320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal vs. Cardiff

    Algkoosseis: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Flamini, Wilshere, Walcott, Cazorla, Podolski

    Vahetused: Fabianski, Vermaelen, Jenkinson, Rosicky, Ryo, Gnabry, Bendtner

    Kommentaar


      Pink on õhuke täna, seega tuleb põhimeestel töö ära teha. Eks ta natuke potensiaalne banaanikoor ole, arvestades muutuste arvu koosseisus, aga "kriisis" Cardiffist tuleks kodus ikka jagu saada.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Poldit hea näha algrivistuses
        Pink on muidugi kuidagi lühike (kuigi Rozza ja Gnabry täitsa asjalikud valikud ettepoole ning Verma taha), aga kohustuslikud 3 punkti olenemata puuduvatest meestest.

        Lisaks kuna nüüd on Jaanuar käes siis viimane aeg kiiremas korras Sagna ning Rozza lepingutega ühele poole saada! Bendtnerist, Frimpongist ja Flappyst nii väga lugu ei ole, mingu nad aga parematele jahimaadele.

        Kommentaar


          Mulle algkoosseis meeldib.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            ennem kui meelest läheb, siis märgin ära, et sagna karistuslööki andmas on küll väga veider otsus
            ja lõppes nii nagu pidi ka muidugi. mis tal oli mingi tähtpäev et palli taha lasti? esimest korda elus ilmselt, loodan et ka viimast

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              mis tal oli mingi tähtpäev et palli taha lasti?
              mhm. aken avanes täna ja lepingu lõpuni on kuus kuud. võib asuda kontakti erinevate huvilistega.

              alternatiivne tõlgendus oleks ehk mingi kihlvedu. või siis ikkagi seadis uue lepingu tingimuseks, et lahendab nüüd ise standardeid natuke aega (theo ju mullu sai paaris mängus enne signeerimist mängida üksi ees).

              Kommentaar


                Suht surutakse aga pole eespool teravust,ehk ikka teisel poolajal suudekse ära lüüa ja kohustuslik 3p v6tta.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust

                  alternatiivne tõlgendus oleks ehk mingi kihlvedu. või siis ikkagi seadis uue lepingu tingimuseks, et lahendab nüüd ise standardeid natuke aega (theo ju mullu sai paaris mängus enne signeerimist mängida üksi ees).

                  Täna mängib samuti ja sama kole impotentne mäng nagu aasta tagasi.
                  Korralike võimalusi pole olnudki, proovitakse mängida talle jooksu peale. Ei toimi see asi.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Näidismäng neile kes ütlevad, et Podolski ees on variant. Õhupalle ei võta (ega mängita ka), kombinatsioonimängu ei paku, jooksule ei avane. Keskväli talle kandikul ette seda löögile ei suuda toimetada. Tulemus null. Mängiti selgelt Walcotti peale, kes seni ei ole ära suutnud lüüa.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Minu arust oli see juba eelmise hooaja mõne mängu põhjal selge, et Poldi kasutegur kesktormajana on väga kesine. Giroud jätab küll vahest lihtsa võimaluse löömata ja kiirusega kellegile ära ei tee aga tema üleüldine panus ründemängu peaks täna eriti hästi ka vähem teravale silmale näha olema.

                      Kui Sagna seal karka juures seisis, mõtlesin et poisid teevad mingit nalja, viimase hetkeni olin kindel et lükkab Santile jooksu peale. Siis tuli wtf moment. Wp Bac, wp. Kõik petsid ära.

                      Kommentaar


                        Sagna Sagnaks, aga mulle on täiesti mõistusevastane hoopis see, et kui kaua Walcottil veel standardolukordi raisata lastakse...

                        Kommentaar


                          Njh kui oma 3p ei v6eta pole jh mõtet rääkida tiitlist. Aga Betender osutub kangelaseks89 min welc v6tab pinged 2-0 90+2 kena chip
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Bendtneeeer!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Betender ja welc
                              siis väravalööjad.

                              Kommentaar


                                Irw, Lord Bendtner lõi winneri

                                Kommentaar

                                Working...
                                X