320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poksi meenutas. Liverpooli 2 esimest väravat lõid meie omadel jalad alt ja peale seda oli köites rippumine juba. Nüüd on edasine kokkuvõtmise asi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Andestust, et pärast kaklust edasi vehin, aga Arsenal kestabki tavaliselt umbes veebruarini.
      Detsembris uurisin sama väite kohta, sest viimaste hooaegade statistika näitab vastupidist. Küsin siis nüüd uuesti.

      Aga kui tänane esimene oleks korrektselt suluseisuks võetud, oleks ehk mõned asjad teisiti olnud. Kuigi peksa oleks ilmselt ikka saanud - sel hooajal on mitu korda pääsetud hooletult mängimisega ikkagi punktidega, ühel hetkel pidi korralikult lund tuppa tulema. Nüüd on kolmapäev ilmselt suhteliselt must-win. Või kui eesmärgiks on neljas koht, siis võib veel natuke vabahooga lasta.

      Kommentaar


        Tra te selle Gervinho maha müüsite?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Viimased 2 hooaega just alates veebruarist-märtsist on hea hoog üles saadud. Eelmine aasta kui ma ei eksi, sai alguse kõik võõrsil Bayerni 0:2 võitmisest, peale mida kuni hooaja lõpuni kaotati üksikud punktid.

          Kommentaar


            tundub, et hakkab kätte jõudma aeg, kus tiitlit otsustatakse. arsenal on paarkorda juba punke ära andnud, samuti on cityl suured raskused palli võrku saamisega peale kun-i vigastus. kahjuks chelsea jätkab siiski stabiilselt.

            Kommentaar


              Karta on jah, et see miniponi selle tiitli hooaja lõpuks taskusse pistab. Loodetavasti tänane "saun" raputab mehed üles ja suudetakse sel tähtsal perioodil ellu jääda, mitte ei vajuta sügavasse masendusse nagu siin mõned head hooajad tagasi, kui karikafinaalis tappa saadi.

              Kommentaar


                Inimesi on ikka väga kerge mõjutada üksikute tulemustega. Liverpool hävitab Arsenali, nüüd ma ei imestaks, kui pool maailma jälle usub hetkega nagu ka tänase striimi kommentaatorid, et Liverpool võib tiitli võita, kuigi alles eelmine nädal nood samad kahtlesid, kas ikka lõpetatakse top4. Nüüd City pole kaks mängu järjest suutnud skoorida, mis kindlasti on tähelepanuväärne, aga üks neist oli taktikalise geeniuse vastu ja siiski oli mitmeid kohti, kus oleks pidanud ära lööma. Alles oli City nii kindel tiitlivõitja ja nüüd juba ollakse sama kindlad Chelseas ja City on ära unustatud, seda kõike ainult mõne vooruga. Ei tasu ühe mängu tulemust liiga tõsiselt võtta ja arvata, et nüüd kõik jätkub samamoodi. Olgu siis selleks üheks tulemuseks hävitav kaotus või kindel võit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  Inimesi on ikka väga kerge mõjutada üksikute tulemustega. Liverpool hävitab Arsenali, nüüd ma ei imestaks, kui pool maailma jälle usub hetkega nagu ka tänase striimi kommentaatorid, et Liverpool võib tiitli võita, kuigi alles eelmine nädal nood samad kahtlesid, kas ikka lõpetatakse top4. Nüüd City pole kaks mängu järjest suutnud skoorida, mis kindlasti on tähelepanuväärne, aga üks neist oli taktikalise geeniuse vastu ja siiski oli mitmeid kohti, kus oleks pidanud ära lööma. Alles oli City nii kindel tiitlivõitja ja nüüd juba ollakse sama kindlad Chelseas ja City on ära unustatud, seda kõike ainult mõne vooruga. Ei tasu ühe mängu tulemust liiga tõsiselt võtta ja arvata, et nüüd kõik jätkub samamoodi. Olgu siis selleks üheks tulemuseks hävitav kaotus või kindel võit.
                  Ma ei tea..kogaueg on arvatud, et tiitli võidab kas Chelsea või City. Muu jutt on suusoojaks.

