320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

    FA-l oleks samas uurida nii üht-teist kui tahta:

    Bentalebi stamp oli täpselt selline "olen noor, hapnik on otsas, närvid keevad üle, käitun nagu cunt", sellega tuleb nõustuda.

    Aga see Wilshere-Dembele asi nüüd küll mingit uurimist ei taha. Esimene ise klähvis terve mängu Dembelega (ja kui mälu ei peta, siis kellegiga veel isegi), üritas niiöelda suarezlikult töödelda. Õnneks Spursi meestel oli piisavalt külma närvi, et endast eiteamida arvavale junni provokatsioonile ei allunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Aga see Wilshere-Dembele asi nüüd küll mingit uurimist ei taha.
      Well duuh

      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Õnneks Spursi meestel oli piisavalt külma närvi, et endast eiteamida arvavale junni provokatsioonile ei allunud.
      Just nii, see pilt näitab täpselt kuidas külma närvi veel ülegi jäi
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Just nii, see pilt näitab täpselt kuidas külma närvi veel ülegi jäi
        Piisavalt, et mitte vastu hambaid anda või siis Zidane'i teha.
        Ses mõttes, et kui üks pool provotseerib, siis see ei tähendagi, et pead laskma tal ükskõik mida teha. Lihtsalt reaktsioon peab jääma selliseks, et kohtunikul millestki kinni poleks hakata.

        Kommentaar


          Wilshere muidugi kõnnib ka riist teise mehe perses, arusaadav kui see ei meeldi. Seda mis ta sel hetkel ütles, me muidugi ei tea. Ta on teada kukk ka, umbes nagu Cleverley, aga lihtsalt suurema skilliga.

          Kommentaar


            Leidsin lõpuks Vine'i ka Bentalebist: https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/46B...qFTA0s0h64EDmF

            ... ning veel paar naljakat seika. Keegi naljanina pani oma dvr-ist mängu valetpidi käima ja lindistas olukorra kus Vermaelen pallipoisi käes oleva vimpli õigetpidi keerab. Inglise sopaleht teeb sellest tõsise uudise.



            http://metro.co.uk/2014/01/04/thomas...photo-4249666/ - uudis ise on nüüd maha võetud, aga urli nimest on näha mis seal oli.

            Roy Keane strikes again ... "Tottenham fans are idiots"

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              "Wenger ready to up Suarez bid to £40,000,004.58P".

              Kommentaar


                Järgmises ringis vastaseks Coventry City, kodus, tegemist siis League One klubiga. Peaks nagu enam-vähem olema

                Kommentaar


                  Ülevaolev nali ja pilt siis konteksti panduna: Walcotti pihta loobitud raha mille turvad pärast kokku koristasid

                  Järgmise ringi vastaseks loositi Coventry City. Kodus. Tuleb meelde, et eelmine hooaeg alles sai nendega vist madistatud? 6-1 vms.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                    Dembele on munn, aga väiksel Willyl on ka mingi haige vajadus tõmmelda. Viimasel ajal keeb vend ikka korralikult üle mängudes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Well duuh



                      Just nii, see pilt näitab täpselt kuidas külma närvi veel ülegi jäi
                      tegelt ei vääri see Dembele intsident ka minu meelest mingit uurimist. Mingi väike puudutus ptui. Ma olen seda meelt et igasugu laksud ja puudutused ei peaks üldse uurimist väärima ja uurimise alla võiks ikka minna korralikud toud mitte mingi naljategemine. Naiste mänguks see jalgpall läinud. Korralikku lõuahaaki pole ikka igiammu näinud väljakul ainult mingi bitchslapping käib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Dembele on munn, aga väiksel Willyl on ka mingi haige vajadus tõmmelda. Viimasel ajal keeb vend ikka korralikult üle mängudes.
                        Viimasel ajal ? Ta on kogu aeg selline vähe napakas terjer olnud. Päris algusest peale hüppab kõigiga ringi. Eks ta ka millalgi oma punased ja mängukeelud ära saab, mis seal parata.

                        Kommentaar


                          Jep. Dirty little fucker on ta. Ning mida aeg edasi või mida edukam ta ise või meeskond olema saab seda enam tuleb vastasfänne siia nutma selle üle. Kusjuures olen vägagi kindel, et rohkem kui pool sellest on täiesti teadlik tegevus tema enda poolt kuna ta triblamise stiil on selline mille abil ta ülimalt tihti vastastelt vigu välja meelitab. Lausa tema leivanumber võiks öelda. Ehk siis ole munn ja ärrita vastast = they will kick you. Alot. Eilegi tehti tema vastu mingi korralik hulk neid. Kui kellegil on mingit statistikat mitu viga keskmiselt tema vastu tehakse per mäng siis lasku tulla.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            tegelt ei vääri see Dembele intsident ka minu meelest mingit uurimist. Mingi väike puudutus ptui. Ma olen seda meelt et igasugu laksud ja puudutused ei peaks üldse uurimist väärima ja uurimise alla võiks ikka minna korralikud toud mitte mingi naljategemine. Naiste mänguks see jalgpall läinud. Korralikku lõuahaaki pole ikka igiammu näinud väljakul ainult mingi bitchslapping käib.
                            Jep täiesti nõus. Mu point oli rohkem see, et isegi selline pisike omavaheline nägelemine oleks asi mida ennem uurida kui Theo "intsidenti".
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Kui kellegil on mingit statistikat mitu viga keskmiselt tema vastu tehakse per mäng siis lasku tulla.
                              Premmis keskmiselt 1,4 korda per mäng.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Jep täiesti nõus. Mu point oli rohkem see, et isegi selline pisike omavaheline nägelemine oleks asi mida ennem uurida kui Theo "intsidenti".
                                Jah seda küll. Viimane on täielik torm veeklaasis. Üldse see poliitkorrektsus jalgpallis ajab öökima. Särke seljast võtta ei tohi - reklaamid ei jää näha. Vastasfännidele zeste teha ei tohi - hakkavad mässama. Oma fännidega koos tähistada ka vist ei tohi kui õieti mäletan - ka pidi provotseerima. Fännid ka üldse parem istugu toolil ja olgu tasa jne jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X