320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas fittibaldi
    tsiisõs..
    siuke reaktsioon samas ei tohiks ju üllatada ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      kuigi see nii räige solvang polnud, ei saa mainimata jätta, et aragones on ikka paras tola! kas keegi pole talle öelnud, et elame infoajastul ja \"suur vend\" valvab iga su sammu!

      Paljud juba teavad, et Arsenalile on järgmine hooaeg teatud nurgakiviks (ühe ajastu lõppemine - kolimine avenell road\'lt paar kvartalit edasi) ja selleks sündmuseks tuleb ka vastav särk. Ametlikult näidatakse särki küll novembris, aga juba sosistatakse sellisest mudelist mulle meeldib

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas tembuu


        Algselt postitas vaikiv mees


        ma pole rassist, aga neegreid ma tõesti kardan
        Nagu ütleks Tuuli Roosma ühes teatud saates: \" Sa oled loll ja arg ka veel \"
        See polnud solvanguna mõeldud,eksju?
        ülaltoodud paradoks oli muidugi tsitaat, kelleltki veel teravmeelsemalt inimeselt kui mina, täpselt ei mäleta allikaid alati
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Algselt postitas daK

          Paljud juba teavad, et Arsenalile on järgmine hooaeg teatud nurgakiviks (ühe ajastu lõppemine - kolimine avenell road\'lt paar kvartalit edasi) ja selleks sündmuseks tuleb ka vastav särk. Ametlikult näidatakse särki küll novembris, aga juba sosistatakse sellisest mudelist mulle meeldib
          Kui ma ei eksi, siis siinkohal on tegemist ühe Arsenal-Mania foorumi kasutaja disainiga mis valmis juba kevadel. Samas ei või iial teada kes ennast väljamõeldud nimede all varjata võivad, võib-olla antud isik on kuidagi Arsenalige seotud.
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            49 and counting ... (kui lugemine pole vahepeal segamini läinud)
            top of the league ...

            tavaliselt on arsenal olnud raskustes esimeses mängus peale internatsionaale kuid täna läks teisiti. 90 minutit lakkamatut survet villa väravale - villa löökide eest vastas täna vaid lee hendrie, kelle kahest suhteliselt nõrgast löögist jens ühe sisse lasi. arsenali 15 pealelöögist oleks väravasse pidanud minema ilmselt rohkem (sol lõi latti jne) - kuid postma villa väravas oli korralik.

            edasi kolmapäeval panathinaikos ateenas ning pühapäeval siis venib kaotusteta seeria poolesajani old ratfordil.

            ahjaa, wenger kinnitas, et owenit ta vaatamata sopalehtede \"informatsioonile\" ostma ei hakka.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas SleepWalking

              ....villa löökide eest vastas täna vaid lee hendrie....
              ilmselt oli see eilse ülekäte läinud napsitamise tulemus, et ma kujutasin ette veel lööke whittinghamilt ja angelilt. eriti hea oli veel whitti oma kuid läks napilt postist mööda. steven davis\'e palli orbiidile saatmise üritust ei loe löögiks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas eston#21
                eriti hea oli veel whitti oma kuid läks napilt postist mööda.
                eks ta ole, vaatasin shots on goal statistikat ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  vabandust ette väikese läbu eest....

                  Olles näinud tänast mängu, olen endiselt valmis kihla vedama, et Londoni Arsenal ei võida inglise liigat 04/05 aastal
                  ootan pakkumisi

                  (sõnastus võimalikult lihtne - nagu alati -, et ei oleks valesti tõlgendamise võimalusi)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Okei runno - panen omalt poolt ühe sajalise või pudeli Vahuveini ( vabal valikul , tingimusel et veini hind ei jää alla 100 eeku ) sinu kihlveo vastu välja

                    Kas lööme käed

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Ma vaatan, et Sinu elukohaks on märgitud SCO aga, kui Sa mai keskel siin oled siis on jutud räägitud

                      /kihlveo ülepiir on paika pandud/

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Noh Sco on igand - pean profiili updatema . hetkel asukohaks Tartu linn ja kui sulle sobib siis las kihlvedu kehtida

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          pane kell tirisema

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Okei kell hakkamas ja ootan igatsusega maikuud , kus see kordse võiduvahuka finantseering ilusti laheneb

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas runno


                              vabandust ette väikese läbu eest....

                              Olles näinud tänast mängu, olen endiselt valmis kihla vedama, et Londoni Arsenal ei võida inglise liigat 04/05 aastal
                              ootan pakkumisi

                              (sõnastus võimalikult lihtne - nagu alati -, et ei oleks valesti tõlgendamise võimalusi)
                              aga vaatamata sellele mängivad nad ikka häbematult ilusti , täna eriti ja paradoks on, et nii ilusti mängides, enne jõule, meistriks ei pruugi tulla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                veel selgituseks, et mõeldud ei olnud mitte Londoni Arsenal Ladies......, kes muuseas asub praegu üks koht tagapool kellegi teiste naisi


                                Kommentaar

                                Working...
                                X