                  Kommentaar


                    Sa ise ka olid alles nii kindel, et Manu lükkab kindlasti Liverpooli top4 välja. Kui ma peale eelmist vooru sulle vastupidist kihlvedu pakkusin, siis ütlesid, et mõtled juba ja annad teada enne täna alustatud vooru. Pole sa midagi teada andnud. Kui homme Manu üle viigi ei saa, siis olen üpris kindel, et hakkad ka ise enda öeldus tugevasti kahtlema, kui sa seda juba hetkel ei tee. Ja seda kõik kahe vooruga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Inimesi on ikka väga kerge mõjutada üksikute tulemustega. Liverpool hävitab Arsenali, nüüd ma ei imestaks, kui pool maailma jälle usub hetkega nagu ka tänase striimi kommentaatorid, et Liverpool võib tiitli võita, kuigi alles eelmine nädal nood samad kahtlesid, kas ikka lõpetatakse top4. Nüüd City pole kaks mängu järjest suutnud skoorida, mis kindlasti on tähelepanuväärne, aga üks neist oli taktikalise geeniuse vastu ja siiski oli mitmeid kohti, kus oleks pidanud ära lööma. Alles oli City nii kindel tiitlivõitja ja nüüd juba ollakse sama kindlad Chelseas ja City on ära unustatud, seda kõike ainult mõne vooruga. Ei tasu ühe mängu tulemust liiga tõsiselt võtta ja arvata, et nüüd kõik jätkub samamoodi. Olgu siis selleks üheks tulemuseks hävitav kaotus või kindel võit.
                      Kui Arsenal tahab tiitlit võita, siis tuleb sellistest mängudest punkte korjata. Nii öelda suurtemate vastu on ju Arsenal liigas küllaltki mannetu olnud. Mängudest Liverpooli (2x), Chelsea, ManU, City, Evertoni ja Spursiga on võetud 21-st võimalikust punktist 8, mis on ilmselgelt tiitlit jahtiva meeskonna jaoks liiga vähe. Ega need saunad City ja 'pooli vastu ei tule ka väravatevahele kasuks. Arvestades, et Arsenalil on tulemas veel mängud Manu, Spursi, Chelsea, City ja Evertoniga, siis ei ole midagi just kergemaks minemas. Veebruar-märts saab vast olema otsustavaks. 'pooli vaevalt keegi tiitli pretendeniks enam peab, isegi Rodgers ütles, et see on liiga raske ülesanne. Chelsea tundub kõige tõenäolisem seda võitma, arvestades nende allesjäänud mänge, kodust vormi ja meeskonna suurust ja sisu.

                      Kommentaar


                        Pean selle teema üles tõstma, mis on Özilil viga? Täiesti vormist väljas, võitlejahinge mitte mingisugust(pole tegelikult väga hardworker kunagi olnud). Täiesti muserdav on tema mängu vaadata, täielik flop täna ning viimased 5 mängu on umbes taolised tegelikult olnud.

                        Kommentaar


                          Eks nende vähese võitlusvaimuga mängijate probleem olegi, et kui ümber hästi ei mängita, siis ei mängi ka ise hästi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kui Arsenal tahab tiitlit võita, siis tuleb sellistest mängudest punkte korjata. Nii öelda suurtemate vastu on ju Arsenal liigas küllaltki mannetu olnud. Mängudest Liverpooli (2x), Chelsea, ManU, City, Evertoni ja Spursiga on võetud 21-st võimalikust punktist 8, mis on ilmselgelt tiitlit jahtiva meeskonna jaoks liiga vähe. Ega need saunad City ja 'pooli vastu ei tule ka väravatevahele kasuks. Arvestades, et Arsenalil on tulemas veel mängud Manu, Spursi, Chelsea, City ja Evertoniga, siis ei ole midagi just kergemaks minemas. Veebruar-märts saab vast olema otsustavaks. 'pooli vaevalt keegi tiitli pretendeniks enam peab, isegi Rodgers ütles, et see on liiga raske ülesanne. Chelsea tundub kõige tõenäolisem seda võitma, arvestades nende allesjäänud mänge, kodust vormi ja meeskonna suurust ja sisu.
                            Ma ei rääkinud Arsenali tiitli võitmisest ega üritanud siin kedagi veenda selles osas. Seda tiitlit niikuinii usuvad vähesed.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Eks nende vähese võitlusvaimuga mängijate probleem olegi, et kui ümber hästi ei mängita, siis ei mängi ka ise hästi.
                              Selline tunne, et tunneb end liiga kindlalt ehk peaks mugavustsoonist välja tooma ja pingile riputama veidiks. Täiesti tundmatu mängija ikka. Aeglane, ideetu ja kõik need kehvad sõnad...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Ma ei rääkinud Arsenali tiitli võitmisest ega üritanud siin kedagi veenda selles osas. Seda tiitlit niikuinii usuvad vähesed.
                                Tundus küll selline 'üks mäng ei näita midagi' stiilis postitus. Mulle on küll jäänud selline mulje, et päris paljud usuvad. On ju olnud ka põhjust kui suurem osa hooajast on oldud esimesed, ometigi tundub see päris raske ülesanne, kui ka Chelsea ja City on heas hoos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X