320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Me räägime ikka samast olukorrast? Ma ei näe mingit kaitsjat joonel ja ma olen täiesti kindel, et Robben oleks pallini jõudnud.



    e: On vahe kas sa lähed meest maha niitma või see kui saa vaatad palli ning üritad pallile mängida ja (tõmbad nii vastase maha).

    Sisulist vahet siiski pole. Risk, mille mängija on ise võtnud.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kiilakas muidugi endale omaselt viskus pikali nagu oleks tal jala pihta wrecking ball koos Miley Cyrusega sisse löödud ning kõik kondid purud.
      No kamooon. Ma pole just maailma suurim Bayerni fänn, aga siin on tegemist ikka absoluutselt selge penaltiga ju. Poolakas lendab ikka korralikult tugijalga sisse. Tahaks näha mängijat, kes suudab sellise rammimise peale püsti jääda.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        No kamooon. Ma pole just maailma suurim Bayerni fänn, aga siin on tegemist ikka absoluutselt selge penaltiga ju. Poolakas lendab ikka korralikult tugijalga sisse. Tahaks näha mängijat, kes suudab sellise rammimise peale püsti jääda.
        Oot, kuskohas Katk väitnud on, et see penalti polnud?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ma kaldun ka arvama, et see ülemängimise jutt on väga vilets, viga on ikkagi päris karm. Mida väravavaht üldse mõtles, läheb nagu jalgadega seda palli tõrjuma vms, kuigi normaalne oleks, et hüppab sellisesse olukorda pea ja käed ees sisse. Nii oleks ilmselt pallini esimesena jõudnud. Ilmselt mingi enesekaitse refleks ületas väravavahi refleksid.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Oot, kuskohas Katk väitnud on, et see penalti polnud?
            Sellega ma konstateerisin fakti veelkord. Katkule pigem sellele järgnevad laused.

            Katk süüdistas Robbenit teatraalses kukkumises selles olukorras, mis minu meelest on küll täiesti alusetu. Samas mõned Arsenali fännid (vist eesotsas teie kuulsa Bully-ga) väitsid koguni, et see oli dive. No mida...

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              On vahe kas sa lähed meest maha niitma või see kui saa vaatad palli ning üritad pallile mängida ning viimasel hetkel tõmbas ta ennast veel võimalikult väikseks kui nägi ära, et kiilakas enne pallini jõuab. Lisame juurde fakti, et kiilakas lõi selle palli kuskile külje peale nurga alla kui samal ajal tormavad Arsenali kaitsjad joonele siis ei ole see ka nii selge tühi värav midagi. Kiilakas muidugi endale omaselt viskus pikali nagu oleks tal jala pihta wrecking ball koos Miley Cyrusega sisse löödud ning kõik kondid purud.
              Praeguste reeglite järgi jah punane, aga idiootne siiski.
              Võta prillid eest - piinlikuks läheb. Robeen ei lükanud palli kaugele ja oleks selleni jõudnud ja Chesney jalg läks talle ikka väga konkreetselt pihta.

              Kommentaar


                MA ei saa füüsika seadustest aru, vaatasin Robbeni kukkumist ja mina ei saa aru kui tugijalga sõideti siis mis moodi sa astud teisele jalale ja võtad vindi sisse ja keerdud kehaga teisele poole , antud olukorras aitas Robben ikka ise palju kaasa, ja ma ei väida siin midagi muud, ma lihtsalt tahtsin füüsikaseadustest arusaada ?
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Krt siin ei ole teha midagi. Bayern oli sitt aga ülla ülla, Arsenal suutis veel sitem olla. Krt, need Özili penaltid on kõik parajad vussud olnud. Ei olnud esimene kord, kui mees sellise teele saadab. No maeitea. Enam ei ole kahju ka.
                  Teine mäng võõrsil, täpsed samad võimalused nagu vastastel eile. 0:3 on minimaalne, milega rahul olen. Alla selle, viik või kaotus, siis ei olegi sellisel satsil sellisel turniiril teha midagi.
                  Vaidleks ka pennu üle aga tõsi ta on, et 96% võetakse see kui pennu. Kas punane, no siin vaidleks veel. Mis tehtud, see tehtud.
                  Gunner since 97

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Sellega ma konstateerisin fakti veelkord. Katkule pigem sellele järgnevad laused.
                    Katk süüdistas Robbenit teatraalses kukkumises selles olukorras, mis minu meelest on küll täiesti alusetu.
                    Jep, see kuidas ta keras maas oli ning käega muru plaksutas oli tõesti täiesti adekvaatne, eriti kui ta minuti pärast oli püsti ning häda polnud enam midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maanus Vaata postitust
                      MA ei saa füüsika seadustest aru, vaatasin Robbeni kukkumist ja mina ei saa aru kui tugijalga sõideti siis mis moodi sa astud teisele jalale ja võtad vindi sisse ja keerdud kehaga teisele poole , antud olukorras aitas Robben ikka ise palju kaasa, ja ma ei väida siin midagi muud, ma lihtsalt tahtsin füüsikaseadustest arusaada ?
                      Vaadates tundub veider, aga tegelikkuses üsna normaalne ja loomulik reaktsioon valu peale, kui jalg vastu jalga, kont vastu konti hoopealt põrkub. Tavaline ja igapäevane juhus jalgpallis. Endalgi juhtund. Paljud inimesed hakkavad ka varvast vastu uksepiita lüües või palliga kottidesse saades väga naljakaid liigutusi tegema - inertsiga polegi seal mingit pistmist.

