320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates annaks Berba palju juurde, kogemusi tal on ja Inglise vutis on ta ennast piisavalt tõestanud. Iseaasi kas nii vanat meest on mõistlik osta? Parem oleks proovida teda hooaja lõpuni laenule saada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Ma arvan, et laen on viimane asi, mida ta ise tahab. Sellises kõrges vanuses on praeguse klubiga leping suvel lõppemas, loogiline käik oleks jaanuaris mõistlik leida üks hea diil või vähemalt kokkulepe tasuta üleminekuks suvel.

      Aga tema või keegi teine, enne tottenhami mängu ei tooda nagunii ühtegi ründajat, seega kes selles mängus tipus on? Podolskil nagunii 90 minutit mängida ei lasta, ehk siis jälle ~60 midagi minutit ja siis walcott tippu?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Minu arvates annaks Berba palju juurde, kogemusi tal on ja Inglise vutis on ta ennast piisavalt tõestanud.
        Sulle Silvestre'ist ei piisanud?
        Nickile suitsukimumiskaaslast osta pole nüüd küll mõtet.

        Kommentaar


          ei no esiteks tundub üsna uskumatu üleminek ja teiseks ka väga kahtlase kasu lootusega. pigem ehk leitakse siiski keegi muu. kuigi tuleb tõdeda, et selliseid universaalseimaid klassikalis ründajaid turul tõesti mõistuspärase hinnaga väga võtta pole, seega ei imestaks, kui ei tulegi ühtegi uut selli. pigem jah, sellele panustakski.

          Kommentaar


            Berbatov sobiks ju mängu ehitamise osas väga hästi, suudab flicke ja asju väga hästi teha ja nö poolkaitsest tulevaid jooksjaid toita küll.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Pole päris see, mida meil vaja on.

              Ehitajaid on küll ja veel, pole ainult kellele ehitada.

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Sulle Silvestre'ist ei piisanud?
                  Nickile suitsukimumiskaaslast osta pole nüüd küll mõtet.
                  Kui mul oleks valida kas kohe kohe 33 saav Berba või kohe kohe 26 saav Lord Bendtneri vahel, siis pigem valiksin esimese.
                  Ja ära hakka mulle rääkima Silvestrist, Callasest või mul-on-püksid-rinnuni-ja-ma-olen-kõige-kõvem-kaitsja-maailmas (tera, mul ei tule ta nimi enam meelde).

                  E: meelde tuli, Sol Cambell.
                  E2: mehel peab stiili olema ja Berbal seda on. Bring it on!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    jalgpallikauge inimene ei tea, et dr.Dimitar on igas positsioonis maailma top3 mängija.

                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Muude juttude vahele toon uudise, mida siin veel kajastatud ei ole. Premierleague 2013 kalendriaasta sümboolses meeskonnas (fännide valitud) kaks meie mängijat - Ramsey ja BFG. Ning lisaks sellele peatreeneriks Wenger.

                      Kommentaar


                        Hei, ILUSAID PÜHI KALLIKESED!

                        Tahtsin küsida, et kas Jasper on siit juba läbi käinud vä?

                        Kuidas liigas läheb? Oleme liidrid? Kes järgmine vastane on?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          no thanks
                          sellisel juhul agent Hernes it is

                          pole muidugi kindel, kas nokkimisjrk-s neljandaks kukkunud ründajat oldaks nõus müüma ja konkurenti seestpoolt õõnestama
                          või on see praeguse liidermeeskonna ühepoolne initsiatiiv ja paanikaost
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Hei, ILUSAID PÜHI KALLIKESED!

                            Tahtsin küsida, et kas Jasper on siit juba läbi käinud vä?

                            Kuidas liigas läheb? Oleme liidrid? Kes järgmine vastane on?
                            Jasper pole käinud.

                            Liigas läheb hästi. Oleme liidrid. Järgmine vastane on Aston Villa.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Bendtner väljas, Giroud 90% tõenäosusega väljas, Özilil test hiljem, aga tõenäoliselt ka mitte päris korras, Ramsey ja Gibbs väljas, aga vähemalt Ox järgmisest nädalast trennis jälle.

                              Vahepeal Diaby on jalgpallisärgi jälle selga tõmmanud. Või noh, vähemalt harjutab potentsiaalset uut karjäärivalikut treenerina.

                              Kommentaar


                                Bendtneri kohta vist ei olnud rõõmustavad uudised. Nii kaua üks scan aega ei võta ning see allajoonitud osa tundub üsna ebareaalne tänapäeva profisportlaste ning nende klubide juures.
                                What I can tell you is that from the last game we lost Nicklas Bendtner. We don’t know how serious his injury is at the moment because he had a scan yesterday. His scan will be assessed today.

                                Teine võimalus muidugi, et klubil on savi ning keegi on juba välja valitud keda sinna ette osta (samuti üpris ebareaalne kuna tavaliselt jäetakse ostud ikka akna lõppu või lausa suvisesse aknasse, muidu pole ju närvikõdi)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X