320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Urruaugu tiim võiks tulla ja võtta selle Kantossipea vol 2 ka endale.
    Mike Dean, oi oi oi
    Kui need kaks tegelast välja jätta, siis igati aus tulemus. Igav
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kas Arsenal lõpuks mõni löögi väravale ka tegi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Mõttetu mäng, Chelsea @ Old Trafford vol 2, aus tulemus.
        Täpselt minu mõte
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Dean pensionile saata, mõlemale poole halb vile, rohkem kahju sai Arsenal. Giroud on täiesti null viimasel ajal teil, jaanuaris kindlasti ründe täiendust vaja ning kogenut täiendust, mitte mingit 18 aastast tuleviku lootust.
          The One and Only

          Kommentaar


            tra mis vittude kari seal väljakul oli??? millal ometi hakatakse SUURI mänge võitma?? giroud viskab ka räigelt üle juba.mõned mängud lõpetab üldse ilma ühegi pealelöögita ja kui löögile saab lõõb persse selle palli.oskab kõik muud peale väravate lõõmise.arteta tuleks ka pingile jätta kuna pidurdab mõnusalt ikka mängu.kohtunik ka paras ohmoon...

            häid jõule

            Kommentaar


              Kohtunik tegi sitta tööd indeed, aga kui see Walcotti olukord oleks pendlaks vilistatud oleks see olnud ikka rõvepehme pennal olnud... Kui sellised olukorrad igas mängus ära vilistada, mööduks ehk iga 10s mäng ilma ühegi penaltita (kui keegi gifi leiab võiks siia panna, et veel üle vaadata igaks-juhuks, aga need 3-4 kordust, mida mängu ajal näidati jätsid mulle küll üsna kindlalt sellise mulje)

              Kohtunik raius s***a küll läbi mängu, selle vastu ei vaidle. Aga "penaltiolukorras" olen temaga samal meelel.

              Ja bussi parkimine ?? Eem, mis ajast kaitsmine=bussi parkimine? Pärast esimest poolaega (siis lugesin seda kommentaari) olid pealelöögid 7-2 Chelseale, löögid raami seejuures 2-0 (ja lisaks sellele Lapsi latt). No ei ole kaitsmine ja bussi parkimine samad asjad, kohe sugugi mitte. Lõpus tõesti hakkas Mou tapma, kui tõi Torrese asemele Luizi sisse.

              Kommentaar


                tere. mul on täna sünnipäev

                Kommentaar


                  Stuudios Carragheri arust kindel punane Mikelile, Neville ütleb kollane. Penalti osas mõlemad ühel meelel, et oli. Ise ei oska kummagi osas kindlat seisukohta võtta, mõlemad justkui olid ja ei olnud ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                    Dean pensionile saata, mõlemale poole halb vile, rohkem kahju sai Arsenal. Giroud on täiesti null viimasel ajal teil, jaanuaris kindlasti ründe täiendust vaja ning kogenut täiendust, mitte mingit 18 aastast tuleviku lootust.
                    Nõus. Loodetvasti Poldi pakub konkurentsi. Ise ootasin teda juba täna 10-15 minutiks. Aga neile kahel mehel oleks ühte korraliku ründajat vaja.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      BcMrrJuCEAA17Bt.jpg

                      enough said

                      Kommentaar


                        Mhm, sest Dean lõpus hüppas Giroud löögile ette ja oli süüdi, et viimane paar minutit varem palli korralikult ei tabanud ja ette nurka ära ei karistanud. Nutta on tore, aga Arsenal ei old täna ise mees ei löönud ära. Sama kehtib Chelsea kohta. Penalti oleks pidand muidugi andma küll, punast, meeh , nii ja naa, Evans vs Shelvey mõni aeg tagasi, sama keiss, MNFis harutati hästi lahti , arvamusedki jagunesid erinevalt.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          enough said
                          ossa tupsununnukesed. Küll teile tehakse liiga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            [ATTACH=CONFIG]2788[/ATTACH]

                            enough said
                            Kas tõesti arvad, et täna oleks võitu väärinud meeskond kes ei suutnud 90 minuti jooksul ühtegi lööki raamide vahele lüüa? Tsiruud on täpselt samasugune kohmakas äpu nagu ta oli terve eelmise hooaja. Septembri haip on läbi.

                            Jaanuaris shoppama?

                            Kommentaar


                              Ei arvanud ma midagi, mainisin enda arust ära ka kui frustreeriv mäng see on. Lihtsalt tõin pildi ka siia juurde.

                              Kommentaar


                                Miks Wenger ühtegi vahetust ei teinud? - Jääb arusaamatuks. Mäng ise oli täiesti kohutav ning frustreerivalt igav. Kuidagi ei suudetud seda sinist bussi lahti muukida ja kuidas see saabki õnnestuda, kui enamus palle auti saadetakse täiesti tühiste kohtade pealt. Lisaks läksime Chelsea robustse mänguga kaasa ning hakkasime neile sarnaselt vastasele sisse sõitma. Tõesti loodan, et esimese vooru viimaseks 2mänguks kokku võetakse ning 6 punkti tabelisse juurde saadakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X