                      Selge viga, selge penalti.
                      Saan aru, et punane kaart lisaks on reeglitesse lisatud eesmärgil selliste vigade minimaliseerimine mängudes, et väravaid ja väravasituatsioone ikka jaguks ja et "Skrteli maadlusvõtteteid" trahvikates võimalikult vähe rakendataks.
                      Läbi punaste prillide vaadatuna oli loomulikult väga muserdav. Meenus ka Mäd-Jensu punane CL-finaalis. Juhtus nagu alles eile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Jep, see kuidas ta keras maas oli ning käega muru plaksutas oli tõesti täiesti adekvaatne, eriti kui ta minuti pärast oli püsti ning häda polnud enam midagi.
                        Kaitsmesse puuka saamine ongi 5-10 sekundit valus nagu surm ja edasi on kõik tibens-tobens.

                        Kommentaar


                          Teise poolaja palli liikumine. Polegi palju vaja arusaada, miks tuli kaotus,
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Ma ei saa Cazorla - Rosicky vahetusest aru nagu, miks võtta välja Santi, kes on kaitses umbes 999x parem kui Özil ning samas ka piisavalt loov? Özil on tõsiselt õnnetu seal kaitses, absoluutselt ei viitsi seal midagi teha ning kogu tema mäng on tujutu ning nägu selline, et "türa isa, ma ei taha siin mängida, nahhui sa sunnid?". Ma saan aru, et ta ei ole sellise koormusega harjunud ning Premmis pole talvepuhkust ja ei suuda korralikult ehk taastuda, aga no võiks vähemalt üritada, jooksed end nokki, siis jooksed, aga vähemalt sa annad endast kõik. Punane oli ilmselgelt üleliigne ning tappis mängu. Özili penaltit ei tahaks absoluutselt kommenteerida, samas ei mõista ka põhjust, et miks saadetakse Neueri vastu penaltit lööma tema koondisekaaslane, kelle penaltiharjumustest võiks mingisugune "ülevaade/ajalugu" olla? Väravad olid suht ärahoidmatud, Kroosi fantast löök ning teine oli lihtsalt perfektselt mängitud olukord. Üldiselt hoidsite hästi ning Bayern ei olnud ka kõige parem, eriti võimaluste lahendamises. Loodan, et Allianzil annate lahingu ning suudate Bayernile korralikult hambaid näidata.
                            Edu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              MA ei saa füüsika seadustest aru, vaatasin Robbeni kukkumist ja mina ei saa aru kui tugijalga sõideti siis mis moodi sa astud teisele jalale ja võtad vindi sisse ja keerdud kehaga teisele poole , antud olukorras aitas Robben ikka ise palju kaasa, ja ma ei väida siin midagi muud, ma lihtsalt tahtsin füüsikaseadustest arusaada ?
                              Puude on puude, pallini ta poleks enam jõudnud. Andis lihtsalt kergemini märku, et see oli puhas viga.
                              "If you are first you are first. If you are second you are nothing." - Bill Shankly

                              Kommentaar


                                Cazorla asemel tuli Fabianski mängu ning hiljem Oxi asemel toodi Rosicky kuna Oxil oli tegelikult terve teine poolaeg väike knock küljes.
                                Ja väide, et Özil ei jooksnud platsil ringi ning ei teinud tööd ei pea kohe kuidagi paika.

                                Ideepoolest oli ta ainuke kes teisel poolajal suutis palli hoida üle 3 sekundi järjest ilma palli kaotamata.

                                Teine värav oli ära hoitav kui Kos poleks ette karistuslöögiks läinud ning oleks oma positsioonile jäänud. Sel juhul oleks Pizarro jäänud temale katta ning BFG oleks saanud Müllerit võtta, kahjuks jäi ta aga Flamsteri katta, kes magas ta jooksu konkreetselt maha.

                                Ideepoolest sisu näidati, aga jubedalt läks asi untsu ikka. Kui ikka ühe mängu jooksul 1 möödalöödud penalt, 1 vigane, 1 punane+penalt conceded, 1 värav pmst mängu lõpus tuleb siis võib tuju ikka alla võtta küll riietusruumi minnes.
                                Loodetavasti Sunderlandi vastu näeme samasugust mängu nagu esimesel poolajal ca 15 min näha sai kus kõrge press ning pidev surve peal olid. Ainukese vahega, et omad võimalused seekord ära kasutatakse.

                                Edit: Martinez on järjest sümpaatsemaks muutumas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X