack or do we defend’. It is difficult to cope with that problem. In the second half, I felt that our legs went a little bit and Napoli were sharper physically than us. Saturday was on our mind, we knew to come to Naples would be difficult. We have done our job now we will give absolutely everything on Saturday morning.


                            Selle järgi ei saanud küll aru, et seal mingit 10kesi jäämise juttu oleks ees olnud (kui siis eelmiste küsimuste juures). Selle järgi tundub, et sina tsiteerisid üle rea Ja isegi kui rääkis seda sinna ette siis ikkagi pidanuks Wenger neile ju selgeks tegema mida teha.
                            Oh well. Vähemalt sai alagrupist edasi.

                            Nüüd pilgud nafta sheikide poole.

                            Kommentaar


                              Tõsi, audio-video versiooni pole vaadanud-kuulanud, tsiteerisin Guardiani. Igatahes kõlab minu tsiteeritu loogilisemalt ja saan ta kimbatusest aru.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Napoli nüüd esimene meeskond CL ajaloos, kes 12 silmaga välja jääb? Aiaaa.
                                Tuleb välja et ei ole

                                Rafa Benitez’s men became only the second side in the tournament’s history to go out despite notching up 12 points, after Paris Saint-Germain in 1997-98.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X