320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Pall oli läinud, panid kehad kokku, näriline muidugi oskas ka reaktsiooni endale kohaselt juurde panna ja nüüd on mingi hull nutt ja hala, et Webb ei vilistanud? Topseltstandardid elavad ikka jõudsalt meil. Oleks sama situatsioon vastupidi olnud, oleks kogu ülejäänud foorum juba jõudnud Arse fännidele meenutada kuidas kohtunike kallal ikka ja ainult nemad nutavad. Ei noh, laske edasi, jumala eest.

    Minuarust käib hetkel nagu normaalne vestlus (välja arvatud mingid veidrad giffid, pildid ja iga hinna eest ärapanemine, mis just Arsenali teemas tundub eriti teema olevat). Milles probleem?
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Ei saagi aru kust on tulnud arusaam, et tegu on tippkohtunikuga.
      See on juba pikemat aega minu meelest õigustatud küsimus olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Minuarust käib hetkel nagu normaalne vestlus (välja arvatud mingid veidrad giffid, pildid ja iga hinna eest ärapanemine, mis just Arsenali teemas tundub eriti teema olevat). Milles probleem?
        No aga milles probleem, täitsa ilma igasuguse gifi, pildi ja ärapanemiseta just kirjutasin miks penalti polnud.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          No aga milles probleem, täitsa ilma igasuguse gifi, pildi ja ärapanemiseta just kirjutasin miks penalti polnud.
          Küll aga kirjeldasid sa ka palju muud ebaolulist. See polnud penalti nii või teisiti, et sellel teemal ma ei hakka nüüd rahunenud olekus enam vaidlema.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Jah marv, sand vagina. Kahjuks on see teile juba omistatud. Mängu, kui sellist, ei saanud väga jälgida. Kuid niipalju kui ma nägin, olid võrdsed satsid vastamisi. Tulemus väga ei huvitanud. Liiga on siiski peamine, muidugi juhul, kui cl pääsetakse. Küsimus jääb siiski vanderselli postitus(t)es. wtf? Ja muide, sina olid see kes "tahtis" näha seda vahvat tantsu.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              No shit. Miks peaks keegi kunagi tahtma seda rumalat poosetamist näha?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Küsimus jääb siiski vanderselli postitus(t)es. wtf? Ja muide, sina olid see kes "tahtis" näha seda vahvat tantsu.
                Küsimus? Mis küsimus? Oled kindel et saad asjadest selgelt aru ning miski meeli ei ähmasta?

                Nii ääremärkuse korras: kontrollisin, ei lasknud. Normaalne vestlus tõepoolest.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Jah marv, sand vagina. Kahjuks on see teile juba omistatud. Mängu, kui sellist, ei saanud väga jälgida. Kuid niipalju kui ma nägin, olid võrdsed satsid vastamisi. Tulemus väga ei huvitanud. Liiga on siiski peamine, muidugi juhul, kui cl pääsetakse. Küsimus jääb siiski vanderselli postitus(t)es. wtf? Ja muide, sina olid see kes "tahtis" näha seda vahvat tantsu.
                  Lugesin selle posti peale Selli oma uuesti üle ja mina küll kurat aru ei saa kust sul king pigistab seal ?
                  Ehk siis milles probleem on tont võtaks ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    No shit. Miks peaks keegi kunagi tahtma seda rumalat poosetamist näha?
                    Sa teed nalja, eks? Miks peaks näiteks tahtma näha seda rõvedat südamet(savage garden) või näpu lutsimist. Ilmselgelt klubi fännid naudivad neid hetki.

                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Küsimus? Mis küsimus? Oled kindel et saad asjadest selgelt aru ning miski meeli ei ähmasta?

                    Nii ääremärkuse korras: kontrollisin, ei lasknud. Normaalne vestlus tõepoolest.
                    Pean tunnistama, et ähmastab. Kesvamärjuke nimelt ning äkki ma seepärast ei saa su viimasest lausest eriti aru. Kui aega leiad, siis viitsid seletada äkki?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Sa teed nalja, eks? Miks peaks näiteks tahtma näha seda rõvedat südamet(savage garden) või näpu lutsimist. Ilmselgelt klubi fännid naudivad neid hetki.
                      Kas ma olen keelanud Liverpooli fännidel seda nautida?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kas ma olen keelanud Liverpooli fännidel seda nautida?
                        "Miks peaks keegi..." algas su lause. Aga noh, las ta jääda.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Sa teed nalja, eks? Miks peaks näiteks tahtma näha seda rõvedat südamet(savage garden) või näpu lutsimist. Ilmselgelt klubi fännid naudivad neid hetki.
                          Ainult oma fännid, mitte teiste meeskondade. Kas sellest on raske aru saada? Sa tuled vastasmeeskonna fännidele pahaks panema, et neile ei meeldi vingerdamine? Mis esiteks on kole ja teiseks tähendab seda, et vingerdaja on värava löönud.

                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Pean tunnistama, et ähmastab. Kesvamärjuke nimelt ning äkki ma seepärast ei saa su viimasest lausest eriti aru. Kui aega leiad, siis viitsid seletada äkki?
                          Tundub et mitte ainult viimasest. Äkki aitab sinine esmaspäev seletada. Või pigem teisipäev.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Minu arust on see päris kurb, kui kohtunik teeb ilmselge eksimuse ja siis õigustatakse seda väidetega, et talle ei meeldi see tüüp kellele viga tehti või see kuidas ta peale ilmselget kontakti vingerdas.

                            Jalgpallikauged inimesed...

                            Pigem lihtsalt Webbi vaatenurk oli vastav, et talle võis tunduda, et Arsenali pallur mängis palli. Ei tahaks teda enam kunagi ühtegi Liverpooli mängu vilistamas näha. Absoluutselt iga kord teeb mingi rämeda pange.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              * Wenger pani erivajadustega ponikasvataja konkreetselt paika oma mängujärgses intekas.
                              Kuidas täpsemalt?

                              Kommentaar


                                No see jutt et liiga on tähtsam jne bla bla bla.... ei ole sellest kunagi aru saanud. Turniirilt lahkudes, tuleks säilitada väärikus.
                                Gunner since 97

                                Kommentaar

                                Working...
                                X